276

Odp: Quo Vadis scena?

sorry TDC v2.0 , ale zaklinasz rzeczywistość i rozmywasz ją jak Adam Michnik i jego towarzystwo spod czerwonej gwiazdy...ta sama retoryka

gep/lamers^dial

277

Odp: Quo Vadis scena?

Pomyślcie, że gdyby tę energię, zapał i zawziętość poświęconą temu wątkowi wykorzystać w tworzenie czegoś produktywnego, to ile ciekawego stuffu by powstało :P

278

Odp: Quo Vadis scena?

macgyver napisał/a:

Pomyślcie, że gdyby tę energię, zapał i zawziętość poświęconą temu wątkowi wykorzystać w tworzenie czegoś produktywnego, to ile ciekawego stuffu by powstało :P

Chociażby kilka f**k-demek :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

279

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

Oni mogą co najwyżej udowodnić, że nic takiego jak pisałem nie miało miejsca, czyli żadnego programu nie napisałem i nikt takich programów nie widział.

Tylko, że nie da się udowodnić, że coś nie istnieje.

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

280

Odp: Quo Vadis scena?

Dobrze sie bawie, czekam na wiecej!

281

Odp: Quo Vadis scena?

No nie mogę coraz to nowi ludzie się uaktywniają, a wszystko z powodu moich programów ;):)

Czy kiedykolwiek trochę kodu 6502 wywoływało tyle namiętności ? ;):)


Candle: > tymczasem ten sam jelonek, moze i nie przeczy ze cos wyslales mu na priva, ale tez nie potwierdza ze dostal cokolwiek co by nadawalo sens twoim slowom

Jellonek mi między innymi napisał, że to co mu wysłałem jest nie z tego okresu czasu co on oczekiwał i faktem jest że każdy z aktywnych tu oczekuje czegoś innego w innym czasie itp. Dlatego zamieszczanie tu czegokolwiek jest bezsensowne ? piszcie via priv.
Inna sprawa, że Jellonek skoro ustawił siebie w roli przedstawiciela forum nie powinien czegoś odrzucać tylko dlatego że nie jest z tego okresu czasu co on chciał, bo albo był wysłannikiem forum, który miał sprawdzić fakt, albo był wysłannikiem... samego siebie.

> jesli sobie sam tu, publicznie ustalisz termin, w ktorym te cuda zechcesz ujawnic wybierajac rok, miesiac, dzien i godzine jak i forme w jaki to zrobisz

ok, tak jak pisałem osobom które się do mnie zgłosiły, jest taka możliwość. Dlatego obiecuję Tobie, że gdy będę znał choć w przybliżeniu jakiś termin to go tutaj podam ze szczegółami. Natomiast teraz tego po prostu nie wiem, praca trwa (obecnie nad Archonem i czymś innym). Ja mogę na razie powiedzieć, że mam nadzieję że do końca roku, jednak nie wynika to z tego jaka tu wybuchła bzdurna awantura, ale z wcześniejszych ustaleń jakie miały miejsce chyba ze 2 lata temu. Poza tym ta lista jest długa i nie skończy się tak szybko, to będzie długi proces.
Zadowolony ?
Jak nie to pisz na priva, już teraz mogę Tobie ujawnić więcej szczegółów z tym związanych jeśli to dla Ciebie takie istotne.


gepard:
No to tu mnie mocno ubodłeś.

Jak możesz mi pisać, że ?zaklinasz rzeczywistość? skoro się nawet nie zainteresowałeś via priv tym co mogę Tobie przesłać czy zalinkować ? Albo Ciebie to interesuje albo nie...


Amun-Ra: "Tylko, że nie da się udowodnić, że coś nie istnieje"

Święta racja. Ale w tym wypadku jest to możliwe, bo skoro żaden mój program nie powstał to:
1. Jak partyzant mógł widzieć grę ?
2. Jak jellonkowi mógł nie odpowiadać okres czasu ? Więc coś jednak widział ?
3. Jak to możliwe że komuś na tym forum napisałem program ?

