1

Temat: Kobiety a sprawa 8bit

Czyli jak nasze kobiety patrzą na nasze zboczenia 8bit ;) Moja wspaniała druga połówka namalowała mi na klapie od laptopa ładnego kosmitę ze space invaders oraz adekwatny tekst ;) Przedstawiam efekt finalny :) a jak wasze córki/dziewczyny/żony/kochanki/teściowe podchodzą do waszej pasji? ;)

http://tinypic.pl/i/00043/5sajc0i8r8hf_t.jpg

Pozdrowienia
Airnox

2

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Nooooo! Ładne! Czuje dziewczyna klimat :) Pogratulować.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

3

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Ech, przepraszam za westchnienie na początku, ale widzę, że od czasów Gambleriad nic się nie zmieniło w kwestii kobiet i komputerów/konsol. Jako, że jestem kobietą, to czuję obowiązek wypowiedzenia się. Z komputerami i konsolami jestem związana od małego. Co prawda z Atari dopiero miałam styczność w wieku 8 lat, to jednak na szczęście miałam :) 8bit to też i moja pasja mimo, że jestem kobietą. A jak się owa pasja przejawia, poza tym, czym u innych? Staram się od czasu do czasu coś napisać i pomimo, że nie są to super programy, to sprawiają mi one radość. Od kodowania interesuje mnie bardziej grafika, toteż staram się rozwijać na tym polu. Jak postrzegam pasję u ukochanego? Przede wszystkim podziwiam go i szanuję za wszystko, co robi na Atarkę (i nie tylko). Od jakiegoś czasu pod jego okiem poznaję nowe rzeczy związane z programowaniem i próbuję coś pisać. Tyle w skrócie :) Na koniec napiszę tylko tyle, że dobrze, że macie pasję bo życie człowieka bez niej jest niezwykle nudne.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

4

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Tetris, pong i właśnie space invaders to niewątpliwie gry, do których mam wielki sentyment. Zapowiedziała mi już pojedynek w space invaders... :D

A do damskiej części forum - jak wasi partnerzy reagują na waszą pasję? ;)

Pasji z moją ukochaną mamy wiele :) Nie tylko 8bit :) Muzyka, kino, reklamy (choć to już raczej ja, choć i ona zdaje się wkręcać w temat)... Ale nie o nas to ma być ;)

innuendo - masz rację - bez pasji życie jest szare i baaardzo nudne.

Pozdrowienia
Airnox

5

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

airnox, ja i mój ukochany mamy wspólną pasję. Przede wszystkim mobilizuje, by się nie poddawać przy jakimkolwiek niepowodzeniu. Rodzina też przywykła i sami od czasu do czasu coś a to odkupią, a to pograją ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

6

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Moja, bądź co bądź kochana niewiasta, kompletnie nie czuje bluesa. Ale może to i dobrze(?) Gdyby jeszcze ona wpadła w sidła tego hobby to byśmy (bym) kompletnie zdziczeli i zbankrutowali;)

Gdyby we wszechświecie nie istniały obce cywilizacje to znaczy, że na ziemi istniałaby tylko biała rasa - M.M. Kucharski

7

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

a mnie sie widzi, że chodzi li tylko o zasłuchanie sie w ostatniej płycie The Prodigy (stąd to logo) i nie ma w tym żadnej specjalnej 8-bitowej ideologii.

z drugiej strony, mam nadzieję że moja druga połowa nie wpadnie na "genialny" pomysł przenoszenia postaci z gier na sprzęty wszelakie;) Bać sie powinienem, gdyż wieczorami przechodzi kolejne platformery na Nintendo :)

gep/lamers^dial

8

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Muszę przyznać, że wspomniany album The Prodigy mi się bardzo spodobał, nie mniej ideologia 8bit jest ;) Ile razy to ludzie się uśmiechali jak na uczelni z nudów grałem w space invaders... To po prostu gra mojego dzieciństwa :) Jak tetris, hehe ;)

Pozdrowienia
Airnox

9

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Hmm, skoro odgrzewamy: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=1485

Sikor umarł...

10

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

.

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-11-19 08:45:40)

11

Odp: Kobiety a sprawa 8bit

Asz to ci ;) Dzięki Ci sikor za linka :) Umknął mi ten temat...

Pozdrowienia