Temat: atari800winpl nowa wersja ?

Co sie dzieje z Jaskierem ? Patrzac na jego ostatnie logowanie troche sie martiwe o losy emulca...
A przydala by sie nowa wersja: http://atari800.cvs.sourceforge.net/vie … ision=HEAD

Od ostatniej wersji sporo jest dodane.... nawet *.pro :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

Tak przy okazji: czy ktos jeszcze aktualnie troche grzebie w Atari800win na tyle zeby dodac emulacje nowego typu cartridga?
Sciagnalem zrodla, kod nawet przejrzysty,ale ja nigdy nie pisalem niczego w C :/
Bardzo bylbym wdzieczny za pomoc.

3

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

Nosty: A do czego potrzebna jest Ci ta emulacja?

4

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

laoo - ciekawe pytanie ;) A po co wogole emulacja?

Mam nowy typ cartridga, odmienny od dotychczas uzywanych. O pewnych dosc wyjatkowych funkcjach. Ale zeby programisci mogli cos na niego napisac emulacja w atari800win jest bardzo pozadana i pomocna.

Jesli nie znajde speca od atari800win to bede musial sam se to napisac, ale zajmie mi to 10x wiecej czasu niz osobie znajacej C i kod emulatora.
Stad moje ogloszenie.  Zalezy mi na tym i chetnie zaplace za taka prace.

Byle nie zglosil sie ktos, kto kodu naszego emulatora prawdzie w zyciu nie widzial, ale siedzial kiedys w metrze obok faceta, ktory ma w domu ksiazke o C ;) Potrzebuje konkretnej pomocy a nie miesiecy obietnic i przeciagania terminow.

5

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

No właśnie na głuchołazach cośtam rozmawialiśmy, ale się nie odezwałeś. Ja jestem w stanie pomóc, tylko nie w atari800win (tego nie tknę patykiem ;)). Jeśli to nie przeszkadza, to pisz na prv.

6

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

Jak już ktoś będzie coś dorabiał, to... ten tego... support dla 65816 by się przydał    :rolleyes:

7

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

Z tym to chyba wpier trza do Fox'a sie usmiechnąc ;-) moze zrobi nam prezent na świeta ? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

E tam. Support dla 816 to jest już dawno, tylko że w innym emulatorze, do testów i w odpowiednich kręgach invite only ;)

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2008-12-01 18:44:25)

9

Odp: atari800winpl nowa wersja ?

Laoo - dostales moje listy z wczoraj i przedwczoraj? Prosze pilnie o kontakt w sprawie emulacji Coriny, bo programisci sie dopytują, a ja nie moge udostepnic emulatora bez Twojego blogoslawienstwa ;)