Temat: Sprzedam Atari Flashback

Mam na sprzedaż konsolę Atari Flashback, konsola była mało używana. Stan bardzo dobry wręcz idealny !! Zestaw obejmuję konsolę, 2 joysticki, kabel chinch, złącze euro, zasilacz, instrukcja. 100% sprawny.

Link do aukcji http://allegro.pl/item805257649_atari_f … y_bcm.html

2

Odp: Sprzedam Atari Flashback

o - user jednorazowego topica ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Sprzedam Atari Flashback

I zapier...lił niezłą kwotę ;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

4

Odp: Sprzedam Atari Flashback

a da się to jakoś wyhackować tak, żeby łykał normalne carty?

5

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Jak znam życie, to siedzi tam jeden chip pod dużą kroplą żywicy...

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

6

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Wszystko da się hackować ;] a cena hmm, można licytować ;]

a zerowy user bo zalezy mi na sprzedaży tego sprzętu bo leży i niepotrzebnie się kurzy ;]

jest już 20 osób obserwujących ;]

Ostatnio edytowany przez plako1989 (2009-11-04 13:22:42)

7

Odp: Sprzedam Atari Flashback

bylbym zainteresowany kupnem ale jesli mam byc szczery to zadna rewelacja (jesli chodzi o cene) bo na e bay ceny wahaja sie w granicach 10-15 GBP ,a nie jak napisales 40 euro , zgodze sie z hororusem zapie...liles niezla kwote

Ostatnio edytowany przez guma (2009-11-04 16:09:21)

8

Odp: Sprzedam Atari Flashback

No nieźle kupiłes za 46 i szukasz teraz frajera :-) : http://allegro.pl/item755735060_atari_f … onera.html

Ostatnio edytowany przez stryker (2009-11-04 16:32:55)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Plako..nieladnie... cwaniak jestes i tyle

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Sprzedam Atari Flashback

No i Cię Stryker przyłapał. A wiesz... co robimy taki jak TY? Nie chcesz wiedzieć :) :) :) Może i przeleżał w szafie, ale u kolesia, od którego to kupiłeś ;) Jak chcesz w ten sposób handlować to nie tutaj. Ludzie, którzy stąd pochodzą potrafią wyszperać rarytasy nawet na wietnamskim ebaju więc to co zrobił Stryker nie powinno Cię dziwić. Poza tym mało kto da się chwycić na taka cenę - patrz zdanie przed chwilą. Przeproś i zamknij drzwi za sobą. Albo pozostań z nami, ale graj uczciwie. HOWGH

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

11

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Zapewne koleś kupił i sprzedaje bo Tekken 6 na tym nie chciał sie uruchomić i inne gry pozyczone od kolegi z PS3 ;););) (nie sprawdził do końca, bo nie mógł sie doszukać dvd-playera w AF) ;)

gep/lamers^dial

12

Odp: Sprzedam Atari Flashback

"Wiecie co z nim zrobić?"

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Sprzedam Atari Flashback

"Wiecie co z nim zrobić?"

LOL :D

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

14

Odp: Sprzedam Atari Flashback

xan napisał/a:

a da się to jakoś wyhackować tak, żeby łykał normalne carty?

Dwojke mozna. To jest starsza wersja.

S.

poszukuje kwarcu 14.187576 MHz (CO70034)

15

Odp: Sprzedam Atari Flashback

http://cgi.ebay.pl/Console-Atari-2600-7 … 3ef1f6f391

prosze xD

koleś wystawił w złym dziale i poszło za taniochę ;]

na tym polega interes, taniej kupić drożej sprzedać ;]

dziwne, że jest dużo osób zainteresowanych i p*.*ą mnie te wasze komentarze ;] widać jaka tu jest dzieciarnia i nie kuma co to jest interes ;]

żal mi takich ludzi jak wy ha ;]

16

Odp: Sprzedam Atari Flashback

plako1989 napisał/a:

jest już 20 osób obserwujących ;]

Jednym z nich jestem ja ale nie z chęci kupna tylko z ciekawości czy znajdzie się jakis napaleniec który to kupi.

