1

Temat: uratowane od smietnika

Ostatnio przegladajac allegro znalazlem aukcje "czesci zaminenne" i po niezbyt dokladnym obejrzeniu miniatury jednej foty zdecydowalem sie na zakup

przyszlo sobie wielkie pudl, ktorego zawartosc odrazu wyladowala pod woda w celu likwidacji wszelkiego zycia jakie moglo zamieszkiwac zawartosc ;)

nie spodziewalem sie takiego syfu, ale coz ;) mea culpa - widzialy galy co braly - nawet jesli slabo patrzyly ;)

tutaj pare fotek ;)

mimo stanu w jakim calosc przyszla - wiekszosc jednak dziala
nie sprawdzilem jeszcze plyty do 1040ste oraz magnetofonu, jak rowniez konsol 2600

wlasnie - jesli ktos chcialby je sobie wziasc - jesli pokryje transport chetnie odstapie, inaczej leca do smietnika

przechodze na tumiwisizm

2

Odp: uratowane od smietnika

Chętnie przygarnę, ale po pierwszym - ostro pod kreską jestem... Candle, powiedz, co to za rozszerzenie na DIN4 w jednej z atarek - nie widziałem wcześniej czegoś takiego?

Sikor umarł...

3

Odp: uratowane od smietnika

to 1040 ste - one tak maja z natury

przechodze na tumiwisizm

4

Odp: uratowane od smietnika

Brakuje mi wciąż klawisza SPACJI (z drutem).... jak byłby zbędny...


Mógłbyś się częściej myć....... ;)

Ostatnio edytowany przez pajero (2009-08-19 21:44:33)

5

Odp: uratowane od smietnika

to po atarkach ;]

przechodze na tumiwisizm

6

Odp: uratowane od smietnika

Candle napisał/a:

to 1040 ste - one tak maja z natury

Jakie DIN4 w STE? Tam jest DIN13 normalnie - to chyba jakaś przeróbka wyjścia na monitor.

Podziwiam za odwagę - ja się nie odważyłem tej aukcji dotknąć... Ale uratowane. :)

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

7

Odp: uratowane od smietnika

to nie jest DIN4 - to wyglada jak zlacze militarne od T34 z gumowymi uszczelkami tid ;]

a tak w ogole - jesli ktokolwiek ma odsprzedac gniazdo DIN13 do druku - chetnie bym zanabyl

edit: obie 2600 (klony) produkuja jakis obraz, a nawet dzwiek - da sie przelaczac miedzy gierkami - nawet keystone kappers i river raid sie znalazl

Ostatnio edytowany przez Candle (2009-08-19 23:14:10)

przechodze na tumiwisizm

8

Odp: uratowane od smietnika

@Krzyc: chodziło mi o to złącze: http://alan.umcs.lublin.pl/~candle/atari/HPIM2249.JPG - ale Candle odpowiedział.
@Candle - jakby co - podtrzymuję, jeśli masz wyrzucić - to te 2600 przygarnę i jedyne co mogę obiecać - na 100% nie wylądują na żadnej aukcji (ewentualnie pójdą dalej do ludzi za free). Możesz też (jeśli działają, achyba tak jest - z tego co piszesz) - zasponsorować je na jakimś party jako nagrody ;)

Sikor umarł...

9

Odp: uratowane od smietnika

Czyli 1040STE nie ma nabywcy jako całość? To ja bym chciał, a jak ma nabywcę w częściach to ja bym chciał sterownik klawiatury ten co siedzi pod klawiaturą w podstawce DIP40 (chyba CO70122-002) i Shiftera w PLCC-84 (C300588 / C301712 / I60608).

Krzysztof [Atari 1040 STE + 65 XE]

10

Odp: uratowane od smietnika

1040STE wezmę w całości

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

11

Odp: uratowane od smietnika

no bardzo sie ciesze ze ktos chce 1040ste, problem w tym, ze ja tez ;)
panowie - posiadam 1040ste, nawet costam kiedys na to w asmie popelnilem, ale poszlo do szuflady przez debilny brak dysku
teraz dysk jest (satandisk) - narazie w proszku, ale jest, wiec moze kiedys znowu sie wezme za asm 68k

dla uzupelnienia - do 1040ste byla tylko dolna czesc obudowy - zmasakrowana, ekran od spodu, papierek pod ekranem i plyta
ta ostatnia widze ze wyswietla pionowe pasy, ale to juz nie ten dzial i bez gniazda monitorowego dalej sprawdzac/naprawiac tego nie bede

przechodze na tumiwisizm

12

Odp: uratowane od smietnika

te, a na dlugiej pytales o ta dinke 13tke?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: uratowane od smietnika

nie, nie mam czasu taczki zaladowac

przechodze na tumiwisizm