26

Odp: Ghost Link

Przenoś więc archiwa do 720 KB. Ludzie to lubią sobie stwarzać problemy... Ile takich rzeczy powyżej tego limitu miałeś do przeniesienia odkąd masz ST?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Ghost Link

W Control panel - Serial port ,ustaw to samo co w modemie. Po stronie STE ekran medium, odpal STMaster, klick Add - masz okno wyboru dysków, local - STE i Remote - PC. Zaznacz te które Ci pasują ,np STE "J" a PC ten na którym masz atarowski soft np "D" klick OK , SAVE
W oknie wyżej po prawej zaznacz pare dysków i klick Instal.
U góry ekranu w Option, Instal icon wpisz "J" i OK.
Na ekranie masz ikonę "J" jak ją klikniesz powinno połączyć ,pod warunkiem że :
- po stronie PC masz uruchomione PCSlave, z ustawionym COM1 lub 2 i 19200 bps. oraz w panelu sterowania COM ma ustawione to samo co STE, czyli 19200,8,none,1.


Mój błąd,sory, niedoczytałem że Ty nie masz twardego. Spróbuj zamiast J ustawić A. Tego jednak nie robiłem.:)

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2009-05-05 08:42:42)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

28

Odp: Ghost Link

Rysiu dziękuje za opis dokładny, wszystko ruszyło okazuje się że popełniałem błąd polegał on na tym że zamiast wyboru ikony ja wybierałem urządzenie no i był klops. Jeszcze raz dziękuje. Candle tobie również wielkie dzięki tak na marginesie jeśli masz ten programik własnego autorstwa bardzo bym prosił o ile to możliwe o podesłanie go na mój adres e-mail ja używam do komunikacji z STE właśnie kompa z W98 .
Co do kolegi Deli no cóż dzięki za radę ale nie skorzystam .

Wszystkich pozdrawiam i dziękuje za pomoc

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)