1

Temat: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Czesc,

Wybieram sie na SillyVenture, czy ktos ma wolne miejsce w aucie (zrzuta na wachę oczywiscie) i jechalby w okolicach Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Bełchatowa, Sieradza?

Ewentualne pytanie nr 2: moge wziąć swój samochód - czy ktoś chce się dołączyć?

ps. Grzybson Ty z Cz-wy jestes, jak jedziesz?

Pozdr

Insert/ shadows

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

2

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Ogólnie warto by było usystematyzować kwestie wyjazdu, oraz kto komu, dlaczego i skądkolwiek byle na party itd ;)-

Od strony Krakowa sprawa wygląda tak:

Jedziemy z Kroll'em do Katowic, tam zostawiam bolid i jedziemy z Draconem__ do Gdańska. Z Katowic teoretycznie mamy komplet, lecz wyjdzie to jeszcze w praniu i ewentualne miejsce zostanie zaraportowane w tym wątku właśnie.

Z Krakowa do Katowic mogę zabrać 2 osoby z niezbyt dużą ilością bagażu. Możliwy odbiór z okolic Krakowa, oraz zapewniam możliwość bezpiecznego pozostawienia pojazdu mechanicznego u siebie ;)-

Obciągiem z Krakowa jedzie YerzmYeY, Mono z kobitą i być może czołowy nasz grupowy Noper - Nietoperek (Ptica) - chętni mogą zorganizować sobie Random Libation Train na relacji: Kraków, Suwałki, Zakopane, Bydgoszcz, Zielona Góra, Przemyśl no i oczywiście Gdańsk ;) (RLT (R) (C)) ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Ja będę jechał z Poznania. Mogę kogoś przybrać.

4

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

jak jedziecie przez Wawe to weźcie po drodze Deadmana ;)

gep/lamers^dial

5

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Wlasnie. Czy jedzie ktos z wawy lub przez wawe? Nie wazne czym, moze byc pociag, moze byc samochod, moze byc nawet motocykl a z checia dolacze do wycieczki. W piatek (10 grudnia) moge wziac wolne wiec wyjezdzac mozemy nawet w czwartek po pracy

Zorganizujmy sie!!1

6

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Ja jadę z Lotharkiem. Z tego co wiem jedzie z nami Piguła i raczej na pewno nosty.

grzybson/SSG^NG

7

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Mazi, a Pirx nie jest z Wawy? Bo też się wybiera na 100% na SV2k10. No i kolega Gorgh.

Pozdro.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

8

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Coś w tej Wawie to obieg informacji nawala raczej ;)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

jak to w stolycy ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Jade z Katowic ,mam dwa miejsca

11

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Pytanie ktoredy jedziesz?

12

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

no raczej słabo przez Wawe, bo z Katosów optymalnie jest rąbać gierkówką. Czyli jeśli GUMA jedzie z Katosów, to jak nie będzie miał kompletu a ktoś dojedzie do Krakowa - to z Krakowa zabrać mogę. Tak, jak wspominałem :)

Guma - kiedy planujesz wyjazd? Pytam, bo można na 2-3 auta jechać - myślę tu o 3 pojazdach mechanicznych; np. Lotharka, Dracona__ no i Twoim. Jeśli masz, to zabierz radio - będzie komunikacja w czasie podróży ;)- jeśli nie masz, może się zorganizuje dodatkowe sibi ;)-

Ostatnio edytowany przez Pin (2010-11-19 23:50:36)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

13

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

ale ja zapier.....


dasz rade za mna, drewniaku ???

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

14

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

lotharek, ty chyba nie masz pojęcia z kim rozmawiasz... :D

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

15

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

podpucha ;-)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

16

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Nic nie może się równać z USS "Pinterprise" i jego dzielnym kapitanem :D Ile warp wyciąga twój gwiezdny pojazd?

grzybson/SSG^NG

17

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

mazi: ...przez Łódź, Włocławek
Pin: jeszcze nie zaplanowałem ,generalnie w czwartek po robocie mogę startować,  wy wiecie kiedy ruszacie ? sibiola nie posiadam ..

18

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

@Grzybson - Pinterprise osiąga Warp9 ;)- przynajmniej ostatnie testy tego dowiodły.

Wygląda na to, że wartało by wystartować z Krakowa po północy z czwartku na piątek. Tak jakoś ;)-

Ostatnio edytowany przez Pin (2010-11-20 18:15:11)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

19

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Guma. zgarniesz mnie z lodzi/piotrkowa? jesli sie zgadzasz pliz skrobnij: postpunkpl(malpaaa)gmail.com

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

20

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Wstępnie planuje wyjazd w piątek około 5-6 rano.

ślamk!

21

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Czyli ja startuje z Krakowa o godzinie 3 rano. Jak na razie, to mam na pokładzie tylko Kroll'a, więc jeśli ktoś chce zabrać się z Krakowa do Katowic to oferuję co najmniej jedno miejsce na tej trasie właśnie, oraz oferuje miejsce w "blaszaku" na pozostawienie pojazdu mechanicznego - jeśli ktoś przyjedzie do mnie tranzytem skądeś tam :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

chyba z Wroclawia nikt sie nie wybiera cholera, bede walil w takim razie pociagiem...

23

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Słuchajcie, z Wawy obciągiem jadą koledzy Monk i Akira. Może lepiej razem zorganizować taki wypad?

jakby co piszcie na akira [małpa] scenial [kropka] pl

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

24

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

ok to ja juz wiem jak jade i czy jade

no wiec jade na 100 procent! :)

wyjezdzam z Belchatowa 10ego (piatek) o godz. 10ej, jade przez Lodz, Skierniewice (tam zgarniam swoja dziewczyne) i uderzam prosto na Gdansk przez Wloclawek, Torun etc.. jak ktos chetny zglaszac sie, mam w samochodzie przynajmniej 2 miejsca wolne.

pozdro

insert

Atari800XL 130kb, Atari130XE, Atari65XE, SIO2SD, Atari 1040STe, Atari 2600, Atari 7800

25

Odp: SillyVenture - czy ktoś przygarnie? albo chce być zgarnięty

Insert, i tak 3maj :) Mam nadzieję, że to już ostateczna decyzja :P

Nie mam z Tobą kontaktu przez e-mail, a chciałbym o coś zapytać - możesz wysłać mi notkę na greymsb [at] poczta . fm ?

z góry dzięki i pozdrawiam :)

Grey

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2010-11-26 23:15:01)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)