1

Temat: 3 pudla różnosci

Sprzatania pracowni ciag dalszy...

Tym razem kazde pudlo jest dla mnie warte dużą paczke pieluch ;) czyli 50zl + 10zl wysylka.
Bez licytacji. Kto pierwszy zadeklaruje ten bierze.

Nic nie jest testowane (chyba ze pisze inaczej). I jesli ja pisze ze nie jest, to znaczy nie jest, a nie ze nie dziala ;)
Nie mam czasu na zabawe, ani odbiornika tv w pracowni.

Pudlo 1.
- konsola Sega 16-bit + 2 pady + zasilacz, czyli komplet
- druga konsola Sega 16-bit gola
- konsola Sega 8-bit + pad
- SNES + zasilacz (nie pamietam czy jest pad).

Pudlo 2.
- ZX +2 na pewno dziala i daje dobry obraz, nie wiem jak magnetofon.
- ZX +2 bez magnetofonu i na 90% nie dziala poprawnie. Dawca czesci
- ZX QL, ma wylamane kilkanascie klawiszy (wrzucilem do paczki, jednego brakuje). Wylamane to nie znaczy wyjete tylko wlasnie odlamane niestety. Stan zupelnie nieznany.

Pudlo 3.
- Atari 400. Na 90% sprawny. Kupilem jako sprawny na eBayu. Niestety poczta obeszla sie z nim podle. Ma zlamana (ale to sie da skleic) przednią belkę przytrzymującą klawiaturę (tę nad portami joyow), oraz dosc mocno połamane żeberka tylnej maskownicy (no tego sie skleic nie da).

Pudla sa zapakowane gotowe do wysylki. Nie wyjmuje, nie dokladam niczego.

2

Odp: 3 pudla różnosci

pudlo nr 2? ;)

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: 3 pudla różnosci

Nosty - a nie masz gdzieś konsoli 7800 do zbycia?

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

4

Odp: 3 pudla różnosci

Pierwsze!

5

Odp: 3 pudla różnosci

fakin szit, pudlo 2 rozdane :/

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

6

Odp: 3 pudla różnosci

biorę 3 - lecz chcę zobaczyć wcześniej, jak bardzo połamany jest "GRYLL" :) - podeślij fotki, PLIZZ :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: 3 pudla różnosci

A SNES z 1 jeszcze aktualne? Monster, nie chcesz się podzielić? :P

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

8

Odp: 3 pudla różnosci

Pin napisał/a:

biorę 3 - lecz chcę zobaczyć wcześniej, jak bardzo połamany jest "GRYLL" :) - podeślij fotki, PLIZZ :) -

Nie ma rzeczy której się nie da posklejać :)

Cholera interesowałoby mnie pudło nr 2, ale Candle był pierwszy :)

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

9

Odp: 3 pudla różnosci

Dobra, Candle - pudlo 2, monster - pudlo 1. Dzieki. Zaraz podesle info na priva.
Pinek, jutro rano zrobie specjalnie dla Ciebie fotki, choc musze ciac ladnie zapakowane pudelko :P

Konsoli 7800 nie mam, sprzedalem wczesniej.

Bede jeszcze wkrotce sprzedawal ladne i dzialajace Atari 400, ze 2 sztuki ladnych ZX'ow gumiaczkow. Ale to juz raczej dla zarobku wystawie na alegro...

10

Odp: 3 pudla różnosci

Pinek, sorki za opoznienie. To fotka polamanego grila
http://nosty.neostrada.pl/sprzedam/rozne/Atari400.jpg

Przednia belka (nad portami joyow) jest czytso wylamana. Da sie skleic.

Ale dostrzeglem inna wade, o ktorej zapomnialem - nie ma sprezynek pod klapka cartridga, w zwiazu z czym ona po prostu lezy - jest oddzielona od reszty obudowy.
Bierzesz tego kaleke? ;)

11

Odp: 3 pudla różnosci

Sorry - zdublował mi się post i nie wiem jak ten "nadwymiarowy" usunąć.

Ostatnio edytowany przez Radosław (2010-03-14 13:22:24)

12

Odp: 3 pudla różnosci

nosty napisał/a:

Pinek, sorki za opoznienie. To fotka polamanego grila...
[Przednia belka (nad portami joyow) jest czytso wylamana. Da sie skleic.

Ale dostrzeglem inna wade, o ktorej zapomnialem - nie ma sprezynek pod klapka cartridga, w zwiazu z czym ona po prostu lezy - jest oddzielona od reszty obudowy.
Bierzesz tego kaleke? ;)

Witaj,
Jeśli Pinek się nie zdecydował to ja jestem chętny na zestaw nr 3
Proszę, daj znać czy oferta nadal aktualna.

Ostatnio edytowany przez Radosław (2010-03-14 13:11:23)

13

Odp: 3 pudla różnosci

Pinek sie nie zdecydowal, bo sie nie skontaktowal. Przypuszczam ze na jakis czas "dopadl" od sieci z wiadomego powodu ;)
A ja sie musze pozbyc pudel. Jak Pin bedzie chcial, to ja mu na pewno jakies Atari 400 wykopie po znajomoci.

Takze Radosław - Atari 400 jest Twoje. Zaraz sie skontaktuje na prv.

Aha, monster sie nie odezwal mimo monitow. Jak sie do jutra nie zglosi to chetnie wysle pudlo nr 1 innuendo jesli bedzie chcial (byl drugi).

Dzis "wystawiam" kolejne rzeczy do oddania/sprzedania.

14

Odp: 3 pudla różnosci

Jeśli monster się nie zgłosi, to chętnie.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: 3 pudla różnosci

btw. Nosty, czy jest gdzieś jakaś stronka w sieci gdzie można podziwiać twoją kolekcję?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

16

Odp: 3 pudla różnosci

Nosty, czy monster się zgłosił? Wysłałam do Ciebie PW, ale chyba nie dotarła.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

17

Odp: 3 pudla różnosci

@adam - na razie nie mozna. robie zdjecia, ale brak czasu na wszystko :/

@innuendo - monster sie nie zglosil. Zaraz wysle Ci info na prv. Twoja PW nie dotarla.

18

Odp: 3 pudla różnosci

Ok. Jakieś problemy z PW są. Możesz ewentualnie napisać na maila, bo tam na pewno dojdzie.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

19

Odp: 3 pudla różnosci

Nosty, konsolki wszystkie są sprawne i już dostarczają rodzinie masę frajdy, także dzięki :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już