1

Temat: Ekhm, pytanie do pijących...

Mam możliwość wykonania na Głuchołazy serii kieliszków z logiem Atari (rozważam taką możliwość), jednak póki co jeszcze nie szacowałem kosztów. Kieliszki byłyby szklane, logo grawerowane. Na razie szacuję ewentualnych chętnych, jeśli będą - rozważę wykonanie serii (komplet miałby 6 sztuk).
Ankietkę ustawiłem na 14 dni, prozę się dopisywać w komentarzach jakby co. Jak piszę - jest to badanie rynku, jak zainteresowanie będzie odpowiednie - zrobię wycenę i zobaczymy.

Sikor umarł...

2

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

:) - zależy jeszcze za ile. Bo koszt kieliszków to w zasadzie grosze, pytanie ile reszta ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Pin: jak będzie dość osób, to zrobię kalkulację. Na pewno wykonanie 5 zestawów wyjdzie taniej niż jednego...

Sikor umarł...

4

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Kurna. Pomysł w dechę!

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Atari Party to nie miejsce na sprzedawanie kieliszków ,proszę to robić poza !

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

6

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Znaczy się, mam to robić z samochodu przed wejściem :P Na razie tylko ankietka jest ;P

Sikor umarł...

7

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Sikor, a szklanek albo kufli do piwa nie możesz zrobić? Właśnie została mi w domu jedna ostatnia.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Nie kojażymy ATARI party z kieliszkami ,itd....

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

9

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Że spytam - do czego to mają być kieliszki, bo jeśli do wódki, to nie reflektuję, bo mi niepotrzebne, a jeśli do wina to rozważę.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

10

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Do wina niestety za kruche :(

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

11

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

@simius: niestety, takie jak do wódki. Do wina nie dam rady
@mowny: szklanki lub kufle można zrobić, ale nie grawerowane (znaczy się - tam gdzie robię, pewnie wygrawerować się szklanki nie da). Ale można zrobić z nadrukiem, lecz na to party się nie podejmę póki co - za duże koszty dla mnie w tej chwili, poza tym jeszcze nie mogę dźwigać, a ważą sporo więcej niż kieliszki
@Rysiu: nie kojarzymy, ale skosztować tego i owego na party lubimy ;)

Sikor umarł...

12

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Pisalbym sie na komplecik (min. 6 sztuk) ale musze znać cene.

13

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Kufle!

14

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

A może szklanki do redlabel-a???
Oczywiście kwadratowe z czerwonym logo /I\ ..

15

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

...a może jakiś obrazek poglądowy ? żeby później nie było rozczarowań.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-05-25 11:21:59)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

16

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

obrazek poglądowy będzie, jak się zabiorę za wycenę, jeśli stwierdzę, że będę robił jednak. Póki co zbieram opinię - proszę czytać ze zrozumieniem.

Sikor umarł...

17

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

W sumie konkretny kufel tez bym ogarnal. Kufel, nie pokal.

18

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

kieliszki to by mnie malo interesowaly (chyba ze bedzie jakies przykladowe photo)

ale pokale i kufle, faktycznie interesuja.

sikor: a kubki/szklanki dlaczego odpadaja? tj. chodzi mi o grawerke a nie o oklejanie.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

19

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Opinie odnośnie zakupu mogą się zmienić (na korzyść albo nie) po zaprezentowaniu jak to ma wyglądać. Mam teraz zaznaczyć opcję że jestem zainteresowany a później po prezentacji się wycofać ? Chyba nie o to chodzi. Poproszę projekcik i jaki ogólnie wzór będzie na tym kieliszku - żebym nie wstydził się z niego pić gdy przyjdą koledzy nie-atarowcy :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

20

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Grey: dla 3 osób nie opłaca się robić wyceny. Opinie się mogą zmienić, ale ankieta jest anonimowa, więc i tak nie wiem, co kto zaznaczył. Poza tym mając doświadczenie z Atarynką - czego bym w ankiecie nie zrobił (łącznie z przykładami) - to i tak 75% oleje swoje wcześniejsze głosowanie. Takie są u nas fakty...

Sikor umarł...

21

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Sikor napisał/a:

to i tak 75% oleje swoje wcześniejsze głosowanie. Takie są u nas fakty...

Nie u nas, tylko ogólnie tak to wygląda. MiKRO też się żalił że ci co zadeklarowali UltraSatan'a to połowa ostatecznie wzięła. Rodolphe Czuba z CT6x też podobnie pisał.

22

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Sikor napisał/a:

do wódki

Zaraz, zaraz, pamięć już nie ta - ale kto to i gdzie narzekał, że na zlotach wódkę piją? ;)

KMK
? HEX$(6670358)

23

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Wiesz, koniunktura napędza biznes. Co robić... ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

24

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

drac030 napisał/a:
Sikor napisał/a:

do wódki

Zaraz, zaraz, pamięć już nie ta - ale kto to i gdzie narzekał, że na zlotach wódkę piją? ;)


to będziemy teraz pić taką czerwoną wódke pędzoną na myszach:)
A tak poważnie to komplet 6szklanek do whiskacza bardzo chętnie bym nabył....!

25

Odp: Ekhm, pytanie do pijących...

Hehe, As, chyba mnie wyczułeś - bo poprosiłem tez o wycenę takich szklaneczek ;P Pewnie w przyszłym tygodniu będę wiedział co i jak :) A pewnie i Jury łaskawym okiem na nie spojrzy, no, ale będę wiedział dopiero za jakiś czas...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2010-05-27 14:23:08)

Sikor umarł...