Temat: dżojstiki od Amigi do ST?

Hej, wie ktoś czy dżojstiki od Amigi można zastosować do STE?

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

2

Odp: dżojstiki od Amigi do ST?

Nie powinno być problemów, chyba że chcesz wykorzystać te złącza HD15 a nie "zwykłe" dżojstikowe.

3

Odp: dżojstiki od Amigi do ST?

Jeżeli myszkę od Amigi da się przerobić, to myślę że joystick też :)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

4

Odp: dżojstiki od Amigi do ST?

No dobra kupiłem w ciemno jak będą problemy to będę się pytał :)

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

5

Odp: dżojstiki od Amigi do ST?

To są TAKIE SAME joye (Amiga, ST, Atari XL/XE, Commodore). Dodatkowo niektóre miały przełącznik dla CPC. Amen.

6

Odp: dżojstiki od Amigi do ST?

Acha, czyli ewentualny przełącznik Amstrad/reszta, no to oki, koniec tematu

"Mieliśmy 2 paczki trawy, 75 granulek meskaliny, 5 arkuszy kwasu, pół solniczki kokainy. Całą plejadę stymulantów i barbituranów. Litr tequli, litr rumu, karton piwa, pół litra eteru i dwa tuziny amelu. Nie potrzebowaliśmy wszystkiego, ale jak człowiek zacznie zbierać dragi - trudno skończyć. "

7

Odp: dżojstiki od Amigi do ST?

Dokładnie tak. Kiedyś mój kumpel kupił dźoje a potem kupił Amigę. Dżoje testował na moim 800XL i działały bez problemów.