1

Temat: do wszystkich posiadajacych vbxe

wstydzcie sie!

http://www.atariage.com/forums/index.php?act=attach&type=post&id=136909

Thelen z AAge pracujac na emulatorze zrobil wiecej niz wiekszosc z was majac prawdziwy sprzet

dla mnie to zwykly brak szacunku dla cudzego czasu (electrona) ktory poswiecil go, by zrobic ta karte i nie wiem jak dla niego, ale dla mnie nie ma lepszego sposobu na docenienie tej pracy, jak napisanie czegos swojego co karte wykozysta

ale co tam - lepiej sobie pomarudzic, poczekac na innych i zrobic nic

pozniej drugie nic zrobic siedzac na party

zenada

przechodze na tumiwisizm

2

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

No nie wczuwaj się tak.

Kolega z Twojego miasta też coś zamierza robić na VBXE (co potwierdził własnoustnie na Grzybsoniadzie), daj mu może szansę. :D

Poza tym kultury nieco więcej w postach nie zawadzi, PRAWDA?

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Miker, to nic nie da..Candle ma łeb, ale umiejetnosci interakcji z otoczeniem nie za wiele...

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

4

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Hehe, daje się zauważyć. ;)

Ale na tym to marketing cierpi, oj cierpi...

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Candle, chodz sie spikniemy, moj PR jest calkiem niezly ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

dizs sobie od mojej posluchalem ze zamiast utrzymywac kontakt wzrokowy z kims z kim rozmawiam (sprawy urzedowe) to "zwiedzam" okolice ;)
coz - po prostu zalezy mi na vbxe i chcialbym zeby byla wykozystywana
tak czy inaczej to fakty sa takie - ludzie dysponujac jedynie emulatorem proboja cos pisac i pisza, ludzie dysponujacy sprzetem - trzymaja go w szufladzie/nie maja kabla do monitora/gdzies zgubily zasilacz od atari*
* - niepotrzebne skreslic

electron sam gierek nie napisze
tebe tez cos utknal z projektem wc pikera - moze trzeba mu pomoc

pozniej powrooz zaklada tematy ze scena umiera - sama sie nie napedzi, a marudzenie ze costam znowu to raczej nic nie da

przechodze na tumiwisizm

7

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Candle napisał/a:

tak czy inaczej to fakty sa takie - ludzie dysponujac jedynie emulatorem proboja cos pisac i pisza, ludzie dysponujacy sprzetem - trzymaja go w szufladzie/nie maja kabla do monitora/gdzies zgubily zasilacz od atari*
* - niepotrzebne skreslic

no i do cholery co z tego, to ma być wytłumaczenie obrażania ich,  w sumie to nawet mogą nasr... na swoje vbxe jak po to sobie je kupili !

8

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Nie za bardzo ście obraźliwi? Nie zauważyłem obraźliwych słów w poście Candle, za to po prostu wyrzuty - poniekąd słuszne. Psychologia podpowiada, że zbyt żywiołowa reakcja na takowe albo dopowiadanie sobie w głowie obraźliwych słów (lenie , nieroby - to wam dźwięczało? :D ) są efektem tajonych oddźwięków sumienia :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

najwidoczniej same lenie i nieroby ;)

a takie podejscie do tematu jak ma jury, to niestety, ale nie ta bajka - jak czlowieku myslisz ze ktos sie napracowal, napocil, nasapal i zrobil cos po to, zebys to wlozyl ubrazowione na dno szuflady niech wonieje - to chyba cos ci sie pomylilo
co to ma byc? forma mecenatu?

przechodze na tumiwisizm

10

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Dobrze, że nie mam, nie chcę i nie będę miał vbxe... przynajmniej nie muszę się wstydzić, nie muszę nikogo doceniać, nikt mi nie mówi, że jestem leniem, nierobem, że marudzę, czekam na innych i nic nie robię, a na party też nic nie muszę robić!

wieczor napisał/a:

Nie zauważyłem obraźliwych słów w poście Candle

A ja ich widzę całą masę!

Ostatnio edytowany przez larek (2009-08-12 21:09:47)

11

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

larek napisał/a:

Dobrzem, że nie mam, nie chcę i nie będę miał vbxe... przynajmniej nie muszę się wstydzić, nie muszę nikogo doceniać, nikt mi nie mówi, że jestem leniem, nierobem, że marudzę, czekam na innych i nic nie robię, a na party też nic nie muszę robić!

No jak nie masz to nie było do Ciebie skierowane :) W moim mniemaniu post był skierowany do tych , co mają - ale to jeszcze mało, nie każdy jest koderem. Mają, mienią się koderami i narzekają, że jest mało produkcji na to. Takie to ciut... hm :)

larek napisał/a:
wieczor napisał/a:

Nie zauważyłem obraźliwych słów w poście Candle

A ja ich widzę całą masę!

No to wymień :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

12

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

zamiast ubijac piane moze jednak kto cos napisze ;)

przechodze na tumiwisizm

13

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

cos.

Mialem, nie mam, bede mial, mam sie wstydzic caly czas czy z przerwami?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

14

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Zaxon, larek:

1. Masz VBXE
2. Jesteś koderem
3. Narzekasz, że nie ma na to żadnych produkcji

Jeśli nie spełniasz któregoś z tych 3 warunków to IMO nie do Was jest ten post skierowany. Przynajmniej ja go tak odczytuję :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

15

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

1. nie jestem koderem, a zastanawiam się nad zpaczowaniem TRS desk dla karty... muszę tylko obgadać z Draco kwestię sterownika S_VBXE.SYS dla SDX :)

2. Spokojnie Panowie, po co tyle emocji? - przecież i tak chodzi o dobrą zabawę :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

@Candle: powiedz mi, gdzie byłeś jak cię nie było? no offence.

All I hear is the sound of me falling on the ground

17

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

tzn w ktorym momencie?

przechodze na tumiwisizm

18

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

.. o dzizas. Spokój już. Od 1995 do pierwszej połowy 1998 też olałem Atari :) - mimo to - oto jestem ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

ech... nawet nie mozna skubancowi rzucic cietej riposty w postaci "napisz se" bo ciagle jakies nowe cacka elektronicze produkuje wiec jest usprawiedliwiony ;)

20

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

nosty :D alez se pisze ;]

przechodze na tumiwisizm

21

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Candle: A może być tak zapodał link do topicu na AA gdzie trwają prace nad Mario pod VBXE? :-)

22

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

w temacie glownym o vbxe2

przechodze na tumiwisizm

23

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

Candle napisał/a:

zamiast ubijac piane moze jednak kto cos napisze ;)

a proszę bardzo:...cos

gep/lamers^dial

24

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

candle: twoje umiejetnosci elektroniczne (i pracowitosc w tym kierunku) ida w parze z umiejetnosciami do zniechecania i do swojej osoby i do spraw, do ktorych probujesz zachecac (bo ten pierwszy post chyba mial byc motywatorem ;) ).
moze rzeczywiscie spiknij sie z lodarkiem - PR ma kilka leveli wyzej ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

25

Odp: do wszystkich posiadajacych vbxe

A skonczcie wy dyskutowac o mnie, tylko zajmijcie sie soba, bo jak narazie, to glownie widze stado panienek ktore aktualnie strzela focha i sieje swiete oburzenie ze jakim prawem smiem tu kogos oceniac :)
prawda jest taka ze ja nawet nie znajac 6502 i atarki potrafie cos na to napisac i to robie, a reszta (sa wyjatki!) zwyczajnie lezy i pieprzy 3 po 3 zeby cos zrobila, ale mleko im wykipi...
Po co? Przeszlosc to przeszlosc, liczy sie teraz :)
wiec panie jelen, co dzis zrobiles dla swojego atari? :)

przechodze na tumiwisizm