51

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Heh, nasza-klasa to wspaniała baza danych, jedyny powód dla którego jeszcze trzymam tam konto :)

BartoszP: nie przesadzaj, sam jestem z rocznika '89 i uwierz mi, nie wszyscy są tacy...

Obrażanie potencjalnych klientów i to jeszcze na ich własnym podwórku to chyba nie jest dobra taktyka marketingowa, co nie?

Ostatnio edytowany przez grzybson (2009-11-05 22:22:03)

grzybson/SSG^NG

52

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Zedytowałem wczesniej posta....przeczytaj ponownie...jeszcze raz sie kajam

53

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Bartosz: Racja, nie doczytałem, przepraszam :)

grzybson/SSG^NG

54

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Cosi napisał/a:
plako1989 napisał/a:

Mam mieszkanie, pracę, dziewczynę

Mieszkanie pewnie u rodziców, dziewczyna to Britney Spears na plakacie w pokoju, a "praca" to kupowanie na Allegro po 46 złotych i sprzedawanie po 70 - polski Rockefeller :D

buhahahahahahahahah, bo sie wyj....ię. Plako nawet ja sie dałem wciągnąć w tę wymianę epitetów (i dziwię się, że reszta to wytrzymuje włącznie z moderatorem), ale ręce opadają jak czytam Twoje posty. Generalnie położyłem się na podłodze pisząc tego posta żeby osiągnąć Twój poziom. A Twój plan działania był taki, że błyskotliwie zuaważyłeś jakiś czas temu, że klimaty retro-gamingu rozwijają się w tempie jednostajnie przyspieszonym. Przyuważyłeś swoim biednym, polskim, kryzysowym, z łapy-do-papy okiem, że można czasmi "wyjąć" zajebiste pieniądze z rzeczy będących fundamentem tych klimatów (soft, hardware, dodatki, merchandising, etc.). Nie czekając zbytnio nabyłeś konsolkę Atari Flashback. O żesz k****.a mać, co za za zdobycz. Przejrzałeś szybko strony poświęcone tematom zamierzchłym i puściłes swojego dziewiczego posta licząć na progresję zasobności swojego portfela 100%. Ale tu nie ma debili, już o tym pisałem. Ludzie, którzy postują na tym forum mieli styczność z tym tematem jak Twoi rodzice stali w kolejce po szynkę, a gdzie tu jeszcze syn? Pamiętaj, że prawdą jest, że na niektórych tytułach gier (i na jeszcze mniejszej ilości sprzętu) można zarobić spore szekle, ale tylko wtedy gdy ma się choć promilowe pojęcie co bywa rzadko spotykane i w dodatku trzeba na bieżąco skanować wszystkie aukcje związane z tematem na ebaju niemieckim, angielskim i amerykańckim. Od czasu do czasu warto zajrzeć na ebaja francuskiego, hiszpańskiego i kanadyjskiego bo też może się coś fajnego trafić. Podrzuciłeś "linkę" do francuskiej aukcji, ale gdybyś był prawdziwym Indiana Jones to zdawałbyś sobie sprawę, że francuzi, hiszpanie i 90% szkopów liczy na na aukcyjnych debili i zapierdala kwoty, którym daleko do rozsądku. mogłes przeprosić i pozostać. Twoja postawa wsazuje jednak, że powinieneś zamknąć drzwi za sobą i odejść.
Tak teraz jeszcze sobie pomyślałem, że skoro masz całe 20 lat  i urodziłeś się w 97 roku to świadomy komputeryzacji byłeś w wieku ok. 7-8 lat (może) czyli gdzieś '96-'97. Jednym słowem akurat trafiłeś na śmierć tej firmy. Okej. W wieku pierwszej klasy podstawowej zafascynowął Cię świat Atar, kiedy na rynku królowały PS1, Sega Saturn i Pentiumy. Potem miałes XT i DX. Super, ale zakładając, że to było po '97 to był to jakościowo sprzęt na tym samym poziome co aktualnie Atari ST. Reasumując teraz zapewne jesteś posiadaczem Pentium II 133MhZ ;)

Ostatnio edytowany przez hororus (2009-11-06 00:25:17)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

55

Odp: Sprzedam Atari Flashback

gepard napisał/a:

lubie wiedzieć kto chce mnie sprowadzic do swojego poziomu i załatwić doświadczeniem:  http://nasza-klasa.pl/profile/6470644

Zwariowałem. Chyba zlikwiduję swoje konto bo zaczyna się robić niebezpiecznie (?)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

56

Odp: Sprzedam Atari Flashback

jezzu..jaki mosiek..


a gdzie JK DEMO ?? PLAKO DEMO ???  Panowie z lewej, prosza panow z prawej !

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-06 08:21:19)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

57

Odp: Sprzedam Atari Flashback

dely napisał/a:

Jer, Grzybson. Flame o "scenie" przygasł, niech tutaj ludzie się wypowiadają. Odpoczną.

