101

Odp: Covox..

zaxon napisał/a:

Lotharek to wrzuc na Ebay chetnie kupie z narzutem  bo na Candla projekty to poczekam jak na ....KMK.

Wy sobie oboje wchodzicie w d...e ? czy co ?
Plytki Candle sa dostepne... pisales do niego ze piszesz takie bzdury ?
Bosz co tu sie dzieje na tym forum .....

I co masz za problem z KMK ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

102

Odp: Covox..

Stryjek, nie obwiniaj od razu całego forum ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

103

Odp: Covox..

Zenon/Dial napisał/a:

bo takie ciupinki widzę tylko przez mikroskop, ups.... teleskop Hubla

Zenon - nie przesadzaj, dasz rade -> - ja aktualnie dociekam, czemu Atarka Maw'a (rozszerzana przez Ciebie) nie lubi Cartów.... i widok jej wnętrza mnie oszołomił!

Lotharek - ślij 2 komplety bo lutownica stygnie...
Candle - po ile stoją Twoje pcb? I jaką ilością dysponujesz...

Ostatnio edytowany przez Piguła/Shpoon (2009-01-22 00:35:19)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

104

Odp: Covox..

gole pcb 20pln - ilosc niewielka, to byla partia probna, zainteresowanie jest zadne, wiec coz...
jesli nikt sie nie rozmysli mam 5 sztuk, jutro ma przyjsc reszta czesci i bede mogl to uruchomic

przechodze na tumiwisizm

105

Odp: Covox..

Ja piszę się na 1szt (na razie) = Candlowe Aki-Stereo-Covox

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-01-22 01:23:54)

106

Odp: Covox..

Candle napisał/a:

nie rozmysli mam 5 sztuk, jutro ma przyjsc reszta czesci i bede mogl to uruchomic

Biore 2 sztuki. Jest szansa na dokumentacje protelową na email?

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

107

Odp: Covox..

Candle, pamiętaj, że zaklepałem jeden komplet. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

108

Odp: Covox..

No to teraz poczekacie 4-5 lat, tak jak ja :P

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

109

Odp: Covox..

dely: nie boj nic, wszak na zdjeciach jest twoja atarka... tak przy 1mb, jak i stereo czy osd...
jeszcze dwie plytki panie kierownik

przechodze na tumiwisizm

110

Odp: Covox..

Nie boję, poczekałem tyle to i poczekam jeszcze trochę, przed moją 40-tką się wyrobisz? ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

111

Odp: Covox..

odpowiem tak... a ile masz w tym momencie? ;)

przechodze na tumiwisizm

112

Odp: Covox..

31 :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

113

Odp: Covox..

no, to przed moja napewno zdaze ;)

przechodze na tumiwisizm

114

Odp: Covox..

Nie wiem dlaczemu, ale skojarzyło mi się z: "ile masz teraz kasy". :D

No offence! ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

115

Odp: Covox..

stryker napisał/a:
zaxon napisał/a:

Lotharek to wrzuc na Ebay chetnie kupie z narzutem  bo na Candla projekty to poczekam jak na ....KMK.

Wy sobie oboje wchodzicie w d...e ? czy co ?
Plytki Candle sa dostepne... pisales do niego ze piszesz takie bzdury ?
Bosz co tu sie dzieje na tym forum .....

I co masz za problem z KMK ?

Hmm pisalem zamawiajac 1 mega, zero odpowiedzi dwukrotnie, do innych osob robiacych rozszerzenia pisze i mam za 5-7 dni zamowienie w domu. Nikomu w d.. nie wchodze, po prostu chce miec covoxa a latwiej i wygodniej mi go kupic na Ebayu  .Zreszta i tak zamowilem i tu i tu po pare szt.  A moj problem z KMK byl w innym poscie.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

116

Odp: Covox..

Candle napisał/a:

ilosc niewielka, to byla partia probna, zainteresowanie jest zadne, wiec coz...

Myślę, że samo PCB się nie sprzeda w wielkich ilościach. Ale polutowane - to już co innego. I tu widzę szansę na pogodzenie speców elektroniki. Candla jako rozwijającego różne pomysły i Lotharka - montującego w spółce jego rozszerzenia. Czy ja jestem marzyciel, allo.... ?

117

Odp: Covox..

Eee zaraz przeciez zamawialem 5 szt? czyli ogolna zgoda bo ja bede kupowal

Ostatnio edytowany przez zaxon (2009-01-23 01:29:56)

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

118

Odp: Covox..

pajero napisał/a:

.. Candla jako rozwijającego różne pomysły i Lotharka - montującego w spółce jego rozszerzenia. Czy ja jestem marzyciel, allo.... ?

