1

Temat: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Sami ocencie...

http://blog.makezine.com/archive/2009/0 … y_ata.html

wszystkie trzy strony świata

2

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Znam odwrotne przypadki - wrzucenia Atarki w obudowę od PC ;) Być może ktoś miał sentyment do Atari i dlatego wrzucił do środka bebechy PC. Jak dla mnie miał do tego prawo ;) Jego obudowa, jego sprzęt - może z tym robić co mu się podoba.

Poza tym zawsze to może być ciekawy bajer - wszyscy widzą stare Atari, a tu na ekranie monitora odtwarzane są np. DivXy ;)

3

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Ja ma Atari 400 i takze mialem na mysli wbudowane miniPC.  po ogladnieciu tego, rozmyslilem sie :)   

prawda jest ze pomysl dosc oryginalny..niestety na przyklad the "zawiasy" calkiem spapraly wykonanie :(

4

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

A ja mam mieszane uczucia, gdyby to była jakaś XL-ka czy XE (szczególnie skorupka od jakiegoś "dawcy") to bym przyklasnął dla tego pomysłu, ale czterysetka?
Trochę żal (może dlatego że to stosunkowo rzadki u nas sprzęt, choć może "tam" pospolity...).

Ostatnio edytowany przez Lt_Bri (2009-01-06 06:05:53)

wszystkie trzy strony świata

5

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Osiemsetka, mój drogi Panie ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Na zawiasy prosty patent..wmontować je do środka i tylko podpiłować obudowę coby ośka się zmieściła i pozwalała "rodziawiać"  obudowę tak jak na obrazku.

7

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Uff całe szczęście, że to Atari 800, próchno obrzydliwe. Co innego gdyby to był XL albo XE - to byłoby lekko niefajne.

pomidor

8

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Mój kolega usilnie próbuje zmieścić peceta wewnątrz NESa, podobno największy problem oprócz oczywiście braku miejsca to kwestia chłodzenia.

9

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Buda od nes-a spora jest, może niech którejś z przemysłowych płyt użyje?

Pin napisał/a:

Osiemsetka, mój drogi Panie ;)-

i tak żal

wszystkie trzy strony świata

10

Odp: Pochwalić, czy dopaść i wykastrować?

Nie wiem Poruczniku, nie znam się, podobno władował tam najmniejszą z możliwych (microaxt?) z absolutną full integrą.