W złym dziale to TY wystawiłeś bo w komputerach, a to jest konsola więc poprzedni sprzedający wystawił ją prawidłowo.

Jak będziesz patrzył tylko na oferty "Kup Teraz" i to nie z naszego rynku, to na pewno nie będziesz miał odniesienia do prawdziwej wartości tego sprzętu na aukcji u nas.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2009-11-05 09:42:13)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

17

Odp: Sprzedam Atari Flashback

plako1989 napisał/a:

http://cgi.ebay.pl/Console-Atari-2600-7 … 3ef1f6f391

na tym polega interes, taniej kupić drożej sprzedać ;]

Skoro to interes, to może ja kupię i poproszę o fakturę ;)

18

Odp: Sprzedam Atari Flashback

plako1989 napisał/a:

http://cgi.ebay.pl/Console-Atari-2600-7 … 3ef1f6f391

prosze xD

koleś wystawił w złym dziale i poszło za taniochę ;]

na tym polega interes, taniej kupić drożej sprzedać ;]

dziwne, że jest dużo osób zainteresowanych i p*.*ą mnie te wasze komentarze ;] widać jaka tu jest dzieciarnia i nie kuma co to jest interes ;]

żal mi takich ludzi jak wy ha ;]

"a zasadził ci ktoś kopa dzisiaj?" (cytując Ferdka K.)

Ps. obserwujących to nie to samo co kupujących, Panie Kulczyk v0.000000000000001

Ostatnio edytowany przez gepard (2009-11-05 13:21:21)

gep/lamers^dial

19

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Będziecie mnie nauczać jak sprzedawać ? wiem co robię ;]

wystawił w dziale gdzie mało osób go odwiedza ;]

konsola opiera się prawie na tych samych podzespołach co komputer (chipy, mikroprocesory itd itd)

w PL widziałem tylko jedną ofertę tego atari ;]

20

Odp: Sprzedam Atari Flashback

gepard napisał/a:
plako1989 napisał/a:

http://cgi.ebay.pl/Console-Atari-2600-7 … 3ef1f6f391

prosze xD

koleś wystawił w złym dziale i poszło za taniochę ;]

na tym polega interes, taniej kupić drożej sprzedać ;]

dziwne, że jest dużo osób zainteresowanych i p*.*ą mnie te wasze komentarze ;] widać jaka tu jest dzieciarnia i nie kuma co to jest interes ;]

żal mi takich ludzi jak wy ha ;]

"a zasadził ci ktoś kopa dzisiaj?" (cytując Ferdka K.)

Ps. obserwujących to nie to samo co kupujących, Panie Kulczyk v0.000000000000001

Widać ile tu biedaków na tym forum ;]

ah te dzieciaki

21

Odp: Sprzedam Atari Flashback

"konsola opiera się prawie na tych samych podzespołach co komputer (chipy, mikroprocesory itd itd)"

heellloooo...budzimy sie....

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

22

Odp: Sprzedam Atari Flashback

ah te dzieciaki... - powiedział plako1989 - przedstawiciel poważnego rocznika 1989...LOL

więc kiedy ty robiłeś guano do tetrowej pieluchy, część z nas pogrywała/programowała na REAL Atari chłoptasiu z grupy Neo :) hehe

gep/lamers^dial

23

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Głosuję za usunięciem z forum każdego, kto rejestruje się po to, by zareklamować swój "towar" na allegro czy innym swistaku.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

24

Odp: Sprzedam Atari Flashback

o tak, trza takie "boty" usuwać w niebyt.

gep/lamers^dial

25

Odp: Sprzedam Atari Flashback

Jak to dla niego "interes", to może podesłać oba linki do skarbówki (ten od aukcji na której kupił i ten na której sprzedaje) :D Ewentualnie jeszcze z tym wątkiem na forum, gdzie przyznaje, że to w celach zarobkowych ;) Może też resztę poczynań prześwietlą :D Dla niego ktoś, kto nie chce się dać naciągnąć cwaniakowi to "dzieciarnia"... Wartościowy człowiek :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2009-11-05 15:22:10)