Ad. 1 Pisałem otwarcie, że każdy mógł przez kolejne lata podejść do mnie pogadać i pooglądać co tylko chciał: program edukacyjny: proszę bardzo, program użytkowy: proszę bardzo, grę: proszę bardzo. Jeśli cała społeczność atari stwierdziłaby, że nic nie widzieli to był by to jasny dowód na to że jak to zostało wcześniej powiedziane jestem kłamczuszkiem.
Problem polega na tym, że rozmowa tutaj staje się coraz bardziej odległa od faktów, to jest coraz większe bredzenie, najpierw Draco domagał się jak cytuję: ?(...) lecz konkrety, np. program na Atari (ośmiobitowe), obrazek, muzyczkę czy coś w tym stylu.?. Gdy się okazało, że moje grafiki były już na kompotach to teraz już się domagają programów i to z konkretnego (ustalonego arbitralnie) okresu czasu. W ten sposób można brnąć w nieskończoność (głównie w absurd i bzdury zamiast faktów). Można też przyznać że jednak coś powstało ? ale to bardzo trudne do przyznania, w końcu nie po to byłem atakowany.

Pozostałe punkty IMHO nie ma co komentować.


macgyver: Popieram, to wszystko nie ma sensu, jeśli dla kogoś ten temat jest aż tak bardzo istotny to pisać do mnie nie krępować się i w końcu zakończmy to gadanie...

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-11-07 16:42:12)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

282

Odp: Quo Vadis scena?

to ja moze wysle vbxe ludziom, ktorzy za nie zaplacili, w terminie - bardzo konkretnym - ktory ustale, owszem, ale w blizej nie okreslonej przyszlosci

przechodze na tumiwisizm

283

Odp: Quo Vadis scena?

Candle: wiesz to nie ja zacząłem ten temat. Wszyscy zostaliśmy w to wplątani przez Draco.

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

284

Odp: Quo Vadis scena?

nie no - czlowiek nie zaglada przez chwile i juz go obsmaruja...
TDC - niby do czego mam sie wyrywac? do opisania podlinkowanych "prac ucznia" co pozniej tlumaczyle "bo wiesz, teraz kazdy projekt pisze sie zespolowo"... czy moze mam opisac screeny z dema ktore ponoc piszesz (jak sam wspomniales - niedokonczone) "jako redakcja Atari Magazyn". (btw. drac030 - mozesz kogos z redakcji poprosic by zajrzal tu na forum? moze ktos potwierdzi?). a moze jako prace koderskie (calosc rozmowy chyba zaczela sie od tego ze ponoc po '95 napisales kupe programow) przedstawiasz wspomniane "prace" w stylu "opracowalem konkurs wiedzy...", albo "arty na temat archona - juz skonczone, tylko kaz ich jeszcze nie opublikowal..."

znowu chcesz by pisano do ciebie "in priv" gdzie bedziesz swoim laniem wody zamydlal oczy po czym tu klamal ze pokazales cos w temacie? prosze - potwierdz lub zaprzecz tu publicznie ze pokazales mi choc jeden swoj ukonczony program. co prawda nie spodziewam sie spelnienia prosby, ale...

sorry za cytat z prywatnej korespondencji ale: "Co do moich programów, o które pyta Draco to kolejno będą się niektóre z nich pojawiać na stronce AOL" - nie odzywalem sie, nie pisalem tu nic w temacie wiecej, bo czekam az u cioci z kazowni wyplyna te programy. po prostu czekam (sam napisales ze moze to zajac sporo miesiecy) ze moze w koncu poprzesz swoje puste slowac jakimis konkretami. w koncu to te programy o ktore pyta draco miales pokazac in priv! w zadnym innym celu ta rozmowa sie tam nie przenosila!

btw. prosze sie odpierdolic od "okresu czasu" - masz niesamowita umiejetnosc lania wody - rownajaca sie z niesamowitymi brakami w umiejetnosci czytania ze zrozumieniem. nie po to in priv wymienialismy sie mailami bym mogl potwierdzic/zaprzeczyc ze cokolwiek napisales - ale po to by zweryfikowac ilosc (a tak na prawde czy cos sie pojawilo) twoich "programow" po '95 (wez te pare stron w tyl sie tu cofnij i raz jeszcze przesledz watek).

