Temat: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Witka!

Wlasnie sie tak zastanawialem czy nikt w zamierzchlych czasach nie poszedl na gielde komputerowa i nie nakrecil tego na kamere. Ja moje wizyty na gieldzie pamietam jak przez mgle, gdyz bylem wtedy strasznie mlody. Chcialbym sobie jakos te czasy przypomniec, szczegolnie te dzwieki programu X-Copy na Amidze, ktore rozbrzmiewaly na calej hali :).

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

2

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

... Też bym to chciał mieć ... wiem, że ok. 1993-94 w Krakowie na giełdzie rejestrowany był materiał dot. "piractwa" komputerowego :D , była to Telewizja Kraków - lecz jak to wyciągnąć z archiwum?? Tego jeszcze nie wiem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Pecuś!!!!!!!!!!! Przeciez on pracuje w archiwum TVP!

4

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

... Gdzie ten Pecuś???  :D jak trzeba to nima.
Lewis-? popatrz na stats_counter. chodzi o: compare stats.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

5

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Idziey leb w leb... 8)

6

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Ja jestem z tych ludzi, ktorzy czytaja raczej tylko tematy, ktore brzmia interesujaca, a ten mnie niezbyt zainteresowal (przyzwyczajenie z newsow - jak byscie tyle grup abonowali, taz byscie takie mieli). Ale na szczescie Lewis osobiscie na sztabie mnie poinformowal.
Tak wiec jutro przemiele bazy danych TVP :).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

7

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

... aaaaaaaaaaaaaa właśnie; a pamiętacie program ... SONDA - Kurek/Kamiński(śp.)??????? W jednym z programów była Atarka; poza tym cykl był na prawdę bardzo ciekawy- nawet z perspektywy dnia dzisiejszego;- może trochę "do tyłu" ... ale; jeśli ktoś (Pecuś :D  8O ) ma jakieś odcinki, może jaki DivX??? Chętnie zgram.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

hoooo..to se juz ne wrati :(

Ja pamietam jak to bylo na gieldzie! Co miesiac nawiedzalismy gielde w katowicach w domu zwiazkow zawodowych!!!! Klimat jakiego chyba czasamai na party nie ma.... Znane gebusie dookola...wszedzie migaly monitorki...plaga c-64, amig i xl/xe :) A na wysokim podium PASKUD, LIEBICH I MURO ze swoim sprzetem... czesto chodzilem do goscia ktorego odwiedzali Shadowsi :) Pamietam pierwsze zajawki ich wielkiego demka :) Szczena mi opadla...nie dowiezalem ze ten moj komputerek cos takiego potrafi :) ale teraz to juz wszystko inaczej wyglada... Przede wszystkim ten klimat budynku, typowy moloch post-komunistyczny, czerwone zaslony, czerwone chodniki :)
Moze zglaszac sie tez do tych ludzi czy nie maja fotek z gield...? sam bym sobie poogladal, szczegolnei z kato.

9

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Fakt, najlepiej wspominam wlasnie te katowicka gielde. Po jednej stronie Paskud z Liebichem, a obok na podium amigowcy i te ciagle klotnie :))).
Pozniej klimat zawalil sie wraz z przeniesieniem tego wszystkiego pod spodek :((
Pamietam jeden swietny motyw (juz w DOKP). Standardowy zgielk gieldowy... wszedzie gdzies piraty spod stolu lataja, a Paskud przegladal sample z jakiegos progsa do nauki angielskiego i nagle naszedl na dzwiek syreny policyjnej.... glosnik na full i enter :) Piekny bullet time sie zrobil na gieldzie :)

ślamk!

10

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

I JAK PECUS SZUKALES ??? ZNALAZLES ???
I jeszcze jedno pytanko czy mozesz przeszukac baze TVP odnosnie tytulu "Joystick" wyczytalem na jakims forum ze byl to program emitowyn 10 lat temu na ktorym bylo duzo o 8-bitowcach..

z gory thx za odpowiedz ;]

"wszystko się kiedyś kończy......."

11

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

No - ja też jestem ZA!!! Dawaj, Pecuś! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

"Joystick" wyczytalem na jakims forum ze byl to program emitowyn 10 lat temu na ktorym bylo duzo o 8-bitowcach.

Pamietam ten program - calkiem niezly byl, starannie przygotowany i dobrze sie go ogladalo...  Z tym, ze o 8-bitach nie bylo wcale duzo (moze w poczatkowych odcinkach), bo szybko standardem stalo sie rzniecie w pecetowe gry (konkurencje w studio -  w wyscigach samochodowych, itp.)   :)

13

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Sondę widziałęm kiedyś na e-Mule, Tkacz ssał pierwszy odcinek, ale nie dossał.

14

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Bo TKACZ to lewus ( :D ) - mam 8 odcinków w DivX;- właśnie - kto chciał snail - to prosze na priva. Tylko prosze mnie nie zrujnować... :lol: ;-  (odcinki o: CAD, CD, laser, inst. sportu, olej silnikowy... itd.) -
...No chyba, że do Azbestowni z tym...

Ktoś się kiedyś tu zastanawiał, kto był autorem msx z czołówki programu:
polecam przegrzebać:

www.tk.pl/sonda

:arrow:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

15

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Jakoś mi ten temat przeleciał...
A giełda to przecież początek scenowania - tam poznałem Slightów, Shadowsów i wielu innych... Bez giełdy by nic nie było :)

: 404. Stopka not found

16

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

co do "Joysticka" to potwierdzam słowa Dracona. Program był całkiem fajny, pamiętam że na poczatku była taka milutka muzyczka. Ale z tego co pamiętam, to było o grach na Amigę (jako młody posiadacz pięćsetki dlatego go właśnie ogldałem), ale szybko zaczęły się gry na PC i program przestał mnie interesować

17

Odp: Czy posiada ktos filmiki z gield?

Pamiętam, tak było ...

hoooo..to se juz ne wrati :(

A na wysokim podium PASKUD, LIEBICH I MURO ze swoim sprzetem...