Temat: Trafo do monitora

Tuż przed wyjazdem na party w Trenczynie padł mi monitor Philips 8833-I .Wg pana od naprawiania potrzebna jest wymiana transformatora. Proszęo pomoc.
  Jeżeli ktoś z Was posiada "demobil" tego typu to chętnie odkupię.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

2

Odp: Trafo do monitora

witaj w klubie padniętych trafo Philipsa

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: Trafo do monitora

o matko święta a ja właśnie mam zamiar kupić ten monitor

Odp: Trafo do monitora

desmo możesz kupić monitor Comodore ,to tosamo.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Trafo do monitora

no to jest właśnie jeden z powodów, dla którego wolałem bawić się w konwerter, niż w monitory PAL - stare monitory VGA CRT można kupić "na pęczki", za grosze, a trafo czy też kineskop to dwa najbardziej kosztowne elementy.

Odp: Trafo do monitora

Ale jak postawisz Atari XE przed Flatronem LCD to wzorniczo się mają do siebie jak d... z butem.:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

7

Odp: Trafo do monitora

Ja zawsze stawiałem bardziej na funkcjonalność i praktyczność, niż na wygląd ;)

8

Odp: Trafo do monitora

zmien pana od naprawiania
kiepski zawsze zwala na trafo
jesli chcesz, mozesz to wyslac do mnie, ale paczucha bedzie troche wazyc i nie wiem czy ci sie to oplaci
nie wezme za naprawe, tylko za czesci
trafo mozesz zmierzyc sam miernikiem

przechodze na tumiwisizm

Odp: Trafo do monitora

Dzięki Candle , już tak zrobiłem i czekam na efekty.:)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

10

Odp: Trafo do monitora

[offtopic mode on]
no i jeszcze adres bys wyslal do wysylki io-board...
[offtopic mode off]

przechodze na tumiwisizm