Ostatnio edytowany przez jellonek (2009-11-07 17:54:19)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

285

Odp: Quo Vadis scena?

tdc: to znaczy ze jestem ofiara draco? ojej... moze zorganizujmy jakas terapie grupowa, aby sie z tego otrzasnac? ;)

czlowieku...

byles ostatnio u psychiatry? bo zakladam ze BYLES u psychiatry...

przechodze na tumiwisizm

286

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

Gdy się okazało, że moje grafiki były już na kompotach to teraz już się domagają programów

Nie Tomek, poczytaj sobie ten wątek od początku: moja ciekawość początkowo dotyczyła CZEGOKOLWIEK (grafika, muzyka, program, mapa do Vectora itd., post nr 219), ty sam sprowadziłeś temat na programy (post nr 221 i dalsze) bredząc o jakichś kilkunastu programach, które jakoby pokazywałes jeszcze w redakcji itd. No, jeśli wolisz o programach (czyli że z ciebie jest koder), to niech będzie o programach, kobyłka u płotu: gdzie one są?

Interesujące jest, że programy jakoby istnieją i można było "podejść i obejrzeć", ale nie chcesz ich wystawić w necie. Wyjaśnienia tej zagadki widzę dwa: 1) takiś skromny (coś nie w słowach), 2) pokazujesz programy, ale nie swoje i boisz się, żeby cię autor nie zdybał. Brzytwa Ockhama jest to zasada głosząca, że jeśli mamy dwie alternatywne teorie tak samo pasujące do faktów, to prawdopodobnie prawdziwa jest ta prostsza.

Co do twoich grafik (liczba mnoga), które były (liczba mnoga) na kompotach (liczba mnoga), to masz pewno na myśli to: http://atariki.krap.pl/images/1/16/2terribl.png (źródło: http://atariki.krap.pl/index.php/Tdc ). Pominę już, że zrobienie takiego obrazka średnio rozgarniętemu przedszkolakowi z fotoszopem zajęłoby 5 minut (silnie wygląda to na snapszot z windows lekko przekształcony jakimś prostym narzędziem), odnotuję tylko z uznaniem, że WRESZCIE znalazło się coś, co zrobiłeś a nie zmyśliłeś.

Jednak odnotuję też, jak dobrze widać na tym przykładzie twoją metodę upiększania rzeczywistości: ot tak mimochodem jeden obrazek wystawiony na jednym konkursie zmienił się w "moje grafiki na kompotach". Wprawki w programowaniu albo "programy ucznia" zmieniają się w "kilkanaście moich programów". Jeden mierny tekst o (o ile dobrze pamiętam) samplach, który sekretarz redakcji poprawiał przez miesiąc w zasadzie pisząc go od nowa, a ilustracje to już naprawdę robiąc od nowa, zmienia się w "publikację" (a może "publikacje"?) "z zakresu szeroko pojętych multimediów oraz programowania dla ?Atari magazynu?" (źródło: Goldenline). Niezłe to wszystko, ale chyba pomyliłeś forum.

jellonek napisał/a:

jako redakcja Atari Magazyn". (btw. drac030 - mozesz kogos z redakcji poprosic by zajrzal tu na forum? moze ktos potwierdzi?)

Mogę, ale obawiam się, że post na forum niczego nie dowodzi. Jak już deklarowałem wcześniej, mogę taką osobę - Alfowi znaną - sprowadzić na któryś sztab.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2009-11-09 16:12:55)

KMK
? HEX$(6670358)

287

Odp: Quo Vadis scena?

