Temat: Dioda od stacji dysków w STE

Hello, od wczoraj jestem posiadaczem Atarki 520STE i mam pytanie, czy jeśli w stacji przy włączaniu kompa pomarańczowa dioda od flopa się cały czas pali to normalne? (jak wkładam dyskietkę to gaśnie)

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

2

Odp: Dioda od stacji dysków w STE

lopi777 napisał/a:

Hello, od wczoraj jestem posiadaczem Atarki 520STE...

To już wszyscy wiemy :)

lopi777 napisał/a:

...czy jeśli w stacji przy włączaniu kompa pomarańczowa dioda od flopa się cały czas pali to normalne? (jak wkładam dyskietkę to gaśnie)

A to jest normalne, wszak innego napędu nie ma w gołym ST, więc tam komputer szuka czegokolwiek do uruchomienia :)

Było miło :) Do widzenia.

3

Odp: Dioda od stacji dysków w STE

A to się uspokoiłem, btw no co muszę się pochwalić :P

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "