Temat: Jest!!!!

Moi drodzy.
Pragnę tu wszem i wobec ogłosić iż po 18 godzinach męki (pańskej) pojawił się nowy fan ATARI o wdzięcznej "ksywie" Maksimilian, rozpoznawany w przysżłości jako hororus-junior-ankh-fna ;))) Równoczesnie chciałbym przeprosić wszystkich, z którymi otowrzyłem intersy, i które nie są wciąż zamknięte z przyczyn powyższych. Na pewno teraz, po tym wszystkim, zakończe rozpoczęte tematy.
Nowe kompy Atari i soft słać na adres: ;-))))

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

2

Odp: Jest!!!!

No to wszystkiego najlepszego i gratulacje, niech nam rosnie nowe pokolenie Atarowcow.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

3

Odp: Jest!!!!

Gratuluje!

4

Odp: Jest!!!!

Jako ojciec z krótkim stażem również gratuluję.

Odp: Jest!!!!

Jako ojciec z długim stażem życzę Wam aby się zdrwo chował.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Jest!!!!

gratuluję, również jako ojciec juz 3-letniego Maksymiliana...tyle że, teraz to dopiero nie będziesz w stanie dokończyć zaczętych projektów he he...Hororus - teraz będziesz miał prawdziwy horrorus przez pierwsze miesiące...

gep/lamers^dial

7

Odp: Jest!!!!

co do horrorusa przez pierwsze miesiące to niestety potwierdzam :/

8

Odp: Jest!!!!

Oby to tylko nie był  horror na MAXa ;)

9

Odp: Jest!!!!

Również dołączam się do życzeń :)

10

Odp: Jest!!!!

Dzięki, dzięki wszystkim. Mały jest geanilny i .... cichy (!) Na  rzaie nie narzekam bo małżonka+młody jest w szpitalu więc i jest jeszcze trochę czasu na inne zajęcia. A potem zobaczymy;-))))

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

11

Odp: Jest!!!!

pozdrowienia dla Mamusi...18 godzin ! Gratuluje siły !


ja tez mam nowego ATAROWCA w rodzine - moj siostrzeniec - WITEK !  siostra juz mi zapowiedziala, ze zadneg ATARI w swoim domu nie chce widziec....ciekawe co miala na mysli ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

12

Odp: Jest!!!!

Ano tylko tyle, że mały będzie u wujka dużo bywał... :) :)

13

Odp: Jest!!!!

Gratulacje! Jako "stary" ojciec życzę Ci dużo siły, cierpliwości i refleksu przez najbliższe jakieś 2 lata ;)

Ostatnio edytowany przez odislaw (2009-05-16 08:08:09)

14

Odp: Jest!!!!

Gratulacje ! 18 godzin ... pozdrowienia dla małżonki !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...