Jellonek: ja naprawdę nie wiem czy warto cokolwiek do Ciebie pisać, bo nic z tego co się do Ciebie pisze nie rozumiesz. A za zamieszczanie cytatów z korespondencji bardzo dziękuję.

jellonek napisał/a:

w stylu "opracowalem konkurs wiedzy...", albo "arty na temat archona - juz skonczone, tylko kaz ich jeszcze nie opublikowal..."

Nadal nic nie rozumiesz. Ja Tobie pisałem, że obecnie pracuję nad innymi tekstami, a wszystkie będą się w kolejności pojawiać. Czy to takie trudne rozgraniczyć pracę nad tekstami i artykułami o programach ? Tak trudno zrozumieć, że następne będą po nich pojawiać się teksty z programami ?

jellonek napisał/a:

potwierdz lub zaprzecz tu publicznie ze pokazales mi choc jeden swoj ukonczony program. co prawda nie spodziewam sie spelnienia prosby, ale...

Nie starałem się Tobie pokazywać programów ukończonych, ale takich które pasują do tej dyskusji.

Jak już wcześniej pisałem taka dyskusja nie ma sensu, rozmawialiśmy np. o programach pokazywanych w redakcji itp. Potem miały to być programy w danym okresie czasu potem jeszcze miały to być jakieś inne, teraz programy ukończone...
Taka dyskusja nie ma sensu gdzie szeroko pojęte prace w rodzaju ?program na Atari (ośmiobitowe), obrazek, muzyczkę czy coś w tym stylu.? przeistacza się w program, potem program w danym momencie czasu, potem w program ukończony.
W atmosferze takiego sądu kapturowego jakbym pokazał użytek to okazałoby się że chodziło o grę, jakbym pokazał grę to wtedy aktywni tu prosiliby o demko...
Żal to czytać... i możecie być pewni, że nic nie będę tu zamieszczał bo musiałbym być świrem aby się dać na to nabrać.

jellonek napisał/a:

sorry za cytat z prywatnej korespondencji ale: "Co do moich programów, o które pyta Draco to kolejno będą się niektóre z nich pojawiać na stronce AOL" - nie odzywalem sie

I potwierdzam, że kolejno będą się pokazywać jak wiele innych tekstów, które są przygotowywane i tak jak wiele innych które już się ukazały.

jellonek napisał/a:

ze moze w koncu poprzesz swoje puste slowac jakimis konkretami.

Ja żadnych swoich pustych słów nie muszę potwierdzać konkretami. Jak tobie pisałem w liście, cytuję: ?Ale ja się ani nie chwalę, ani na lewo i prawo, to Draco nie wiem po co rozgłasza na lewo i prawo o moich programach, których jest przekonany że ich nie ma. To on tutaj ma wszelkie cechy osoby chorej.
Spróbuj podać cytat w którym rozpoczynam np. jakiś wątek na forum i piszę że "w wielu moich programach" - dlatego ja nic nie rozgłaszam(...)?

Dlatego to Draco wkłada mi w usta słowa, które nigdy nie padły.

jellonek napisał/a:

w koncu to te programy o ktore pyta draco miales pokazac in priv! w zadnym innym celu ta rozmowa sie tam nie przenosila!

Cytuję z tego co Tobie napisałem: ?Chciałeś coś z okresu AM to podsyłam Tobie screeny z menu do "mega dema"? - to chyba jednak dostałeś przykład tego z okresu redakcji ?? Czy może okres w redakcji to kres wojny secesyjnej ??

jellonek napisał/a:

... czy moze mam opisac screeny z dema ktore ponoc piszesz (jak sam wspomniales - niedokonczone) "jako redakcja Atari Magazyn".

