1

Temat: Ktoś chętny na koszulki?

Otóż tak, na party miałem przygotowane 3 koszulki z logiem Atari i "partyjnym" tekstem (miałem ja, Miker i Gzynio). Ponieważ jest szansa na nowe - przyjmuję ewentualne zamówienia (Marek, dla Ciebie zarezerwowana z logiem party i atarowskimi "pagonami). Opcje są takie:
1. Koszulka dokładnie taka, jak na party, czerwona, z przodu logo Atari, z tyłu logo Atari i napis: Atari Party Głuchołazy 24-26.2009, cena: 35zł plus koszt wysyłki
2. Jak wyżej, ale bez napisu o party (tylko logo z przodu i logo z tyłu), kolor czerwony lub granatowy, cena 30zł plus koszt wysyłki.
Koszulki są bawełniane, o jakość proszę pytać użytkowników, metoda druku: folia plus termotransfer. Abym mógł dodrukować koszulki - potrzebne jest zamówienie minimum 10 sztuk (w sumie) i przedpłacenie ich na podane przeze mnie konto. Na ewentualne zamówienia czekam tydzień, licząc od dzisiaj, a sprzedaż jest jawna (znaczy się: dopisujemy się w wątku poniżej, po dopisaniu wysyłam PM-kę z numerem konta, jeśli się zbierze conajmniej 10 sztuk - poproszę o przelanie kasy, po otrzymaniu przelewu - produkcja rusza).
Aha, dostępne rozmiary to: S, M, L, X, XXL. Format zamówienia to:
nick rozmiar kolor ilość sztuk

Sikor umarł...

2

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

pirx L granat full-wypas 1

ps. zaginela moja czapeczka from sajkor - wisiała na głośniku obok stanowiska Sikora. Jakby ktoś ją odnalazł to proszę przytrzymać do nast. spotkania (:

http://www.5oft.pl/

3

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

guma ,opcja 1, rozmiar X, 1szt.

Ostatnio edytowany przez guma (2009-07-27 14:19:13)

4

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Piguła, full wypas rozmiar XXL - sztuk 1

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

5

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

A ja znowu spytam: logo z samą górą Fuji - czy z podpisem 'Atari'?

6

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Rag: z podpisem atari. Wygląda to tak, jak na zdjęciach Larka: http://www.arsoft.netstrefa.pl/pliki/G2009.7z (zdjęcie nr DSC03073.JPG - widać na plecach Gzynia, zdjęcie nr DSC02977.JPG - widać logo z przodu na mnie). Poza tym - logo i nazwa są dla mnie nierozerwalne w takich produkcjach.
Panowie, full wypas - rozumiem opcja 1. Koszulki dokładnie takie, jak miał Gzynio i Miker (czyli logo z przodu i napis z party na plecach), dla pirxa dodatkowo zmiana koloru na granatowy (aby się wyróżniał). Jeśli się mylę - proszę o sprostowanie. Aha, opcja "1" jest bez "pagonów", aby nie było. NIestety za te dopłacam drukarzowi 5 złociszy (bez mojego zarobku), jak ktoś chce taką - niech dopisze.
Jak się zbierze 10 sztuk - wysyłam numer konta i czekam na przelewy.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2009-07-27 19:48:23)

Sikor umarł...

7

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

epi XXL czerwona 1

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

matko co wy z tymi xxl ameryka czy co ?

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

9

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Sikor podaj dokladne rozmiary .... Bo niektore firmy maja np. M ktore wygladaj jak XL ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

10

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Sikor, a można zamówić inny text ?

11

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

@bitman: piwo, piwo i jeszcze raz Sikorówka! :D

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Stryjek: postaram się dowiedzieć, ale te trzymają rozmiar - XXL jest dla mnie akuratna. Będę wiedział za jakieś 2-3 dni i podam na forum.

Sikor umarł...

13

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Sikor dokładnie opcja 1.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

stryker napisał/a:

Sikor podaj dokladne rozmiary .... Bo niektore firmy maja np. M ktore wygladaj jak XL ;]

Stryjek, niestety w katalogu tylko wielkość, bez wymiarów. Ale XXL jest spora, więc te raczej trzymają taki rozmiar, jak trzeba.

pajero napisał/a:

Sikor, a można zamówić inny text ?

Pajero, niechętnie, ale myślę, że wykonalne... Wszystko zależy od tego, jak długi (aby się max wielkością wpasować).

Sikor umarł...

15

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Sikor ja również poproszę opcje nr 1 XXL oczywiście. Kwestie rozliczeń załątwi za mnie Gzynio .

Pozdrawiam

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

16

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Sikor napisał/a:
pajero napisał/a:

Sikor, a można zamówić inny text ?

Pajero, niechętnie, ale myślę, że wykonalne... Wszystko zależy od tego, jak długi (aby się max wielkością wpasować).

Dobra, w Poznaniu tyż jest nadruk termo - to se zrobię. Dzięki za zainteresowanie...

17

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

glowas11 napisał/a:

Sikor ja również poproszę opcje nr 1 XXL oczywiście. Kwestie rozliczeń załątwi za mnie Gzynio .

Pozdrawiam

Ale towar odbieram ja wraz z zamówioną czapeczką.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

18

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Mimo, że jest 5 sztuk - rusza. Dane poszły do zainteresowanych na PM-kę. (P.S. Głowas11: Gzynio załatwi dla Ciebie i odbierze). Po wpłatach - zaczynamy.

Sikor umarł...

19

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Wielkie dzięki dla Gzynia no i dla ciebie Sikor .

Pozdrawiam

ATARI 800XL/65XE/800XE/520STm/Mega2/520STe/FALCON 030 14MB RAM Roland MT32 i wiele innych zabawek :)

20

Odp: Ktoś chętny na koszulki?

Epi: opcja 2, kaska dotarła
Guma: kaska dotarła
Pirx: ustalone
Głowas11: ustalone
Piguła: brak wpłaty

Ostatnio edytowany przez Sikor (2009-08-08 07:11:20)

Sikor umarł...