Temat: STe brak obrazu.

Witam, moje Atari jeszcze pol roku temu działało(padł zasilacz, sprawdziłem na zasilaczu atx i było ok), odłożyłem je na półkę i sobie leżało. Wczoraj podłączyłem zasilacz(dający 5v i 12v) dołączany do interfejsów ide-usb(zasilacz zakończony 4pinowym molexem), podłączyłem Atari do monitora przez composite, po czym włączyłem Atari, lampka zasilania(zielona) się zaświeciła i to wszystko :|. Na monitorze pisze tylko "No Video Signal". Sprawdziłem jakie napięcia daje ten zasilacz, wyszło mi 4,6v i 13,7v(pod obciążeniem w postaci dysku) :|.  Ktoś wie czy płyta nadaje sie na smietnik??


Edycja: Dodam że zaraz po właczeniu na ułamek sekundy zapala sie lampka pomaranczowa, a i nie mam stacji.

Ostatnio edytowany przez arti4-92 (2010-11-26 10:30:29)

Moja Amiszka PROSZE

2

Odp: STe brak obrazu.

Jesli to zasilacz do dysku to na 99% nie wyrabia z zasilaniem ST. Próbowałem niedawno podłączyć pod taki zasilacz od dysku usb dysk SCSI i dysk się nie rozkręcał tak jak powinien. Dopiero zmiana zasilacza na bardziej wydajny rozwiązała problem.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

3

Odp: STe brak obrazu.

Pod zasilaczem ATX ten sam problem :( .

Moja Amiszka PROSZE

Odp: STe brak obrazu.

Bez stacji ST nie ruszy IIRC.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: STe brak obrazu.

Kiedyś już bez niej ruszała.

Podłączył bym stacje, ale nie wiem gdzie ona jest...

Ostatnio edytowany przez arti4-92 (2010-11-26 12:48:49)

Moja Amiszka PROSZE