Cytuję z tego co napisałem w liście: ?Chciałeś coś z okresu AM to podsyłam Tobie screeny z menu do "mega dema"? oraz ?Trudno powiedzieć, na razie kończę inne demko. (...), na razie kończę jedno a w przygotowaniu są inne.?. W dodatku jest to odpowiedź na Twoje pytanie o szanse na ukończenie tego ?mega dema?...

Czy z tego jasno nie wynika, że demko jest z okresu redakcji AM a teraz piszę inne demko ??

Dlatego wyjaśniam: demko powstawało w ostatnim okresie funkcjonowania redakcji AM i go NIE kończę obecnie (co wyraźnie widać w moich wypowiedziach kończę co innego). Gdy padła redakcja nie kończyłem tego demka, tym bardziej nie kończę go dziś.

Skoro Ty taaaaak rozumiesz proste zależności między faktami, to ja nie mam co więcej do Ciebie pisać.


Candle napisał/a:

byles ostatnio u psychiatry? bo zakladam ze BYLES u psychiatry...

Aż tyle wywnioskowałeś z faktów że ja mam programy a Ty ich nie widziałeś ??:D :D


Candle jesteś osobą, która niezwykle lubi popadać w absurd. Zamiast poczekać na fakty (czyli pojawienie się jakiś programów), Ty stawiasz siebie w roli sędziego, i prokuratora, i nie wiem czego jeszcze. Czy nie uważasz, że ocenianie i wypisywanie tylu postów w momencie gdy kompletnie nie wiesz o czym jest mowa ? nie ma sensu ?? Zastanów się w prawdziwym sądzie, powołuje się świadków, sprawdza się poszlaki i zbiera dowody. Ty nie poznałeś ?dowodów? czyli tu np. programów oraz świadków, a mimo to jesteś lepszy od sądu, bo i tak wiesz jak było, a nawet oceniasz mnie...
Myślę że się zastanowisz nad sobą nieco...


Co do tematu to w poprzednim poście napisałem, przypomnę:

Tdc napisał/a:

(...) Ale w tym wypadku jest to możliwe, bo skoro żaden mój program nie powstał to:
1. Jak partyzant mógł widzieć grę ?
2. Jak jellonkowi mógł nie odpowiadać okres czasu ? Więc coś jednak widział ?
3. Jak to możliwe że komuś na tym forum napisałem program ?

i nie ma takiej logiki, z której wynikałoby, że po sprawdzeniu tych 3 punktów, można by założyć, że żadnych programów nie ma. Dlatego nikt od kilku dni tutaj na forum nie odniósł się do tych słów, gdyż są dość niewygodne. Popadacie w absurd, skupiacie się na bezsensownych grach słownych, a sedno tematu już wam dawno uciekło...
Zrozumcie nawet jeśli mnie pokonacie w grach słownych to i tak nie zmienicie faktów.


Teksty Draco nie wymagają komentarza, bo jak na osobę chorą z nienawiści, tylko upewnia nas w tym swoim postępowaniem.


Proponuję zakończyć te dziwne dyskusje, które do niczego nie prowadzą, aż do momentu upublicznienia paru programów, które via priv oraz tutaj obiecywałem. Jak pisałem wcześniej możecie liczyć na informację na tym forum gdy pojawi się pierwszy, a potem będą następne (ale już nie obiecuję że będę tu o tym informował).



Update:
Wcześniej obiecywałem (kilka stron wcześniej), więc teraz specjalnie dla Tych co z jakiegoś powodu dają wiarę bzdurom, domysłom i brakowi elementarnej wiedzy, proponuję zajrzeć na Atariki aby skonfrontować fakty z bzdurami rozpowiadanymi przez osobę, która się widocznie w tym lubuje. W końcu na co nam fakty, skoro o wiele radośniejsze są banialuki...

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-11-10 20:42:47)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

288

Odp: Quo Vadis scena?

Tdc napisał/a:

...
Ja żadnych swoich pustych słów nie muszę potwierdzać konkretami.
...

