Temat: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

jak w temacie, najlepiej by byly sprawne, jesli nie to tez mozemy pogadac, potrzebuje je do kolekcji
pozdr.

2

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

Żeby kolekcja była pełna to proponuję także zakup zwykłego Atari 800 ;)

3

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

moze...
moze juz mam :)

4

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

Nie możesz mieć 800XL bo my mamy wszystkie. Musisz się dobrze uśmiechnąć, może ktoś pozwoli Ci na niego zerknąć.

5

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

A może zainteresuje Cię Atari 600XL:

http://www.allegro.pl/item514653249_kon … _nowa.html

OKAZJA!!!

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

6

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

Hmmm... Gzyniu, nie naganiaj, bo 455zl to taka srednia okazja.

7

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

Nosty, ale nowy nie używany i z folią.
A tak szczerze to cena mnie dobiła, tyle kasy za sprzęt z folijkami, ale bez BOX-a. Jedyna rzecz dla której kupił bym ten egzemplarz jest to że ma czarną nalepkę znamionową. Mam w kolekcji 4 600XL: 2 gołe w PAL, 1 BOX PAL, 1 BOX NTSC i wszystkie mają białą nalepkę znamionową. A drugą ciekawostką jak dla mnie jest to że na kablu antenowym jest okrągła puszka, a na ogół były prostokątne, chyba że ten kabel jest nie oryginalny.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2008-12-30 23:37:37)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

8

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

i chyba masz rację - ten kształt na puszce nie wygląda na logo atari:
http://www.flashfactory.ovh.org/show/atari/puszka.gif

___
Press play on tape...

9

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

i znów przbar licytuje. Spekulant jeden...

10

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

No to co - pilnować, coby zbyt tanio nie kupił, proste! ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

w związku z tym, że do mojej kolekcji dołączyło piękne 800 XL boxowane zatem poszukuję już tylko 800 XE
pozdr.

12

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

Zwróć uwagę jak łatwo L przerobić na E - wystarczy dopisać 2 kreseczki poziome ;) W dni parzyste można dorysowywać ołówkiem te kreseczki, w dni nieparzyste ścierać gumką ;)

13

Odp: KUPIĘ Atari 800 XE i 800 XL

macgyver napisał/a:

Zwróć uwagę jak łatwo L przerobić na E - wystarczy dopisać 2 kreseczki poziome ;) W dni parzyste można dorysowywać ołówkiem te kreseczki, w dni nieparzyste ścierać gumką ;)

to tak proste ze az genialne:)
jednakze poszukam czegos gotowego