1

Temat: Hej Warszawiaki

Ziomx, będę jutro rano w Wawie (jadę na to: http://www.embarcadero.com.pl/seminaria … dio2010/).

Przyjeżdżam pociągiem o 6.05 i mam trochę czasu do zmarnowania.
Jeżeli ktoś zechciałby się spotkać, ew. mógłby polecić jakieś miejsce w okolicy dworca
(lepiej nie na samym dworcu) gdzie można się o tej porze napić spokojnie kawki, byłbym wdzięczny za odzew.

Sprawdzę wieczorem posty, potem ewentualnie czekam na kom: 662060902.

2

Odp: Hej Warszawiaki

O kurrr... to jeszcze Delphi istnieje ... ? Ktoś w tym jeszcze pisze ?

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

3

Odp: Hej Warszawiaki

No, supportuję kod, którego początki sięgają y2k

4

Odp: Hej Warszawiaki

gRzEnIu napisał/a:

O kurrr... to jeszcze Delphi istnieje ... ? Ktoś w tym jeszcze pisze ?

Istnieje i ma sie dobrze. Pisac nowych aplikacji raczej sie w tym nie pisze, ale jest
baaaardzo duzo aplikacji ktore trzeba supportowac, poprawiac, dopisywac funkcjonalnosci itp.
Zupelnie nie wiem skad zdziwienie? Tak jakby na C# sie swiat konczyl :)

5

Odp: Hej Warszawiaki

xan: Jeśli masz na myśli sniadanko, to całkiem fajne jest Radio Cafe na Nowogrodzkiej (po lewej za marriotem patrząc od dworca). Poza tym cała masa barów, kanjpek i restauracji z Złotych Tarasach... wszystko zalezy od budżetu ;)

6

Odp: Hej Warszawiaki

alex, dzięki. Jak znajdę to wypróbuję to Radio.

7

Odp: Hej Warszawiaki

Tia, koledzy w pracy piszą w Delphi (rozwijają i poprawiają starszy soft) i nie idzie znaleźć kogoś, kto by im mógł pomóc.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: Hej Warszawiaki

Ja się w pewnym momencie przesiadłem na C++ Builder - narzędzie to samo, tylko na pascala już nie mogłem patrzeć :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: Hej Warszawiaki

Epij, zdalnie nie szukają? ;) Jest nas w robocie 4 chłopa porządnie znających Delphi

EDIT: btw jestem już w hotelu.

Ostatnio edytowany przez xan (2009-09-24 08:03:19)