Temat: Pokoj w Lodynie

Okazalo sie iz wiatry przywialy mnie do Londynu.
Szukam 1 osobowego pokoju do wynajecia w Lodynie. Najlepiej 2,3 strefa w poblizu namiotu O2.
Wiem ze klika osob ktore sa na tym forum mieszkaja w Londynie, dlatego wiec pytam.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-07-22 20:36:10)

2

Odp: Pokoj w Lodynie

Wszyscy londyńscy atarowcy, których znam są z zachodniego londynu.


Gumtree.com i wszystko jasne.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: Pokoj w Lodynie

Dzieki, popatrze.
Ja szukam raczej na zachodzie bo robote bede mial w Dockland'ach

Odp: Pokoj w Lodynie

Mój syn jest w Londynie  i ma jedno miejsce w 2 osobowym pokoju. Ulica  King Georg Way o ile pamiętam.Nie wiem jaka to strona Londyny.

Ostatnio edytowany przez Ryszard Mauersberg (2009-07-23 16:23:26)

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Pokoj w Lodynie

Ulica nic nikomu nie powie, kod pocztowy szybciej.

Co do szukania pokoju to Gumtree, wzglednie polskie gazety, chyba, ze nie chcesz mieszkac z Polakami.

6

Odp: Pokoj w Lodynie

No nieszczegolnie mi zalezy na mieszkaniu z Polakami a tymbardziej o wspoldzieleniu pokoju z kims. Zobacze co mi powie pracodawca, czy musze od razu byc na miejscu czy moge przez jakis okres dojezdzac.
Patrzylem na Gumtree i na easyroomate i da sie cos znalezdz w przystepnej cenie i warunkach mieszkaniowych.

Dzieki za podpowiedzi


BTW. gdzie moge sie czegos dowiedziec o dzielnicach Lodynu, znaczy sie o uc reputacji. Za 2 miesiace bede szukal mieszkania do wynajecia dla mnie i dla malzonki.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-07-26 18:17:19)

7

Odp: Pokoj w Lodynie

Jest sobie taka ladna stronka: http://maps.met.police.uk/

Ale jesli podasz mi nazwy dzielnic, ktore Cie intyeresuja to moze cos Ci powiem z wlasnego doswiadczenia.

8

Odp: Pokoj w Lodynie

W sumie to myslalem o rejonie E14 ktory jest blisko mojej roboty, ale nie musze sie na tym skupiac. Firma placi mi za roczny bilet metra, tak wiec moge dojezdzac tyle zeby nie trwalo to 2 godziny.  Kurcze nie mam pojecia bo nie znam Londynu. Jak by to byl New York to bym wiedzial.
Szukam czegos spokojniejszego i z nowymi budynkami bez nadmiaru czarnych i ciapatych.

9

Odp: Pokoj w Lodynie

Monsoft napisał/a:

czarnych i ciapatych.

Polak rasita...

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

10

Odp: Pokoj w Lodynie

Nio, nie rasista, tylko zamierzam mieszakc w przyjemnym srodowisku.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-07-27 11:13:05)

11

Odp: Pokoj w Lodynie

sqward napisał/a:
Monsoft napisał/a:

czarnych i ciapatych.

Polak rasita...

Ale nie wiem czemu sie dziwisz... :)

Na temat E14 nie doradze. My tu zachodni Londyn raczej.

12

Odp: Pokoj w Lodynie

Pytam w sumie jakich dzielic unikac, bo kompletnie nie ma pojecia.

Jako ze firma stawia bilet tak wiec moge mieszkac. Mozecie napisac gdzie mieskacie i jak oceniacie swoje dzielnice ??

Kuba to wiem ze Ealing.

Ostatnio edytowany przez Monsoft (2009-07-27 15:50:51)