Temat: Zasilacz stacja 1050

Szukam zasilacza do stacji 1050 .. oryginał lub zamiennik (allegro itp ...)

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Zasilacz stacja 1050

Troszku czasu minęło :-) mam już zamienny zasilacz...ale mam problem z wtykiem ;]
Kupiłem dwa... i jeden za mały drugi za duży ;/
Jakie wymiary ma wtyk do gniazda zasilania w stacji ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Zasilacz stacja 1050

stryker, co znaczy za mały i za duży? Nie wchodzą? Zaraz wykopię zasilacz to Ci powiem. Ale tego typu wtyki mają albo 2,1 albo 2,5 - więc domyślam się że kupiłeś oba?

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

4

Odp: Zasilacz stacja 1050

... jeden wtyk nie wlazł a drugi lata i nie styka ;/

"wszystko się kiedyś kończy......."

5

Odp: Zasilacz stacja 1050

W 1050 zasilacz jest w srodku :) na zewnatrz jest tylko trafo dajace na wyjsciu 9V AC. 27VA.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

6

Odp: Zasilacz stacja 1050

syscall: dla ścisłości: w środku jest prostownik i układ filtrujący i stabilizator, a nie zasilacz. Bo ten transformator co na zewnątrz to też część zasilacza... Jeśli już chcesz być taki dokładny :)

Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig, after a couple of hours you realize the pig likes it...

7

Odp: Zasilacz stacja 1050

Nie czepiaj sie, dobrze wiesz o co mi chodzilo.  Poza tym jesli juz mialbym sie ja czepiac, to to co jest w stacji jest zasilaczem bo po podpieciu tam dwoch drutow z 9V AC zasila odpowiednimi napieciami cala stacje. Zrob to samo samym trafem.

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

8

Odp: Zasilacz stacja 1050

To co z tym wtykiem ? Jaki to ma byc ? ;-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

9

Odp: Zasilacz stacja 1050

http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=7031

10

Odp: Zasilacz stacja 1050

:-) asz ten Candle....

Ostatnio edytowany przez stryker (2012-01-10 19:57:20)

"wszystko się kiedyś kończy......."