Temat: Wymienię na Sio2SD i rozszerzenie RAM

Witam,

Zalega mi w szafie trochę sprzętu a że żona coraz bardziej robi się na widok tego, cytuję, "złomu" agresywna mam do oddania co następuje:
Atari 65XE w kartonie na pewno z zasilaczem, nie jestem pewien czy antenowy kabel się gdzieś nie zapodział.
Zepsute 800XL nie jestem elektronikiem więc nie potrafię ocenić czy da się ożywić czy już tylko na części się nadaje.
2 magnetofony xc12 w stanie kiepskim
Stacja CA2001 z kompletem kabli. Pękł plastik dociskający głowicę, skleiłem superglu na razie trzyma.
Atari 1050, dosłownie uratowana ze śmietnika, bez zasilacza i kabli, w środku zamontowanie bliżej nieokreślone rozszerzenie. Nie wiem czy działa nigdy nie podjąłem prób uruchomienia.
Do tego jakieś 60 dyskietek w oldskulowym plastikowym pudle.
Zamienił bym to z chęcią na SIO2SD, wyjście S-video i rozszerzenie ramu do zamontowania w drugiej 800 którą sobie zostawiam. Idealnie by było gdyby to SIO było wewnętrzne, a ramu tyle ile trzeba, żeby wszystkie produkcje najnowsze odpalić. Najchętniej gdyby ktoś z okolic Trójmiasta reflektował na taką wymianę, trochę tego jest objętościowo i nie bardzo mi się uśmiecha na pocztę z tym biegać. Ale jak będzie trzeba to się wyśle. Oczywiście dowiozę, ewentualnie doślę wszystko na swój koszt. Dowózka możliwa w następnym weekend. Wysyłka po 11 listopada.

Pozdrawiam

Kajetan

Ostatnio edytowany przez General_Specific (2009-10-22 22:44:49)

2

Odp: Wymienię na Sio2SD i rozszerzenie RAM

Ja to bym na to 1050 i może CA2001 zapisał o ile będzie mnie na nie stać :)

Aha..jutro raniutko wyjeżdżam na 3 dni, tak więc nie będę miał dostępu do forum. Jeśli znajdzie się ktoś inny, to
trudno ale może się uda...

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2009-10-22 23:47:49)

3

Odp: Wymienię na Sio2SD i rozszerzenie RAM

pisze sie .. pisz na priva

masz u mnie sio2sd do srodka kompa i 1mb

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Wymienię na Sio2SD i rozszerzenie RAM

Sprzęt idzie do Lotharka.