1

Temat: Automat Arcade? :D

Zagadka: jakiej wielkosci jest ten automat arcade? :)

Trzeba ogladac szybko bo cwaniaczek zostanie niedlugo usuniety za nieznajomosc opcji "cena minimalna".

http://www.allegro.pl/item489608760_aut … akout.html

2

Odp: Automat Arcade? :D

to jest jakiś handheld ? ;)

3

Odp: Automat Arcade? :D

No tak wlasnie mysle :) widzialem takie na eBayu

4

Odp: Automat Arcade? :D

Można sobie wyobrazić, że ta gierka to prawdziwy coin-up... Jak nie zdążysz odbić piłki na ekranie, to dostajesz tą czerwoną kulą wystającą z automatu prosto w...  brrr, aż ciarki przechodzą :P

Ostatnio edytowany przez larek (2008-11-23 13:22:51)

5

Odp: Automat Arcade? :D

Kurcza, zostałem rozpracowany... niczego się przed Wami nie da "zakamuflować" ;-)

6

Odp: Automat Arcade? :D

Jak bym się napił Polococty to pewnikiem bym się wpasował do tego automatu ;-)

Ostatnio edytowany przez hororus (2008-11-24 08:58:02)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: Automat Arcade? :D

MWK - wez przestan zartowac. To malo zabawne jest, bo pachnie umyslnym oszustwem. Przeciez ktos o slabszym wzroku moze nie dostrzec ze to zabawka, nie zrozumiec zartu i mozesz miec potem powazne klopoty!

O dopisku malym drukiem na temat satysfakcjonujacej ceny juz nie wspomne, bo to pikus...
Jak to niedawno przeczytalem: "Bog wybacza, Allegro nigdy".
Nie zycze powodzenia w sprzedazy :P

8

Odp: Automat Arcade? :D

Nosty, przepraszam.

btw. Reakcja Allegro najmniej mnie tutaj obchodzi... i naprawde nie mam ochoty się o tym tutaj rozpisywać.

Ostatnio edytowany przez MWK (2008-11-24 11:23:51)

9

Odp: Automat Arcade? :D

Powolutku.

Na alledrogo dział Konsole i automaty ma wydzieloną podkategorię Automaty do gier
(Allegro ? Gry ? Konsole i automaty ? Automaty do gier), i gdyby tam MWK wystawił swoją miniaturkę automatu, to faktycznie można by było traktować jako próbę oszustwa.

Ale On to wystawił w podkategorii która nie jest poświęcona automatom tylko sprzętowi (w domśle kosnsolom i osprzętowi) atari (Allegro ? Gry ? Konsole i automaty ? Atari ? Sprzęt).

Na zdjęciu dokładnie widać z czym ma się do czynienia (ręczna gierka ucharakteryzowana na automat, stojąca na stole), to tak jakbym wystawił porządnie zrobioną dioramkę w "Allegro ? Kolekcje ? Modelarstwo ? Koleje, dioramy, makiety" z opisem "ruiny domu w Warszawie" i świetnie wykonanym zdjęciem - tylko ostatni naiwniak mógbły sądzic ze chodzi o faktyczne ruiny...


Niestety umieszczenie zapisu "zastrzegam sobie prawo do zakończenia aukcji przed czasem z odwołaniem wszystkich ofert bez podawania przyczyny jeśli ostateczna cena mnie nie usatysfakcjonuje" jest świństwem (żeby nie użyć mocniejszego określenia...).

Tyle że takim samym (jak nie większym...) "nietaktem" jest jak sprzedawca oznajmia wszem i wobec że wystawia komentarz jako drugi, a jakoś sobie nie przypominam nagonki na Meśkę kiedy sobie na to (i to tu na forum!) pozwoliła.
Czyli jak, podwójne standardy obowiązują?
Coś chyba nie w porządku zaczyna się dziać z tym forum...

wszystkie trzy strony świata

10

Odp: Automat Arcade? :D

@Lt_Bri - teraz Ty przesadzasz. Staram sie sledzic wszystkie posty na forum, ale to nie znaczy ze wszystkie zauwazam i komentuje. To samo dotyczy aukcji. Widze to reaguje. Nie mam pojecia, albo nie pamietam, o jakich aukcjach Meski piszesz. Jesli nie dotyczyly Atari to mnie nie intereszą. To co, lepiej wogole nie reagowac?
Nie przesadzaj tez z "nagonka". Nie ma czegos takiego jak "nagonka"  jednoosobowa ;)

Ja bym nie uzyl slowa "swinstwo", co najwyzej "zachowania nieetyczne". A co do kolejnosci komentarzy - ja nigdy tego nie robilem, ale argumenty sprzedawcow, ktorzy tak robia sa czasami sensowne. To nie jest tak, ze jednym obowiazkiem kupujacego jest wplacic pieniadze. Transakcja trwa dluzej i ma wiele aspektow. Wogole system komentarzy to najwiekszy feler aukcji imho...
Nevermind! Sprawa naswietlona. Sprzedawca nie jest anonimowy. Kto chce ten licytuje.
Jak dla mnie EOT.

Ostatnio edytowany przez nosty (2008-11-24 23:49:13)

11

Odp: Automat Arcade? :D

-->nosty, może i faktycznie trochę za "ostro" to napisałem, no i za słabo zaznaczyłem o co mi biega (bo ani nie jestem za czepianiem się Meśki, ani przymykaniem oka na pomysły MWK - po prostu to trochę "boli" jak się widzi "nierówne" traktowanie forumowiczów - choć możliwe że jestem przewrażliwiony, i tylko sobie to ubrdałem).

wszystkie trzy strony świata