ROTFL!

przechodze na tumiwisizm

289

Odp: Quo Vadis scena?

Candle: No tak jak zwykle zero merytorycznego odniesienia się do podanych przeze mnie faktów... stać ciebie tylko na wyrywanie skrawków wypowiedzi z kontekstu ?? (i to kontekstu zaczerpniętego od Jellonka oraz jego sformułowania).
A jeszcze przed chwilką pisałem ?Zrozumcie nawet jeśli mnie pokonacie w grach słownych to i tak nie zmienicie faktów.? - może wyjaśnię że tymi faktami jest to czy mam programy czy nie.

W obliczu takich zachowań ja już nie mam o czym z Tobą rozmawiać.

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-11-10 23:18:33)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

290

Odp: Quo Vadis scena?

nowe nazwa dla pustych slow - "fakty" :)
wiele razy sie spotykalem z przekrecaniem cudzych slow, ale aby przekrecac wlasne - to juz trzeba miec niezle namieszane pod fryzura ;)

proponuje olac te "wiele napisanych programow" i w milczeniu czekac na jakies kompo - moze jednak jakies demo sie pokaze, o ile nie zbraknie miejsca na symbole na stronie zerowej ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

291

Odp: Quo Vadis scena?

Jak widać dalej są tu tacy którzy nie potrafią się doszukać gdzie są fakty, a gdzie bzdury - więc podaję czarno na białym:

[dowody]

1.

drac030 napisał/a:

Jednak odnotuję też, jak dobrze widać na tym przykładzie twoją metodę upiększania rzeczywistości: ot tak mimochodem jeden obrazek wystawiony na jednym konkursie zmienił się w "moje grafiki na kompotach".

drac030 napisał/a:

Co do twoich grafik (liczba mnoga), które były (liczba mnoga) na kompotach (liczba mnoga)

Obrazek 1
Obrazek 2
A dwa obrazki to są ?moje grafiki na kompotach? (nie jest to dużo, ale nigdy nie mówiłem, że jest tego dużo ? tylko że są i wszyscy je znają).
Podaję źródło: http://www.atari8.info/ (szukałem tej informacji na AA, ale nie znalazłem gdzie się odnajduje starsze wpisy)

2.

drac030 napisał/a:

Pominę już, że zrobienie takiego obrazka średnio rozgarniętemu przedszkolakowi z fotoszopem zajęłoby 5 minut (silnie wygląda to na snapszot z windows lekko przekształcony jakimś prostym narzędziem)

Atariki napisał/a:

Na party w Głuchołazach wystawił grafikę w ST gfx compo (podgląd), którą zresztą zrobił podczas trwania tej imprezy.

(dodam, że fakt, iż ludzie widzieli że pracuję nad tym obrazkiem na party został dopisany do Atariki wiele lat temu i nie przeze mnie)

[/dowody]

drac030 napisał/a:

Pominę już, że zrobienie takiego obrazka średnio rozgarniętemu przedszkolakowi z fotoszopem zajęłoby 5 minut (silnie wygląda to na snapszot z windows lekko przekształcony jakimś prostym narzędziem)

W tym wypadku, może teraz Draco popisze się swoimi licznymi (i oczywiście wielce doniosłymi) osiągnięciami w dziedzinie grafiki (oraz wystawiania tego na kompotach - oczywiście znacznie liczniej ode mnie (jak na doświadczonego eksperta przystało)), skoro uznaje siebie za takiego eksperta aby innych oceniać. Skoro potrafi tak siarczyście mnie atakować, zobaczymy jak będzie bronił swego graficznego doświadczenia i generowanych osądów w tej dziedzinie...
Czy nie lepiej aby takie oceny jak ta zacytowana, napisały osoby, które faktycznie zajmują się rysowaniem na ST ??


Odnośnie całości tematu to zgadzam się z Jellonkiem, że trzeba poczekać nieco i sprawa się wyjaśni.

