1

Temat: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Najlepiej firmy NEC, za rozsądną cenę lub przynajmniej do testów (UWAGA: Potrzebuję przylutować 3 kabelki!!!) - testy dla dedykowanej stacji do ST, stacja się uruchamia, reaguje na komendy z ST (próba formatu), ale wszystko wskazuje na uszkodzenie głowicy (nie podejmuje już próby formatowana) lub silnika krokowego (choć po ręcznym przesunięciu karetki niby wraca do ścieżki zerowej).

Sikor umarł...

2

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Czy musi być koniecznie 720? Jeśli nie to może coś mam. jakby co to 16 możesz ją mieć w ręku i zaopiniować czy pasi.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

3

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

To zapraszam na sztab - zobaczymy ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Jak tam stacje? Udało się wykorzystać? jeśli co to powinienem mieć jeszcze ze dwie sztuki.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

5

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Ja potrzebuje do TeBeowej TOMS 720 - jego napęd nie widzi drugiej strony.

Będziesz na zlocie - to zabierz dla mnie :)

6

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

i dla mnie!!!
CO prawda moje tomsy żyją i mają się dobrze...

7

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

@Bouli_23: wstyd powiedzieć: praca, praca, praca... Dopiero po głuchołazach pewnie sprawdzę (dziś mnie nie było w domku od rana do 21:40 - szkolenie ;/).

Sikor umarł...

8

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Wszystkim chętnym na następne stacje odpowiadam: Sikor dostał dwie stacje od Grzyba, DO TESTÓW. Ewentualne następne stacje może dostać na takich samych warunkach. Ponieważ są to stacje PCtowskie zapisują do 1,2M, i jako zamiennik 720k nie zawsze muszą zadziałać.
Na zlocie niestety nie mogłem być (mimo wielkich chęci) z przyczyn rodzinnych.
Wszystkich uczestników z zazdrością pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2010-08-04 16:55:43)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

9

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Zapodaj taki napęd Pajero!!
On biedak walczy z tomsem 720kilo!

10

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Bouli_23 - wpierw musza wymienić ROM (dla testów EEPROM - kupić via Poznan, zrobić przelotkę programującą, zmienić soft programujący) - czyli chwila - jak pamięć będzie OK - wtedy poproszę o napęd.

AS - oj bieda, bieda z tymi TOMSami. Takie fajne, a taka manufaktura a'la wczesny Gorbaczow.

11

Odp: Potrzebuję napędu 720KB 5,25"...

Na Allegro poszły dwa napędy

http://allegro.pl/show_item.php?item=1212782272

Jeśli kupił to ktoś z naszych i drugi jest mu nie potrzebny.... to proszę o kontakt na priv.