1

Temat: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

Witam jak w temacie z żalem a jednak
- STE wersja klawiatury QWERTY
- TOS 2.06 wersja polska (wszystko po polsku mnóstwo bajerów uruchamianie z pulpitu itp.)
- 4Mb ramu
- FDD 720/1.44 wszystko śmiga w jednej jak i w drugiej gęstości
- konwerter sygnału myszy PC-PS2 można podłączać optyczne zamontowany wewnątrz obudowy wlutowany na płytę
- Satan disc 1GB 2 partycje po 512Mb w pełni do wykorzystania zamontowany wewnątrz obudowy wlutowany na płytę
- Mysz PC-PS2 optyczna do kompletu
- 2-ga flopka zewnętrzna do podłączenia
- Kabel RGB EUERO około2m
- Monitor RGB ładnie świeci + filtr
- Około 200 dyskietek między 150 a 200 nie liczyłem ale wszystkie sprawne + soft
- Jakiś JOY do kompletu
- obudowa ładna nie pożółkła
cena nie podlegająca negocjacji 400pln sprzedaje wyłącznie komplet odbiór raczej osobisty woj. opolskie powiat oleski ale czekam na propozycje. Koszt przesyłki spoczywa na kupującym
Posiadam jeszcze commodorka 64 oznaczenie C64C + magnetofon CBM64/128+ zasilacz + 6oryginalnych kaset + jakiegoś carta o ile pamiętam jakieś turbo jak tydzień temu włączyłem to wszystko działało.Czekam na propozycje cenowe
zdjęcia dla zainteresowanych wyłącznie na mejla no i w miarę dysponowania wolnym czasem.
Pozdrawiam

2

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

cześc
jestem zainteresowany tą atarynką razem z kompletem, jak możemy sfinalizować tranzakcję

3

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

skpawel
Witam mój nr telefonu 608 506 776 adres e-mail zimnytm@interia.pl
najlepiej osobiście ale myślę że dogadamy temat sorki że tak późno odpisuję
ale ostatnio strasznie zajęty jestem jak większość naszego narodu
Pozdrawiam

4

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

Witam kolega "skpawel"nie podjął kontaktu więc sprawa nadal aktualna proszę pisać lub dzwonić z ofertami  - foty na priva. Pozdrawiam

5

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

Mogę dokonać rezerwacji na kilka dni???

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

6

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

Jak najbardziej - póki co zarezerwowany dla "hororus" -a

7

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

czesc, moge zarezerwowac jako 3-ci "w kolejce"?

8

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

Witam powiedzmy jako 2-gi kolega "skpawel" nie kontaktował się poza postem który widnieje. Z mojej strony jak najbardziej zarezerwowany jednak kolega "hororus" ma pierwszeństwo. Pozdrawiam.

9

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

dobra może i mi się trafi płacę od ręki.
medrzyckis@gmail.com

10

Odp: Sprzedam ATARI STE (rozbudowane)

Witam kolejka rośnie i w razie czego w tej kolejności poleci na tę chwilę  kolega "hororus" pierwszy w kolejce. Jeśli coś nie wypali sprawa ruszy po nowym roku . Ciepłych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szampańskiej sylwestrowej zabawy życzy wszystkim użytkownikom " AA" ZIMNY.