Mądrze, zamienić beznadziejne trollowanie handlarza na coś pozytecznego dla forum! :D Plako "the useful idiot" ;)

58

Odp: Sprzedam Atari Flashback

szukacie mnie po naszych klasach itd itd? jesteście z policji ?

jesteście jednym słowem nienormalni ;]

gepard gdybym widział Twoją twarz gdzieś w 3mieście to obiecuję, że bym Ci ją trochę obił ale niestety nie wiem kim jesteś ;] hmm przecież mnie podglądałeś na nk :)

hororus pewnie mi zazdrościsz, że mam mieszkanie, dziewczynę i pracę, nie mógłbym być tacy jak wy, ciągłe siedzenie przed kompem/atari, życie wam spier.dala, i zapewne jesteście na utrzymaniu rodziców, żal mi takich ludzi jak wy co wykorzystują starych do końca.

a co do allegro, to ja wystawiam aukcje, stawiam moje warunki i mam do tego prawo Cena 70zł jest normalna cena (45zł zakup + 15zł przesyłka= 60zł wydane przeze mnie, wystawiłem za 7 dych + gratis wysyłka, czyli zwracają mi sie koszty)

jeśli wam coś nie pasowało to mogliście wywalić mojego posta i dać bana, byłby spokój, a nie tylko nabijacie sobie posty ;]

Ostatnio edytowany przez plako1989 (2009-11-09 18:39:47)

59

Odp: Sprzedam Atari Flashback

plako1989 napisał/a:

Mam mieszkanie, pracę, dziewczynę czego mi trzeba więcej ?

Niezależnie od tego, czy dziewczyna też skończyła technikum na profilu mechanika (i czy jest córką wulkanizatora), to zapewne samochodu, o takiego jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=2CVzh3K29TQ

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

60

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Niczego Ci nie zazdroszczę ponieważ nie wiem co masz (poza wirtualnym majatkiem, o którym tak tu piejesz). Kończąc ten wątek ze swojej strony, mogę Ci powiedzieć, że potrafię wydać na jedną, rzadką grę do Atari więcej niż Ty możesz zarobić jako mechanik. Po drugie nie zazdroszczę nikomu czegokolwiek jeżeli nie zapracował na to. Jeżel się czymś chwalę to tylko tym na co sam zapracowałem, albo np. wygrałem.  I po trzecie zastanów się czasami co piszesz bo wystarczy, że Gepard wskaże Twojego posta policji i będziesz latał i się tłumaczył. To nie jest forum na kozaczenie. Zresztą jak kogos nie znasz to lepiej nie pisz, że byś mu coś tam roz...bał. Czasami mógłbyś się zdzwiwić i "stracić trochę uroku osobistego" gdyby ten ktoś się o tym dowiedział. Póki co to Ty jesteś rozpoznany ;) Reszta pozostaje w cieniu.

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

61

Odp: Sprzedam Atari Flashback

koleś mnie prześladuje i sobie nie życzę aby ktoś mnie poniżał itd itd, też mogę to zgłosić to policję ale tego nie zrobię bo nie jestem podpierda.laczem. Wszystko się zaczęło od waszych postów, gdyby nie one nie było by takiej sytuacji, mod/admin mógł skasować mojego 1-wszego posta,dać bana czy jak to się nazywa i byłby spokój.

Więcej nie wypowiadam się na ten temat. Ten kto ma władzę na tym forum, niech usunie mi konto i moje posty i sprawy nie było ;] Tak by mogło być z początku ;]

62

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Oczywiście, że możesz zgłosić na policję, ale tego nie zrobisz, bo jako pierwszy wystosowałeś groźby karalne (występek, art. 190, par. 1. Kodeksu Karnego). ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

63

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Udostępniając swoje dane na N-K zgadzamy się na bycie namierzonym. I nie ma co płakać w misia z tego powodu.

64

Odp: Sprzedam Atari Flashback

LOL ROTFL MAO i nie wiem co jeszcze...koleś ale z ciebie błazen. normalnie nie wiem co jeszcze napisać :) naprawdę nie wiem. Jestem w kropce... KROPCE.

Dely: proponuje wykolegować gościa w niebyt i po sprawie. A nad wszystkim zasunąć kurtynę milczenia bo aż śledziona mnie boli...

Na przyszłość "Panie śmieszny mechaniku" dobieraj inne ksywy na forach, niż te którymi posługujesz się jak to mówi twoje środowisko "na dzielni" oraz nie podawaj tak dużo innych informacji ludziom których nie znasz. A że jesteś z pokolenia "dzieci neo i naszej klasy" to znalezienie takiego huncfota to kwestia sekund.

gep/lamers^dial

65

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Dzieciom neostrady mówimy stanowcze NIE :P

66

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Ale one tego nie rozumieją zwłaszcza, że znalazł się nabywca .... nie ja żeby było jasne

67

Odp: Sprzedam Atari Flashback

plako1989 napisał/a:

jestem dyslektykiem i mam to potwierdzone ;]

Dawniej ludzie dysfunkcyjni nie obnosili się z tym tak bardzo. Mam nadzieję, że w CV sobie wpisujesz...

Ostatnio edytowany przez Amun-Ra (2009-11-13 10:47:48)

Atari 8-bit: 2600, 2600Jr, 7800, 400, 600XL, 800XL, 65XE, 130XE, 800XE, XEGS
Atari 16-bit: 260ST, 512ST, 512ST+, 512STE, 1040STE, 1040STF, 1040STFM, MEGA1

68

Odp: Sprzedam Atari Flashback

niedługo to ludzie będą się obnosić z dysmuzgowiem