1

Temat: Sie chwale nabytkiem :)

Udalo mi sie nabyc taki pakiecik od jednego Wlocha.
Niby nic nadzwyczajnego i spoooro mnie kosztowalo... ale w takim stanie ciezko teraz znalezc te gry niezaleznie od pieniedzy.

Przy okazji: poniewaz wszystkie te carty oprocz Keystone Kapers mialem w wersji nie boxowej, to pewnie na dniach wystawie je na allegro na sprzedaz.

http://nosty.neostrada.pl/kolekcja/gry_activision.jpg

2

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Gratuluję nabytku, piękny BOX-owy zestaw :)

Jak nie boxowe będą do sprzedania to już się przygotowuję do ich zdobycia :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Wow :) Zafoliowane...

4

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

No miał ich chyba ze 40 w idealnym stanie, ale akurat nie miałem gotówki. W sumie wcale tak drogo nie poszły, no może oprócz mario.

5

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Mario tez (na szczescie mam tego carta golego), ale niestety za drogi dla mnie byl Decathlon :(
Niby to nie rzadkosc ale bardzo mi tej gry brakuje w kolekcji.

6

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

No Nosty, nieźle. Gratuluje. Zazdrościć, choć mam 3 z tych tytułów zafoliowane, nowe. Aktualnie negocjuję zakup Drola. Kolo chce 75 euro, ale stan jest idealny a gra praktycznie, nie do zdobycia (?)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Część kolekcji powróciła i jak widać została nabyta w celach (mocno) zarobkowych:
http://shop.ebay.com/polly.esther/m.htm … ;_osacat=0

8

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Kilka razy kupowałem od tego sprzedawcy. Niemal za każdym razem miał na ebayu inny nick. Życzy sobie sporo za wysyłkę (kiedyś zażądał ode mnie 12 funtów za wysłanie trzech gier na taśmie). Trudno go przebić, gdy upatrzy sobie jakieś aukcje, przy czym licytuje z jeszcze innych kont (prywatnych). Całkiem niedawno przegrałem z nim to: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … 0326523128 (część z tych gier wystawił później na swoich aukcjach).

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

9

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Wolny rynek...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

10

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Mocno przesadzone te ceny... Nikt tego nie kupi.

11

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Fakt, tym bardziej, że nastały już te czasy w których przeciętny retro-maniak kojarzy kilka firm mających pełno takich rzeczy na zbyciu za 1/4 tych cen. W B&C większość tych tytułów leży hurtem i to za bezcen. Swoją drogą kupiłem kilka ciekawych rzeczy od typa za przeciętne kwoty. Te jednak są rozbrajające. Ale nowych, sianoskich maniaków przybwa. Niezorientowani kupią i będą się cieszyć nawet bardziej niż sprzedawca. Jak zaczynałem kolekcjonować ten stuff to na początku też wszystko wydawało mi się super rzadkie i płaciłem każde pieniądze. Dopiero po jakimś czasie moim oczom ukazały się dużo tańsze źródełka oferujące te kolorowe pudełka;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

12

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

Harry napisał/a:

Kilka razy kupowałem od tego sprzedawcy. Niemal za każdym razem miał na ebayu inny nick. Życzy sobie sporo za wysyłkę (kiedyś zażądał ode mnie 12 funtów za wysłanie trzech gier na taśmie). Trudno go przebić, gdy upatrzy sobie jakieś aukcje, przy czym licytuje z jeszcze innych kont (prywatnych). Całkiem niedawno przegrałem z nim to: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?Vie … 0326523128 (część z tych gier wystawił później na swoich aukcjach).

Nie dziwię sie, że Cię przebił. Widać tam 3 tytuły (idealny stan) SynSoft - tę firmę kolekcjonerzy jakoś sobie tak upatrzyli i traktują jak obrazy
DaVinci'ego. Polposition w wersji dyskietkowej to też nie silver edition na cartridge. Na Twoim miejscu waliłbym dalej. Osobno takie tematy można dobrze sprzedać na ebajcu. Dołóżmy do tego Spy vs spy 2 i Spy hunter i zysk gwarantowany - ale tylko na ebaju. Na allegro wogóle nie ma co poruszać takich spraw. Właśnie się o tym ostatnio przekonałem i szczerze pier....ę ten serwis i naszych rodzimych licytatorów

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

13

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

jer napisał/a:

Wolny rynek...

To prawda. Dlatego też nie oceniam w żaden sposób tego sprzedawcy, a jedynie dzielę się doświadczeniami z handlu z nim. Ma prawo zarabiać w ten sposób, choć nie ukrywam, że byłbym szczęśliwszy, gdyby przedmiotem jego zainteresowania stał się np. cukier, co pozwoliłoby mi realizować swoje hobby w bardziej komfortowych warunkach :)

honorus napisał/a:

Widać tam 3 tytuły (idealny stan) SynSoft - tę firmę kolekcjonerzy jakoś sobie tak upatrzyli i traktują jak obrazy DaVinci'ego

Być może tak, choć to "tylko" europejskie wydania kultowych tytułów firmy Synapse.

honorus napisał/a:

Osobno takie tematy można dobrze sprzedać na ebajcu. Dołóżmy do tego Spy vs spy 2 i Spy hunter i zysk gwarantowany - ale tylko na ebaju. Na allegro wogóle nie ma co poruszać takich spraw. Właśnie się o tym ostatnio przekonałem i szczerze pier....ę ten serwis i naszych rodzimych licytatorów

Ostatnio sprzedałem na Allegro pudełkowe wydanie Ghostbusters za 29zł - niby nieźle, tyle że sam swego czasu zapłaciłem za nie 15 funtów (z przesyłką) ;) W tym przypadku straciłem więc na Allegro jako sprzedawca, ale z drugiej strony czasem zyskuję jako kupujący. Inna sprawa, że wystawiając atarynkowe gry w cenach zbliżonych do ebayowych, allegrowy sprzedawca musi się liczyć z możliwością otrzymania e-maili, z których dowie się, że prawdopodobnie nie zaliczyłby testów na inteligencję z satysfakcjonującym go wynikiem.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

14

Odp: Sie chwale nabytkiem :)

alex: co w tym fajnego ze zafoliowane? nie umiesz sam zafoliowac?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep