1

Temat: zamienię 130XE, magnetofon, jakieś gry na...

no właśnie, chciałbym się pozbyć 130XE bo mam 800XL (z nie do końca sprawna klawiaturą ale wszystko jest na dobrej drodze). 130XE nie posiada zasilacza ani okablowania, magnetofon ma kabel. Ten komputer ma co prawda błędny układ GTIA (numer 9038), ale można z nim robić inne rzeczy. Mam też kilka gier na kasetach (oryginalnych, jest tam np. AD2044).

chętnie oddam taki zestaw w całości, najchętniej za jakieś gry na cartridge (byle nie Hobgoblin, Rescue on Fractalus, czy Ballblazer - bo te mam). Albo zamienię na układ SIO2SD.
Ewentualnie mogę sprzedać.

2

Odp: zamienię 130XE, magnetofon, jakieś gry na...

podaj cenę (może być na priv)

3

Odp: zamienię 130XE, magnetofon, jakieś gry na...

xan napisał/a:

podaj cenę (może być na priv)

jeszcze nie teraz, wolałbym chwilę poczekać, może ktoś będzie zainteresowany wymianą. jeśli nie - wtedy możemy się dogadać.

4

Odp: zamienię 130XE, magnetofon, jakieś gry na...

chyba nikt więcej nie jest zainteresowany. a że trochę mi zależy na czasie (żona popędza że zagracam mieszkanie :) ) zdecydowałem więc sprzedać opisany sprzęt:

1. Atari 130 XE (wraz z opisanym błędnym układem GTIA) - przyznam szczerze że próbowałem go odlutować, ale zaprzestałem czynności bo elektronik ze mnie nie najlepszy. zdjąłem cynę z dwóch nóżek i to wszystko. komputer oczywiście działa (wszystkie testy w self test zakończone pomyślnie)
2. Magnetofon XCA12 stan dobry (sprawny)
3. Gry na kasetach, trochę zabrudzone i kilka pudełek popękanych ale wczytują się - próbowałem A.D. 2044 i działa.

CYWILIZACJA
A.D. 2044
WŁADCY CIEMNOŚCI
OPERATION BLOOD (przerwana okładka)
DROP IT
MÓZGPROCESOR
TANK vs TANK (brak pudełka i okładki)

brak zasilacza i kabla wizji, do magnetofonu wtyczka jest.
dorzucam także C64 (gratis) - niestety nie wiem czy działa, przeleżał w piwnicy parę lat. jeśli jest niesprawny może się przyda na części.

nie chcę tu robić licytacji, kolega xan, zgłosił się jako pierwszy (i jedyny) więc on ma prawo pierwokupu o ile jest dalej zainteresowany. moja oferta to 80 zł plus wysyłka - muszę zważyć żeby ocenić.

mogę przesłać zdjęcie sprzętu na życzenie.

Ostatnio edytowany przez stRing (2009-01-09 03:38:50)

5

Odp: zamienię 130XE, magnetofon, jakieś gry na...

update:

Atari 130XE zostało sprzedane użytkownikowi z forum.

zdecydowałem, iż reszta sprzętu zostanie wystawiona na aukcję. chyba że ktoś zechce kupić, czekam na oferty do jutra :). magnetofon, gry na kasetach i C64 - cena 30zł.