Temat: Dyskietki DD 720kb 3,5" z softem dla Amstrad PCW

Przez pomyłkę dostałem zamiast zamówionych dyskietek z softem dla ST ok 30 z softem dla Amstrada PCW. Nie są oryginalne i oczywiście mogę je sobie przeformatować, ale tak mi się pomyślało że to może być u nas rzadkie i może ktoś ma takie cudo i jest chętny, to mogę je uratować :) Oddam po kosztach albo za czyste. Mogę też zgrać i wysłać zawartość za free, tylko jeżeli potrzeba jakiś soft to poproszę o link.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

2

Odp: Dyskietki DD 720kb 3,5" z softem dla Amstrad PCW

Jakie to dyskietki? 3" czy 3,5"?

Mam nówki 3,5" 720k, możemy się wymienić. Nówki - tzn. nieużywane.

Ostatnio edytowany przez jer (2009-08-07 21:04:20)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: Dyskietki DD 720kb 3,5" z softem dla Amstrad PCW

jer <-- No dyć, nabazgrałem w tytule posta że DD 720k 3,5" :-)
Podeślę Ci fotkę na priv, na większości są napisy z nazwami softu. Nie mogę zagwarantować że się zgadzają z zawartością i że cokolwiek się z tego załaduje na PCW. ST zobaczyło directory kilku dyskietek i odczytałem jakiś plik tekstowy. Inne na ST w ogóle nie są widziane. Na PieCu sprawdzac nie miałem czasu, ale mogę jak chcesz.
Masz PCW w kolekcji? Można z tym coś zrobić oprócz wczesnych zastosowań biurowych?

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

4

Odp: Dyskietki DD 720kb 3,5" z softem dla Amstrad PCW

Aaa, to na PCW, to możesz sformatować (jak się uda) i używać.
Późno było, nie czytałem ze zrozumieniem ;)

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware