Temat: Jakie to Simm'y ???

prosze o pomoc pod tym linkiem www.gdansk-orunia.eu.org/files/atari/sim30.jpg w pliku graficznym jest zamieszczone zdjęcie kilku simmów które posiadam czy ktoś wie jak rozpoznać ile one mają Kilobajtów (Megabajtów)
ZA pomoc z góry dziękuję
narqa

"wszystko się kiedyś kończy......."

2

Odp: Jakie to Simm'y ???

no na moje oko to tak po prostu są simmy 1MB... od 386... poślij Pasiowi razem z Atarą i masz dużoramu.com

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Jakie to Simm'y ???

na moje oko one są różnej pojemności ale moge się mylić dlatego was pytam, a ram chce se sam zrobić tylko zaprogramowanego Gala od Pasia zamówiłem zobaczymy czy przyśle :-)

"wszystko się kiedyś kończy......."

4

Odp: Jakie to Simm'y ???

Pierwszy i piąty wygladają na 256kB z parzystoscia.
Drugi, trzeci i czwarty na 1MB (ale pewnosc mam tylko co do czwartego, w pozostalych musialbym sprawdzic typy kosci w jakims katalogu).
Co do ostatniego to nie wiem.
Czyli czwarty zastosuj :)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

5

Odp: Jakie to Simm'y ???

Pasiu...? pewnie przyśle.
może nawet dobrze że chcesz zrobić sam bo ten człowiek ma dużo roboty.
jak on to robi?!
a ci którym było dane widzieć jak wyglądają kompy robione przez Pasia... oczy błogosławione ;)

a ja jestem ślepy wiec wybaczcie ;)

a i tak widziałem pasiową robotę ;)
podziwiam chłopa...
mam półtora kompa jego roboty. to jest talent...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Jakie to Simm'y ???

A ja dzisiaj dostalem od niego wiadomosc, ze zainstalowal juz w mojej Atarce 65816 :) w srode odbieram :) hihi