51

Odp: SillyVenture 2003 ?

No nie, panowie... najpierw wszyscy narzekają, że scena z 3miasta nie potrafi się zintegrować przy kuflach tak jak chłopaki z wawy, a gdy nadaża się ku temu okazja to "ja nie mogę, ja pracuję, ja mam naukę" etc etc.  :oops: jednym słowem totalne &*&*((. szkoda, że nie wszyscy potrafią wygospodarować te 2/4 godziny na spotkanie... naprawdę szkoda. myślę, że nie ma sensu robić spotkania dla 1, może 2 osób - załatwiłem miejsce dla 10 osób... (liczyłem m.in na Darth'a, Dracon'a, Geparda, Trophy'ego, Strykera, Blackdota...).  :?

Sprawa SV2003 nadal więc "wisi". Skoro nawet tak mała grupa ludzi nie potrafi się spotkać to nie wiem czy jest sens podejmować takie ryzyko jak organizacja party  :(   :oops: więć short notka do organizatorów East'a - nie zawieszajcie organizacji swojej imprezki na rzecz SV, bo póki co nie jest ustalona nawet data tejże... 

Anyway jeśli zbierze się chociaż 5 osób chętnych na spotkanie - sprawa jest nadal otwarta. Nawet zmiana terminu (wcześniej lub później), godzina...  :idea: 

Eh...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

52

Odp: SillyVenture 2003 ?

Stary nie kracz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poki co to tylko Stryker nie moze.
DRC i ja bedziemy.Trzeba namierzyc Blackd0ta.Nie wiem jak tam Trophy...Dartha sie wyciagnie.Moze i Astrala sie da.Bedzie luz.Tylko Ty tez tam pociagnij za sznureczki....Ja moze przyjde z laska (frekwencja bedze wieksza.... :D )
STAB BEDZIE I BASTA............(Rhymes...:)

gep/lamers^dial

53

Odp: SillyVenture 2003 ?

.....jestem zfrustrowany postawa GDANSKICH LAMEROW....hehehehe
Sopot Sopot ponad wszystko...........
Grey mam prosbe wielka: podeslij mi tego modulasa na e-maila.Z gory dziekuje!

gep/lamers^dial

54

Odp: SillyVenture 2003 ?

Cholera, potrzeba nam na scenie takich konkretnych gości jak Gepard  :D Zaraz po Twoim poście zadzwoniłem do Trophy'ego i będzie na pewno!  (to tak a'propos "pociągania za sznurki, hehe) :P Ja biorę ze sobą Flaka, Trophy eSTeka  :P Więc current lista wygląda następująco:

- Dracon
- Gepard + gf
- Trophy
- my person

To już coś...  :lol:

Dla przypomnienia:   

time:  NIEDZIELA (1 Czerwiec), godz. 16sta
partyplace:  Namiot "Tyskie", Westerplatte
trip:  autobus 106 (przedostatni przystanek)

pamiętajcie, aby nie przywozić ze sobą trunków bądź jedzenia - w końcu wjazd mamy za friko ;)   

ceny browaru: 

Lech, Tyskie (z kija): 

- 0,3l - 3zł
- 0,5l - 4zł

żarełko:

- zapiekanka z sosem czosnkowym - 3.5zł (rockos!!!)
- hot dog - 3.5zł
- pizza - 5zł

Ok, to tyle ze strony organizacyjnej...  ;)

Tylko nie dajcie d*** panowie!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

55

Odp: SillyVenture 2003 ?

kurna cały czas było mówione że odbędzie się w sobotę więc bym był na 100% ale w niedziele to mi sie kurna nie uda...i żadnych mi tu LAMERÓW....a i bezemnie to i tak nic nie stracicie...ba ja jestem nikim...

"wszystko się kiedyś kończy......."

56

Odp: SillyVenture 2003 ?

ba ja jestem nikim...

Coz za niska samoocena...... Czemu tak uwazasz. Samo uczestniczenie w zyciu sceny jest juz czyms. A stworzenie jakiejs produkcji to nastepny krok. :P

57

Odp: SillyVenture 2003 ?

No, Panie i Panowie! Płukać gardełka, do naszej bibencji pozostało bardzo mało czasu  :D Jeśli ktoś może skontaktować się z Darth'em lub Blackdotem - byłoby fuckin' kewl!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

58

Odp: SillyVenture 2003 ?

Stryker....typie jeden.......jakbys mnie znal to bys wiedzial ze ja wszystkich.....od lamerow......GREY LAMERZE:)....wiec nie obrazaj sie;)
I zebys nie pisal tu " i bez wyzywania od typow...":)))))

gep/lamers^dial

59

Odp: SillyVenture 2003 ?

Gep! Ty Lamuchu, typie jeden!  :lol: Z tego co pisał DRC na privie, to Darth się nie zjawi...  :cry: Nie mogę pogadać z BlackDotem, bo nie mam GG jak już pisałem... help me out plz!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

60

Odp: SillyVenture 2003 ?

czekam na potwierdzenie waszego przyjazdu do jutra! mam nadzieję, że Trophy i ja nie będziemy sami sączyć browca przy kompach  ;)

czekam...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

61

Odp: SillyVenture 2003 ?

ja bede Lamiarzu z MSB...mam nadzieje ze DRC tysz....w kazdym badz razie zadryndam do niego....a Darth nalezy do rycerzy Jude

gep/lamers^dial

62

Odp: SillyVenture 2003 ?

- "Przyjedziecie???"
- Przyjedziemy !   :)

Wiec spoko..... Tylko zabierz cyfraka, aby uwiecznic to nietypowe wydarzenie.... :)

63

Odp: SillyVenture 2003 ?

drc! co do cyfraka to obiecać nie mogę, bo nie jest mój, ale służbowy! jutro jestem w pracy do 16stej, wyjdę trochę wcześniej aby dojść do namiotu "Tyskie" i podłączyć sprzęt... ale aparat wezmę, skany to już kwestia kilku dni...

pozdro!

do zobaczenia jutro o 16stej :)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

64

Odp: SillyVenture 2003 ?

noo i prosze podeslac to wrzucem, raporty tez mile widziane :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

65

Odp: SillyVenture 2003 ?

Biba sie odbyła !  8)   :P    :)
"Jeden obraz - tysiąc słów" jak się mawia na Wschodzie. Oto jeden z fotosów z wczorajszego dnia:

http://www.netservice.pl/~dracon/imgp0001.jpg

P.S. Relacja już wkrótce...   :P

66

Odp: SillyVenture 2003 ?

zabojcze spojrzenie sztatsziarza geparda   8) hahahaha.

sun/goes/nowhere/fo/real

67

Odp: SillyVenture 2003 ?

heheheh Ars......hehehehe
zapraszam na pieczonego dzika.....hehehehehe

gep/lamers^dial