Pragnę też poinformować tych, którzy może nie są zainteresowani tą awanturą, a po prostu zainteresowali się moimi programami (poza tym co już pisałem, że można je zawsze było oglądać na partach itp.) to w końcu widzieliście ostatnio już wiele moich artykułów (np. na AOL itp.), następne są w drodze, a po nich będą i programy - w końcu opracowanie artykułu zwykle trochę trwa ;)

Ostatnio edytowany przez Tdc (2009-11-11 01:21:19)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

292

Odp: Quo Vadis scena?

point w tym, aby nie drako popisal sie swoimi osiagnieciami graficznymi, ale w tym, abys ty pokazal swoje programy
programow draka to wiem gdzie szukac
moich "programow" na a8 tez wiekszosc ludzi wie, gdize szukac
natomiast twoje, sa zagadka

ps. wkrotce moze sie okazac, ze do rozmowy potrzebujesz lustra, a jesli chcesz liczyc na buzliwa dyskusje - kilku luster

przechodze na tumiwisizm

293

Odp: Quo Vadis scena?

akta X-Files rozrastają się o jeszcze jedną niewyjaśnioną sprawę...

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-11-11 12:47:37)

gep/lamers^dial

294

Odp: Quo Vadis scena?

Fajnie się temat rozwija, nie ma co...

Akurat Tdc JEDNAK cos przestawił, więc może nieco ciszej to krytykanctwo...

O ile do Draca i Candla trudno się przyczepić, bo jednak coś tam dla atarki robią (chociaż ich teksty tu też są "na poziomie", o tyle taki sobie jellonek mimo, że jest najbardziej "w bombie", nic poza stekiem epitetów nie przedstawił.

Więc, jeleniu, zamiast tyle szczekać, pokaż łaskawie coś od siebie (jakąś grę miałeś pisać pod VBXE, przypomnieć?). I się lepiej śpiesz, bo temat już o kilometr jedzie trollem.

Dziękuje za uwagę...

HoMeK

295

Odp: Quo Vadis scena?

homosiu: czy ja gdzies pisalem ze "kupe programow napisalem"? nie musisz przypominac co do mortala - miker odwala w tej dziedzinie kawal pozadnej roboty :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

296

Odp: Quo Vadis scena?

Hehe. a już myślałem, że ja już tylko o MK pamiętam. :D

I Ty zostaniesz big endianem...

297

Odp: Quo Vadis scena?

Nie tylko, nie tylko. Panowie ta gra jest prostacko prymitywna jeśli chodzi o logikę - do roboty! Mam wam powyrzynać grafę czy co?

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

298

Odp: Quo Vadis scena?

wieczor: to nie taka znow glupia pomysla, jak beda sprajt szity i tua, to moze jak nie jelen, to tebe sie czepi

przechodze na tumiwisizm

299

Odp: Quo Vadis scena?

wieczor: to rypaj...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

300

Odp: Quo Vadis scena?

To było pytanie retoryczne :) A wy co robicie? Ja się pytam w sposób emanujący zachętą i motywacją :)

A zresztą... Zaraz was turbodymoman zawstydzi :)

10 minut po tym poście ściągnąłem MK I , II i III.

Zachęcony doświadczeniami z Lucasfilmem z lat 90-ych zaglądam hex viewerem w pliki... Kaszana... No trudno. Odpalam google i piszę Mortal Kombat sprites... No kuźwa... Pierwszy link:

http://www.mortalkombatwarehouse.com/mk1/

Poklikajcie....

Co prawda z pozostałymi częściami już nie zawsze jest tak różowo ale jedynka kompletna. A jakby ktoś chciał jeszcze i inne:

http://www.panelmonkey.org/category.php?id=1

Pciem bardzo :) Jakieś inne problemiki ? (jak padnie argument o dźwiękach to poszukam i dźwięków)

Ostatnio edytowany przez wieczor (2009-11-12 01:13:37)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem