1

Temat: o wizycie Busha w "NIE"

Na ostatniej stronie pisze tak:

W jednym sklepiku widzę okolicznościową koszulkę z gębą Busha za 40 zydli sztuka. Wersja dla oszczędnych fanów imperializmu - sama amerykańska flaga na koszulce za 27 zeta. Busha kupiły 3 osoby, flagi nikt, zaś koszulkę z napisem ATARI - aż 12.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

2

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

o kim Ty jasna pala piszesz? kto to ten Bush? nieznam ... moze Nolan Bushnnel czy jak mu tam?

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Fox! Maximum respect za wszystko co zrobiłeś do tej pory na malucha - high quality stuff, no doubt!  :!:  :!:  :!: 

Szkoda tylko, że czytujesz taką szmatę jak Tygodnik Urbana  ;) 

pozdro  :lol:

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Pal licho o kim pisze... Gorzej co on czyta!!! ;)

5

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Foxiu: weź już się lepiej za Kubusia Poohatka :)
Może być ta wersja co Pinek na Kocich Ranach puszczał...  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Chcialem napisac to samo co poprzednicy, duzy madry chlopiec a czyta takie cuś

Czyli jest rysa na ideale ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

7

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

oj moze byl mlody i potrzebowal pieniedzy? :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

8

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Moderator powinien wkroczyc i zrobic z wami porzadek, bo temat dotyczy ilosci koszulek ATARI sprzedawanych w Krakowie (epi?), a nie polityki i co kto czyta. ;) BTW. nigdy nie kupilem tej gazety.

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

9

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

nigdy nie kupilem tej gazety.

A ja i owszem!
Nie każdy czyta "NASZ DZIENNIK"  i ogląda TV TRWAM.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

10

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Wilson, Bobasq :) To, że ktoś brzydzi się tygodnikiem Urbana nie oznacza zaraz, że czyta "Nasz Dziennik", o oglądaniu TV TRWAM nie wspominając.

greets

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

11

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Wilson, Bobasq :) To, że ktoś brzydzi się tygodnikiem Urbana nie oznacza zaraz, że czyta "Nasz Dziennik", o oglądaniu TV TRWAM nie wspominając.

greets

Nie za bardzo sie orientuje co tam jest obrzydliwe. Jezeli przeklenstwa to sie dziwie. Jezeli ich nie lubisz to pewnie nawet do knajp nie chodzisz bo tam miecho lata jak stado wron pomiedzy blokami. Pozatym to w/g mnie niezle arty ma ten tygodnik.

P.s. Peace atarian brothers

12

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

mazi: heh, z chodzeniem do knajp nie jest u mnie najgorzej... :) co do słownictwa to jest ono (niestety) bardzo "bogate", jeśli wiesz co mam na myśli. Nie oznacza to jednak, że lubię czytać te wszystkie f*cki przelane na papier. Sorry, ale widząc na pierwszej stronie txt typu "Z drogi k****, Papież jedzie" nie mogę traktować tej szmaty poważnie. Wręcze przeciwnie - takim brukowcem nie wytarłbym nawet d***. Jeśli komuś podoba się język "knajpowy" w artkach "intelektualistów" pokroju Urbana to gratuluję  8O 

Nie mam nic do Wilsona, heh, na pewno napijemy się nawet browca na Quaście :) A koszulkę z napisem Atari o której wspomniał kolega Fox - chętnie bym kupił!  :lol:

greets

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

13

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

grey:
Ja na przyklad brzydze sie obluda czarnych darmozajadow i w/g mnie wymieniony przez Ciebie art mimo bluzgi w tytule byl ciekawy i prawdziwy. Zreszta zebys wiedzial co sie dzialo podczas wizyty papieza w Elku. W biednej Polsce liczy sie tylko pokaz i nic wiecej. A chlopaki od Urbana, choc w dosc brutalny sposob, obnazaja cale prawde o wszystkim co jest zwiazane z ta sekta(chrzescijanska) jak i nasza szara rzeczywistoscia. Z tego co widze to dziennik ten jest dla wielu ludzi nie wygodny i bluzgajac na niego mowia o runasznych tekstach, ale jak tu nie klnac jak sie widzi co czarni wyprawiaja...
Pozdro

P.s. Piszac to nie chce wywolywac zadnych wojen. Bluzgi sa w naszym jezyku od dawien dawna tak jak i k*rwa to najstarszy zawod swiata.

14

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

hyh ja tez za klechami nie przepadam (do dzis mnie boli, ze jak papierz byl w elku to w bstoku(!) nie chcieli etanolu sprzedawac i musialem za piwsko na mecie przeplacac:) ale czytac NIE? nieeeeeeee... no jak juz ktos robi ogolnopolski tygodnik, to to zobowiazuje do jakiejs tam kultury wypowiedzi...
zreszta co innego bluzgi ktore wyrazaja emocje a co innego takie, ktore za zadanie maja tylko przyciagnac uwage i robia za odwolajuca sie do niskich instynktow reklame...

ps  nie przeklinajcie bo wam bozia jezyczki upierdoli!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

15

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Urban to stary głupi c*** na kaczych łapach (czy jakoś tak).

16

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Urban to stary głupi c*** na kaczych łapach (czy jakoś tak).

...podsumował subtelnie McMaster.

17

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

grey:
Ja na przyklad brzydze sie obluda czarnych darmozajadow i w/g mnie wymieniony przez Ciebie art mimo bluzgi w tytule byl ciekawy i prawdziwy. Zreszta zebys wiedzial co sie dzialo podczas wizyty papieza w Elku. W biednej Polsce liczy sie tylko pokaz i nic wiecej. A chlopaki od Urbana, choc w dosc brutalny sposob, obnazaja cale prawde o wszystkim co jest zwiazane z ta sekta(chrzescijanska) jak i nasza szara rzeczywistoscia. Z tego co widze to dziennik ten jest dla wielu ludzi nie wygodny i bluzgajac na niego mowia o runasznych tekstach, ale jak tu nie klnac jak sie widzi co czarni wyprawiaja...
Pozdro

P.s. Piszac to nie chce wywolywac zadnych wojen. Bluzgi sa w naszym jezyku od dawien dawna tak jak i k*rwa to najstarszy zawod swiata.

....hmmm......to ze Polska od setek lat jest zwiazana na stale z chrzescijanstwem i postrzegana jest jako ostoja tegoż chrzescijanstwa w Europie -  to fakt z ktorego jestem DUMNY...hehehehe
i kołek w dupe wszystkim skrajnym liberałom i czerwonym prostytutkom!
Niech ja tylko kiedys spotkam Winia z ta jego czegewarowską bojówką to zrobie mu fatality....a Urban to jeXXXXXXX pies i chu chu mu w dupsko....
a jego "nIE" to szmatławiec niegodny spluniecia!!!!

THIRD POSITION rządzi!

gep/lamers^dial

18

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Chcialem cos napisac, ale rece mi opadly. Szkoda slow...

P.s.

....hmmm......to ze Polska od setek lat jest zwiazana na stale z chrzescijanstwem i postrzegana jest jako ostoja tegoż chrzescijanstwa w Europie - to fakt z ktorego jestem DUMNY

BUCHACHACHA z czego tu byc dumnym... :?

Che - rulez ale to juz z innych powodow...

19

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Mazi nie chce mi sie z Toba polemizowac,ale........geograficznie jestes z rejonów objętych czerwona plagą,wiec uważaj zeby nie powtorzyły się tam sceny znane z pewnego filmu O.Stone'a (napalm and friends...)
Coz mi też rece opadły że sa tacy beznadziejni userzy tlenu jak....
A co do czegewary i pochodnych....zal mi sie robi chłopaczków smigających w koszuleczkach z jego podobizną...znak to że na historii w szkole mocno nieuwazali,albo dłubali w nosie or grzebali w kieszeniach-grając w bilarda...:)

THIRD POSITION rządzi.........PRAWICA rządzi........

gep/lamers^dial

20

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Niestety Gep, nie pochodze z bialego tylko z mazur. Zreszta nie wiem czy pamietasz ale podczas referendum unijnego tylko te rejony (wschodnie, min. podlaskie) byly anty. Takze mi nie mow ze tu czerwoni rzadza bo patrze, ze nic o tym klerykalnym miescie nie wiesz.

Pozatym nie wiem kto nie uwarzal na lekcji histori... Przypomnij sobie chocby wojny krzyzowe. "Nie ma ideii dla ktorej warto tracic zycie..."

21

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

a wszystko zaczlo sie od koszulek ze logiem atari... :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

22

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

.......BUAHAHAHAHAHAHAHAHA...........kurXXXX Mazi nie rozpierdaXXXX mnie.....tylko nie wypisuj mi tu akcji typu: wielka inkwizycja albo ze chrzescijanstwo to wiara siła narzucona Polsce w X wieku,bo umre ze smiechu...Wiesz co,z nas dwóch to ty zaraz dostaniesz skierowanie na powtórne douczenie sie...i radze zacznij zupełnie od początku.......
Zreszta nie widze sensu gadania z kims kto bierze swoja wiedze z szmat-artów zamieszczanych w plugawym periodyku o nazwie 'nIE'.....
MAM BEKE z Ciebie jak sam skuXXXXXX......
Miast co do geografii,to miałem na myśli tereny od Elbląga aż po Mazury.Wiem co mówie,poniewaz nie raz zetknąlem się z czerwoną plaga tam własnie......
He he,ze tez zyja w tym kraju takie żywe skamieliny poprzedniego ustroju.....
Teraz proponuje akcje: ROBIMY ZRZUTE NA KSIAZKE DO HISTORII DLA MAZIEGO,BO SWOJA ZAGUBIL I MA BRAKI......Na Ornecie bede zbierał do przysłowiowej czapki,co łaska......

gep/lamers^dial

23

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

gep robisz sie juz nudny, ale zapytam jeszcze jak wygladalo to stykanie sie z czerwona plaga? piwo bylo na kartki? kazali ciw pochodzie chodzic? no podziel sie wspomnieniami, bo skoro juz tu mieszkam to chce wiedziec co trace...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

24

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

Tak jak powiedzialem.......nie komentuje juz tego tematu...........
powiem tylko że w Olsztynie np.czesto podczas pierwszego maja goniło sie po miescie..... Ultra Prawica vs Bojówki PPS i SLD.......koniec tematu.....
Szkoda,ze młodzi ludzie tak niewiele wiedza np. o stanie wojennym,grudniowym wystapieniu Generała,transporterach na ulicach,pałowaniu ludzi itp.... A JA SAM TO WIDZIALEM....stary chyba jestem....
Przykro sie robi....
Koniec tematu......bo zaczęlo sie od koszulek......a zrzuta i tak bedzie....

gep/lamers^dial

25

Odp: o wizycie Busha w "NIE"

drogi gepardzie ... mysle ze mozesz spokojnie isc sie pomodlic, a nie zawrac glowy normalnym ludziom