Temat: "owczarstwo" extremalne

http://www.snotr.com/video/2456  ...jeśli to jest prawdziwe, to jest to genialny pomysł paru  ludzi...do tego w pewnym momencie można zobaczyć pewną klasyczną grę na Atari....:)

2

Odp: "owczarstwo" extremalne

A znam ale oni to robili dosyc dawno i musieli miec duza rozdzielczosc dlatego uzyli owiec, ja to samo pare lat pozniej dzieki pstepowi zrobi na swinkach morskich,(mniejsze piksele) i tak sie zastanawiam moze przejsc na chomiki to juz bedzie niezla rozdzielczosc.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: "owczarstwo" extremalne

widzę że wszyscy się łapią na "reklamę wirusową " samsunga ;)  co chwilę w two-linerze i teraz na forum ;)

4

Odp: "owczarstwo" extremalne

zaxon napisał/a:

A znam ale oni to robili dosyc dawno i musieli miec duza rozdzielczosc dlatego uzyli owiec, ja to samo pare lat pozniej dzieki pstepowi zrobi na swinkach morskich,(mniejsze piksele) i tak sie zastanawiam moze przejsc na chomiki to juz bedzie niezla rozdzielczosc.

Spróbuj na bakteriach. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.