Jesteś wielkim optymistą

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

119

Odp: Covox..

uklad przetestowany, jeszcze musze przyjzec sie aki

przechodze na tumiwisizm

120

Odp: Covox..

Piguła, mamy obecnie problem, bo na scenie chętnych na upgrade jest wielu, ale monterów mało (albo: są nie wydolni czasowo). A wchodzimy w smd.
Sam wiesz ile czasu to zajmuje. I to nie jest sprawa opłacalności. Ze znanych mi osób nikt nie zarabia na tym. Ja mogę montować, ale niewielkie ilości (jeszcze nie pokończyłem 3 kompy, a o nowych nie myślę).

Dlatego proponuje pewne rozwiązania. Są 2 wersje Pcb Covoxu - OK. Może autorzy zbiorą się do kupy... wróć, zmówią się, by praca żadnego nie poszła na marne. Bo głównie szkoda poświęconego czasu.
I przestaje mielić jęzorem i wracam do swoich robótek ręcznych :)

121

Odp: Covox..

jest opcja zaprzedz jedna wyspe do wspolpracy i wtedy montarz plytek odbywal by sie na automatach, ale przy takim ukladzie pcb potrzeba stencil dla pasty lutowniczej do smd, automat do kleju, fixture (sami sobie przetlumaczcie - plyta z kolkami podtrzymujacymi elementy) aby jak automat naklada elementy z jednej strony, z drugiej nie odpadly i pare innych szczegolow technicznych
reasumujac - drogo dla malych ilosci
trzeba by zaprzadz ocean, a do tego, musi to chodzic w xl - niby powinno jesli tylko sie plytka miesci i z niczym nie koliduje, ale coz - nie mam, nie sprawdze
dalem temat w odpowiednim dziale, czekam na jakies odpowiedzi - a tych po polsku - czyli w ogole

nie strachajcie sie tych smd
prawda jest taka ze rezystory wlutowuja sie z dwoch stron na raz, chociaz grzane sa z jednej... pozycjonuja sie tez same - napiecie powierzchniowe je sciaga na wlasciwe miejsca - warunek - wszystko wrecz ocieka kalafonia
wystarczy cyna 0.25mm srednicy (100g (zapas na cale zycie) - 15zl) i puszka kalafoni za 3zl do rozrobienia z ruskim spirytusem, albo izopropanolem, albo acetonem, albo czymkolwiek innym w czym to sie rozpusci i jakas duza strzykawka do wygodnego polewania calosci
jak ktos wszedl juz w wiek w ktorym zaczyna sie nosic okulary + iles, to przyda mu sie jakas lupa na statywie, ale jak ktos ma -6 dioptri tak jak ja, to zwyczajnie zdejmie okulary i ma zooma sprzetowego
minimalny zestaw do zlozenia golej plytki:
lutownica oporowa 25-60W z cienkim grotem (0.5mm czubek)
kalafonia wraz ze wspomniana cyna
wolna godzinka (przerwa na drapanie sie po dowolnej czesci ciala wliczona)
troche wolnego miejsca na biurku, bo jak wam czesci spadna na dywan, to bedzie tragedia w domu ;)

wyglada na to ze pomylilem miejscami 2 sciezki na plytce w rezultacie czego zeby stereo dalo sie wylaczac trzeba je pociac i zamienic
tak wiec do wszystkich ktorzy chcieli gole pcb - zastanowcie sie czy chcecie je dalej, dla osob ktore chcialy zmontowane nie ma to znaczenia, acz jesli ktos chce sie wycofac zrozumiem

tak czy owak jesli bedzie pare chetnych osob zrobie v2.0, tymczasem nie mam za co ;)

przechodze na tumiwisizm

122

Odp: Covox..

Pomagasz mi, więc może być płytka do małej przeróbki, i tak pewnie będzie wyglądać jak jedna wielka kupa cyny ;) (znowu dramatyzuje). Nie można cię zostawiać z kosztami przy takim drobiazgu.

Masz zoom sprzętowy - a ja delay synchro - patrzałki mają powolną reakcję setupu z dali w bliż.
W sumie masz bonus hardware (jak dla elektronika), bo mi to tylko wadzi...

123

Odp: Covox..

Hmm ja chetnie wplace chocby teraz za plytki.Wesja 1.0 tez mnie urzadza. Tylko nie wiem gdzie Candle . Covox jest compatybilny z Pajero stereo?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

124

Odp: Covox..

a ktoś tu mówił, że nie ma chętnych np. na rozszerzki typu covox ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

125

Odp: Covox..

zaxon, wstales juz dzisiaj?
pod jakim wzgledem kompatybilny?
pin, a jest?

przechodze na tumiwisizm