1

Temat: Wyprzedaz na Glucholazach

Mam do sprzedania na Glucholazach i tylko na Glucholazach!

3x Satandisk stara wersja ,bez zasilacza i obudowy   50 zl,

1x divide plus dla zx spectrum cena 150 zl

3x sd2iec do c64, plytka z kablami , 50zl

1x boxowany xegs z klawiatura,gunem i cartami ,  120 zl

1x 65 xe z 1 mega ramu   ,4 osami i najnowsza Sparta  , niestety drutowany bez ladnych plytek sterownikow , 100 % dzialajacy - 150 zl, bez zasilacza

No i moj okret flagowy:

1x 65xe tuningowane, boxowane w srodku  :
VBXE II ,
1 mega na simmie i sterowniku Pasiu/Pajero,
Stereo i covox sterowniki Pajero,
sparta dos  i 4 os (atari os, atari os z HI speed sio, qmeg i myide 4.3), na sterowniku Lotharka
Myide z 1 giga CF card,
I/O board Candle,
Kable do Phillipsa cm8833 II i TV euro do podlaczenia VBXE
Bez zasilacza!

To  ostatnie, hmm nie chce robic zametu, licytacja od 500 zl, trwajaca do 25 lipca. Tylko na forum.

Ktos chetny?

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

2

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

To ja rezerwuję 1 x sd2iec, jeśli zmontowane, z kablem i gotowe do użytku :)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2010-07-20 22:06:47)

3

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Zamawiam XEGS-a i rezerwuję do niedzieli 1x sd2iec do c64, bo w tej chwili ciężko mi na 100% dać odpowiedź.

Ostatnio edytowany przez Gzynio (2010-07-20 21:42:18)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

4

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Ujme to tak, wolalbym nie byc zrobiony w jajko bo w ten sposob sobie probuje sfinansowac pobyt na party.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

5

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Jacques napisał/a:

To ja rezerwuję 1 x sd2iec, jeśli zmontowane, z kablem i gotowe do użytku :)

To ja poprosze trzecie sd2iec.

6

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

> 1x boxowany xegs z klawiatura,gunem i cartami

biore na 100%

tylko prosze potwierdzic ze faktycznie bedzie do sprzedania dla mnie.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

7

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

A nie ma ktoś z Was obudowy od 130xe???

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

zaxon:


>Mam do sprzedania na Glucholazach i tylko na Glucholazach!
>3x Satandisk stara wersja ,bez zasilacza i obudowy   50 zl,
------------
Przypominam, że jeden z nich już sobie zamówiłem. :)




>1x divide plus dla zx spectrum cena 150 zl
-------
Aaa, kto wie. Jeśli nikt nie weźmie, a mi zostaną pieniądze...



>No i moj okret flagowy:
--------
Czemu więc sprzedajesz??

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

9

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Zaxon sytuacja już mi się wyjaśniła i potwierdzam na 100% że biorę to co wcześniej zamawiałem i rezerwowałem, czyli XEGS i sd2iec :)

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

10

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Jak to divIDE Plus gotowym do użycia jest to biorę za te 150zł.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

11

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Ok, wiec tak, troche mi sie pochrzanilo w robocie i nie wyrwe sie na zlot , do tego spodziewalem sie miec wolne od jutra a musze naginac 2x tyle . W zwiazku z tym nie dam rady zrobic wszystkiego. Wysle dzieki uprzejmosci Lewisa i jego auta:

XXL, przepraszam,  Gzynio byl pierwszy,

Gzynio - XEGS, sprawdzony, spakowany

Mowny- Divide potrzebuje karty CF z softem, poza tym to standartowe divide plus,

Yerzmyey- sieciowka i satandisk

Jury, braklo mi kontrolerow do sieciowki- nie wiem czy nowe zdarza dotrzec na czas.

SD2IEC nie zdaze zmontowac, czesci mialem miec dzisiaj ale nie dotarly.

Oglaszam koniec wyprzedazy.

Sorry za dziwne manewry ale dzisiaj klientka z architektem na spolke dolozyli mi 2 tygodnie roboty w domu ktory mialem praktycznie juz gotowy a wspolpracuje z innymi firmami i one nie moga na mnie czekac.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

12

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Zaxon, a da radę ten SIO2PC dla mnie? Oczywiście jak stanowi to problem, to przy innej okazji.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

13

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Induendo, jak najbardziej. To mam na szczescie dawno  zrobione.

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

14

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Dzięki! :) Jakby mógł pojechać z LewiSem to będę wdzięczna.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

15

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Zalatwione

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

16

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Zaxxon - przycisne Cie o to SD2IEC w sierpniu :)

17

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Ja juz terminow nie obiecuje, poza tym sd2iec chce wpakowac w obudowe, dac wewnetrzne zasilanie i kabelek do podlaczenia do c64, a nie to co wczesniej robilem, na zasadzie "wlutuj se sam"

Dwa korce ziemniaków, gęsich jajek kopa, żeby móc to połknąć, tęgiego trza chłopa. GG3456993

18

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

zaxon, nie ma problemu, ja mam EtherNECa więc przeżyję :) a jak się obrobisz ze wszystkim to pamiętaj o mnie, może być i za pół roku, nie śpieszy mi się, chyba że ethernec wysiądzie to będę Ciebie ścigał :]]]]]]

19

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

Jak coś to ja jestem dalej zainteresowany tym SD2IEC kiedy będzie tylko dostępne.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

20

Odp: Wyprzedaz na Glucholazach

zaxon napisał/a:

Ok, wiec tak, troche mi sie pochrzanilo w robocie i nie wyrwe sie na zlot , do tego spodziewalem sie miec wolne od jutra a musze naginac 2x tyle . W zwiazku z tym nie dam rady zrobic wszystkiego. Wysle dzieki uprzejmosci Lewisa i jego auta:
[...]
Mowny- Divide potrzebuje karty CF z softem, poza tym to standartowe divide plus,
[...]

Szkoda, fajnie było by wypić piwko w realu.
divIDE Plus oczywiście potwierdzam, podaj Lewisowi.

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.