1

Temat: Radosna wiadomość

Czołem, chciałem tylko zakomunikować, że dzisiaj o 10:44 przybył na świat mój synek. Waży 3.45kg i ma 54cm, jest śliczny i zdrowy. Mamusia mimo cesarki czuje się dobrze.

2

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje!!! ;]

wszystkie trzy strony świata

3

Odp: Radosna wiadomość

Wypije dziś za zdrówko pociechy i szanownej małżonki :)

4

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje dla dzielnej mamusi..Nowe pokolenie spod znaku JIL !

ps. kolega tak trzeźwiuteńki ze zadnej literówki nie popełnił ??

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-01-22 22:21:44)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

5

Odp: Radosna wiadomość

Trzeźwiuteńki ale też wymęczony bardzo z powodu ogromu wrażeń.

6

Odp: Radosna wiadomość

zazdroszczę, że już po (i oczywiście gratuluję). JA mam  termin na maj. Oby moje dziecko polubiło Atari i odziedziczyło moje zainteresowania ;-)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje dla malżonki i maleństwa :)

Dużo zdrówka dla Was :)

Gratki jeszcze raz

8

Odp: Radosna wiadomość

cngrtx! sie wyjaśniło przy tej okazyji, skąd deficyt w Twoich postach, na tym forum w ostatnich latach:)

a cesarka wporza jest, a cesarka + poród rodzinny przoduje ( od razu potwierdzam, że da się to zrobić za jednym zamachem, bo mnie się udało...):):)

jeszcze raz kongratulejszyn! skool!

gep/lamers^dial

9

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje Xan.
Widzę,że scena 8 bit Nam się powiększa.
Ja niestety nie mogłam wcześniej podzielic się również radosną wiadomością, ale: mój synek Mateuszek dołączył do mojej rodzinki 13 stycznia o godzinie 22.00. Ważył 3650kg, mierzył 57cm, również śliczny i zdrowy. Poród prawidłowy po 5 godzinach również zakończył się cesarką... a brakowało może 1,5 do 2cm. Jednak mały sie uparł zobaczyć świat główką źle skierowaną do wyjścia i trzeba było go wyjąć-jak to położna potem mnie pocieszyła-zrobił mi figla:) Muszę przyznać, że nie przypuszczałam, że po cesarce poczuję się z dnia na dzień super.
Zapraszam do obejrzenia fotek w moim profilu na Naszej Klasie:))
Pozdrawiam Wszystkich i do usłyszenia... pewnie nie za często:(
Kasia

8 bit rulez!!!

10

Odp: Radosna wiadomość

No stary, przeprowadzka na drugi koniec kraju, ślub, potem przeprowadzka na miejscu, remont chaty i wreszcie ciąża, przygotowania do przyjścia dzidziusia... a to i tak tylko urywek z pakietu wrażeń jakie miałem przez ostatnie 2 lata.

Co do cesarki: w naszym przypadku była taka konieczność gdyż junior owinął się pępowiną i spadało mu tętno, jednak wiele jest porodów gdzie lekarze na siłę czekają do ostatniej chwili a sytuacja od początku kwalifikuje się do ww. zabiegu.. my na szczęście trafiliśmy w dobre ręce.

Dzięki wielkie wszystkim za gratulacje. Jutro (mam nadzieję) będą fotki.

11

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje dla mamusi i tatuśka też :)  Najlepszego całej wszej trójce :)

grzybson/SSG^NG

12

Odp: Radosna wiadomość

A tatuś imię jakie wymyślił? Gratulacje oczywiście i jak sądzę pierwszy język jakiego się nauczy to BASIC. Pytam o imię bo jak NOSTY zleci opracowanie nowego kartridża to... może, może.... odstąpię od reguły.

13

Odp: Radosna wiadomość

Wymyślił razem z mamusią. Ma na imię Maciuś.

14

Odp: Radosna wiadomość

Również i ja dołączam moje gratulacje dla Obojga Dzielnych rodziców. :) Trzymajcie się zdrowo we trójkę.

15

Odp: Radosna wiadomość

hororus napisał/a:

zazdroszczę, że już po (i oczywiście gratuluję). JA mam  termin na maj. Oby moje dziecko polubiło Atari i odziedziczyło moje zainteresowania ;-)

Będzie dobrze. Trzymajcie się dzielnie i nie dajcie się zwariować. Bardzo dużo zależy od nastawienia. Spróbujcie też "wybadać" personel w szpitalu w którym zamierzacie rodzić.

16

Odp: Radosna wiadomość

uściśnijcie w moim imieniu mojego imiennika! ;) Życzę Wam wszystkiego co najlepsze.

17

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje i wszystkiego najlepszego.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

18

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje Xan. Pozdrówka dla Maciusia i obojga szczęśliwych Rodziców! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

19

Odp: Radosna wiadomość

no i wielkie CNGRTX-y dla Cobry! Widzę, że i scena c64 się powiększyła:) rulezja! pozdro z kurortu;)

gep/lamers^dial

20

Odp: Radosna wiadomość

E no gratulacje !!!!

Ja pilnie pacuje na synkiem ludz corka ;)

21

Odp: Radosna wiadomość

To i ja się przyłączam do gratulacji. Cobra.c64 i Xan - wszystkiego dobrego dla Was i Waszych pociech!
Moja córka, już trochę wyrośnięta, bo za parę dni kończy 10 lat, niestety zainteresowań JIL nie odziedziczyła :(

22

Odp: Radosna wiadomość

Gratki zią!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

23

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje Xan! Gratulacje Cobra! (zupelnie niezaleznie ;).
Oby maluchy rosly pieknie i ich pierwszym komputerem byl odpowiednio: Atari i C64 ;)

24

Odp: Radosna wiadomość

Gratulacje i aby był zdrowy i zawsze wesoły :D

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...