1

Temat: Sprzedam Atari 130XE

Witam. Mam do sprzedania zestaw:
- Atari 130XE 128kB RAM,
- zasilacz Typ PS40,
- magnetofon XCA12,
- joystick Quickjoy II Turbo SV124,
- przewód do podłączenia do telewizora,
- 9 kaset z grami.

Są jeszcze 2 kartridże, ale nie wiem, czy to w ogóle do tego i czy działają.
Zestaw jest sprawny, przeleżał z 10 lat na szafie, ale ostatnio podłączyłem wszystko i śmigało jak kiedyś, nawet trochę pograłem ;)
Dla zainteresowanych mogę przesłać zdjęcia.

Nie jestem do końca obeznany z cenami, dlatego liczę na uczciwość użytkowników i czekam na ciekawe opinie i oferty.

...wyjdź na wiatr i uwolnij od obaw swój wzrok...

2

Odp: Sprzedam Atari 130XE

oo kolejny buisnessman... "wiecie co z nim zrobić?" ;)

gep/lamers^dial

3

Odp: Sprzedam Atari 130XE

E tam, Gep, daj spokój ;)

Nie każdy znowu taki, jak ten bohater od fleszbeka. :D


Mamba: jeżeli nikt stąd się nie odezwie "na priva", spróbuj szczęścia na allegro, swego czasu 130-ki niezłe ceny osiągały (nawet koło setki), teraz nieco spadło, ale zawsze możesz ustawić minimalną.

W sumie sam bym łyknął 130xe, ale ostatnio już się "nawydawałem"...

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Dobrze wam w PL, u mnie ostatnio: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll? … K:MEWAX:IT  , ponad 100 funciszy z wysylka, ewidentnie ktos se aukcje sterowal.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Sprzedam Atari 130XE

mamba - ja chetnie lykne...prosze o Twoje warunki na priva !

lotharek@mmj.pl

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

6

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Chyba Cie lodzio pogielo z tym privem. Czlowiek sie oglasza publicznie to i tak handlujmy.

Mamba: daje 100 zlociszy za zestaw. Napisz tu czy Ci odpowiada.

Do wszystkich: licytujmy tu a nie jak spekulant lodarek via priv. Byl juz o tym watek ale "spec" chyba go nie czytal.

7

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Mazi - masz jakis klopot albo ale do mnie ??


"spec" ci ku...wa kiedys pomogl swoim autem i czasem i nawet dziekuje ku..wa ie uslyszalem


a TWOJE WARUNKI mialo znaczyc ile chce za zestw

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-07 13:59:49)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

8

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Co nie przeszkodzilo Ci sie potem zachowac jak gowniarz. Pisze o zlocie w Glucholazach.

To ze mi przewiozles rzczy to prawda ale zebys nie uslyszal dziekuje to juz przegiecie i wierutna bzdura. Poza tym mielismy zrobic flaszke, tylko, ze wiecznie nie miales czasu. Skleroza?

Jestes aktywnym uzytkownikiem tego forum wiec chyba wiesz co sie tu pisze jakie opinie sa o transakcjach poprzez priv. Przejrzyj dzial sprawy atariarea. I to mialem na mysli piszac spec.

9

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Mazi - glucholazy - ty nie masz Synek bladego pojecia co sie stalo ze musialem jechac bez slowa

i nie musze ci sie tlumaczyc bo sytuacja byla na tyle kryzyzsowa, ze dopiero teraz sobie zycie poukladalem

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Szczerze mówiąc to liczyłem na sporo wyższą ofertę, myślałem, że ze 200zł mógłbym za to wziąć. Plus ewentualne koszty wysyłki, chyba że ktoś odbierze osobiście, ja mieszkam teraz we Wrocławiu, ale sprzęt jest u mnie w domu w okolicach Łowicza (centrum Polski).

Wobec powyższych wypowiedzi skłonny jestem nieco spuścić z ceny, tak z 20-30zł. Ktoś będzie dalej zainteresowany za taką kwotą?

...wyjdź na wiatr i uwolnij od obaw swój wzrok...

11

Odp: Sprzedam Atari 130XE

"Nieodpowiedni" komputer masz ;) Jakbyś miał Spectrum, zwłaszcza któryś z lepszych modeli (128, 2+, 3+), to mógłbyś liczyć na duuużo więcej, niż 200 zł...
800 XL/65 XE z magnetofonem można kupić na Allegro poniżej 100 zł, rozszerzenie pamięci do 1 MB za kilkadziesiąt złotych.
A może zamiast sprzedawać ten zacny komputer za grosze, spróbujesz przypomnieć sobie stare czasy...? :)

800 XE + CA 2001; Portfolio; 1040 STfm; Lynx II
Psion Organiser II XP, LZ64; Series 3a, 3c, 5mx; Siena; Workabout; HP 95LX, 200LX, 620LX; Amiga 1200; Amstrad NC100, NC200; Game Boy Color
http://palmtop.cosi.com.pl -- nie tylko o Atari Portfolio

12

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Stare dobre czasy nie powrócą już ;) Ale jak się nie uda sprzedać to będzie dalej leżał na szafie, może jeszcze przyjdzie dla niego jakiś renesans ;) Albo zgłosi się po niego jakieś muzeum i przyjmie pod swe skrzydła za godziwą cenę ;)

...wyjdź na wiatr i uwolnij od obaw swój wzrok...

13

Odp: Sprzedam Atari 130XE

lothar: nie chce tu wywlekac brudow z twojego zycia jednak pamietam, ze "sytuacja krzyzysowa"  miala miejsce jak wyjechales z kraju na zarobek.
Co do Glucholazow to wystarczylo mnie powiadomic (obudzic, sms) a nie miec wyolaczony telefon od 8 rano.

mamba: cene wymysliles z kosmosu jezeli jednak chcesz sprobowac to wystaw zestaw na allegro. Mnie prawde mowiac najbardziej interesuje z Twojego zestawu joystick. Mialem taki za dzieciaka i byl to dla mnie jeden z  najlepszych joyow ever. Niestety odszedl w niebyt a teraz nigdzie nie moge go dorwac.

14

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Zaxon: tez patrzylem na ta aukcje, i to jest to o czym Ci wspominalem na GG, ze ciut za drogo.
Ty to lyknales ???

15

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Mazi - bylo, minelo - kiedys sobie to moze wyjasninmy - masz racje ze do konca nie fair postapilem.


MAMBA -- cena 170 zl za ww zestw to jestem w stanie zapalcic jak ATARI byloby w kartonie, folii, jak nowka itp... stan koleckcjonerksi


moze pokaz co masz ??

Ostatnio edytowany przez lotharek (2009-11-08 09:33:45)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Lotharek, przesłałem Ci zdjęcia na maila.
Jest pudełko, chociaż trochę podniszczone, osłony styropianowe, folii niestety nie mam. Jak nówka bym tego może nie opisał, ale źle raczej też nie jest, wszystko zadbane, są pewne ślady użytkowania. Zresztą zobacz sam.

...wyjdź na wiatr i uwolnij od obaw swój wzrok...

17

Odp: Sprzedam Atari 130XE

masz go jeszcze?

18

Odp: Sprzedam Atari 130XE

Mam, cały czas zestaw jest do sprzedania.

...wyjdź na wiatr i uwolnij od obaw swój wzrok...