1

Temat: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Właśnie taką płytkę wydaję. Jak ktoś byłby zainteresowany - zapraszam na stronę (w budowie): http://atari.sikorsoft.com/ - uwaga! Dla uczestników Grzybsoniady przygotowany rabat! Więcej informacji w poniedziałek po południu na wskazanej stronie.

Sikor umarł...

2

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

a pliki *.cas ? ;p

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

na TPB i innych warezach juz jest...;)

gep/lamers^dial

4

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

ile? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Hej!

Oj Pin... na stronie do której podał linka Sikor napisano:

Płyta będzie dostępna od poniedziałku, 04.05.2009 roku, a jej cena została ustalona na 30zł. Do kosztu krążka należy doliczyć opłatę pocztową za list polecony według cennika Poczty Polskiej. Po więcej informacji zapraszamy w poniedziałek, 04.05.2009 roku.

Cena przystępna jak najbardziej i ja na pewno będę chętny  ;)

pozdrawiam
Seban

6

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Stryjek: powciągało wszystkie taśmy, shit happens? ;)

Gep: no nie wiedziałem, że warezowcy już się telepatią posługują (to ten słynny nowy plug do e-Zmuła?) :P

A u mnie też na pewno ta płytka zagości, nie ma obawy.

I Ty zostaniesz big endianem...

7

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Czy ja dobrze widzę: w etui CD mieści się broszurka. Sikor - może coś dopowiesz....

8

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Tak. Jest to instrukcja obsługi w języku polskim i angielskim - w cywilizowanym wydaniu ni może zabraknąc instrukcji. Dziś dwie pierwsze płytki (hmm, wczoraj - jest po 24) zmieniły właścicieli: o wrażenia pytajcie Mikera (kopia autorska za tłumaczenia) i Gzynia (kopia przedsprzedażna).

Sikor umarł...

9

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

ja sie ofkoz pisze na 1szt przy okazji, trza wspierać inicjatywy "TERA POLSKA":)

gep/lamers^dial

10

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Ja chcę, odbiorę na Grzybsoniadzie!

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Ja tez poprosze na Grzybsoniade jedną kopię!

12

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

O.K. Od dziś rusza sprzedaż - informacje na stronce (dla przypomnienia: http://atari.sikorsoft.com/ - dla tych, którym nie chce się szukać), pod odpowiednią zakładką. Epi, Nosty - wpisani na listę, nie musicie już słać maila.

Sikor umarł...

13

Odp: SIKOR SOFT *.ATR & *.XEX goodies

Pytanie przed Głuchołazami: ktoś chce, bo nie wiem czy zabierać? Cena standardowa 30 złociszy, odbiór w Głuchołazach, standardowo: nick i ilość, jakby co...

Sikor umarł...