Temat: Kupię!!!

Kupię stację dysków XF 551. Propozycje proszę na pocztę lub GG.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Kupię!!!

Ryszard, wczoraj trzeba było o tym myśleć:
http://www.allegro.pl/item502644760_sta … f_551.html

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

Odp: Kupię!!!

Moim zdaniem to była "chora aukcja". :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

4

Odp: Kupię!!!

O ile mnie pamięć nie myli, to chwaliłeś się nie tak dawno, że już jedną kupiłeś. Tak bardzo Ci się spodobały te stacje? ;)

Odp: Kupię!!!

Owszem ale mi padła.
ps. Podejmiesz się może naprawy? :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Kupię!!!

Niestety nie znam się na tym. Padła, bo majstrowałeś coś z elektroniką/napędem, czy tak sama z siebie? Może chcesz się jej pozbyć? Chętnie przygarnę, gdbyś miał wyrzucić.

7

Odp: Kupię!!!

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Owszem ale mi padła.
ps. Podejmiesz się może naprawy? :)

Moją padniętą iksefkę naprawił Zenon, możesz go zapytać.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

8

Odp: Kupię!!!

1. Wyczyść głowice
2. Popraw lutowania gniazd SIO.

Będzie jak nowa.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

9

Odp: Kupię!!!

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Moim zdaniem to była "chora aukcja". :)

Rysiek, chyba na eBay nie zagladasz.
Jak na swietny stan i box to 560zl to cena moze nie atrakcyjna ale na pewno umiarkowana.

10

Odp: Kupię!!!

Nówki sztuki są do wzięcia za 250$ + koszty wysyłki (~50$). Jeszcze latem byłby to dobry interes, przy aktualnej cenie zielonego to już spory wydatek. Najgorsze jest to, że w sierpniu zamówiłem jedną sztukę, opuściła teren US i zaginęła (pewnie w odmętach oceanu). Innymi słowy kasa w plecy, stacji nie ma, żyć trzeba.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

Odp: Kupię!!!

Głowicy co prawda nie czyściłem, ale poprawiłem wszystkie punkty lutownicze. Co do ww cen uważam że nie jest tego warta. Dziękuję za rady i pozdrawiam. :)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.