101

Odp: LAST 2003

Noooooo, Jurgiii XD Witam mojego biszonena XD.

Jak Jurgiego nie ma, to ja sie nie bawie : >

There's special place for me in hell. It's called the throne.

102

Odp: LAST 2003

Ja raczej będę, właściwie tylko lolki w szkole mogą mnie powstrzymać, będę ma 90% a na 100% odpalę Interpaintera:)

pozdrawiam !!

Onizuka róla ! :)

103

Odp: LAST 2003

To co, nikt nie ma checi na tansza wejsciowke??? Jak mnie ktos zapyta czemu tak drogo, to do miotly zagonie!

104

Odp: LAST 2003

'czemu tak drogo?'

105

Odp: LAST 2003

No własnie... XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

106

Odp: LAST 2003

....no, właśnie; ja przynajmniej wiedziałem, dlaczego wstąpiłem do Tristesse... . coby party w Opalenicy mieć za darmo ... hehehehehehe;-
... ale pewnie od ID to się nie wywinę ::

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

107

Odp: LAST 2003

Ja powinienem byc.. o ile starczy pieniazkow i moja qbita nie wymysli innego zajecia.

Pin: a propos tych wejsciowek.. co mowiles, ze mam zrobic, zeby dolaczyc do tristesse? ;)

108

Odp: LAST 2003

Vasco: Przyjmiesz mnie do Tristesse ? ;) Tez chce byc 31337 ;)

109

Odp: LAST 2003

Zygajacym w kwietnik mowimy nie!

A na powaznie, do tej pory 2 arty zadeklarowal Dracon i 1 Wawrzyn. A Wy, lenie?!

110

Odp: LAST 2003

Zygajacym w kwietnik mowimy nie!

Rozumiem, ze czlonkowie Tristesse zygaja tylko pod drzewami ? ;)

A propos - czy Pizza Opalenica nadal dziala w Taklamakanie ? ;)

111

Odp: LAST 2003

A propos - czy Pizza Opalenica nadal dziala w Taklamakanie ? ;)

... to bardzo ważne pytanie, bo dużej INFERNO to luzem nie przepuszcze....

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

112

Odp: LAST 2003

tak, tylko pod drzewami i na schodach, i tylko w Ornecie - nigdzie indziej!

nadal, nadal, poza tym jest Vesuvio na przeciwko

113

Odp: LAST 2003

Podaja taka pizze ze zygasz jak Wezuwiusz :) ?

114

Odp: LAST 2003

Na ktoryms z ostatnich zlotow mialem okazje jesc te pizze z Vesuvio i stwierdzam, ze pizza Opalenica jest zdecydowanie lepsza. Btw. szkoda z Opalenicy nie macie pizzerii z sieci TelePizza - tam to maja smaczne pizze. Chyba, ze cos w tym temacie sie zmienilo ? ;)

115

Odp: LAST 2003

Telepizza smaczna? To w takim razie ja jadalem w jakiejs innej telepizzy, bo mam zupelnie inne zdanie na jej temat.
Smaczna to jest Vulcano w Krakowie (zara kolo mojej chaty).

116

Odp: LAST 2003

Co w koncu z terminem party bo juz nie wiem kiedy jest.

117

Odp: LAST 2003

26-28 XII 2003 - nad zakonczeniem w poniedzialek 29 jeszcze mysle, ale pewnie da sie zrobic jak beda chetni. Byle nie zostalo pinciu samotnikow nad Mustakiem... :)

A co do tanszych wejsciowek:
- bonusa ma Fox (3 arty)
- poza tym arta dostarczyl Wawrzyn (jeszcze jeden i bedzie bonus)

118

Odp: LAST 2003

dobra.. czyli chwila... @_@'''... o której godzinie jest oficjalne rozpoczęcie? @_@''' jezus maria, to ja mam jechac w Boze Narodzenie wieczór z Krakowa? @_@'''''''''


Btw. Wasko ->zajebisty avatar XD

There's special place for me in hell. It's called the throne.

119

Odp: LAST 2003

Ja (jak zwykle) ma 99%.

120

Odp: LAST 2003

Vaśku dopisz jeszcze jednego osobnika na 100%.... :P

121

Odp: LAST 2003

Chciałbym powiedzieć, że optuje za zakończeniem w poniedziałek albowiem głupio będzie się zbomblować z soboty na niedziele i potem wracac z głową jak po czołowym zderzeniu z parowozem.

Czyli poniedziałkowi mówimy stanowczo TAK!!!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

122

Odp: LAST 2003

Dely dobrze gada! Dać mu voodki ;)

123

Odp: LAST 2003

26-28 XII 2003 - nad zakonczeniem w poniedzialek 29 jeszcze mysle

Jeżeli zakończenie w poniedziałek wypali to na 95% zawitam 28 wieczorem wraz z Ziną prosto z weseliska inaczej na party niestety mnie zabraknie... bo się po prostu nie rozdwoję :(((

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

124

Odp: LAST 2003

Ok, poniedzialek 29 bedzie otwarte :) W razie czego przeniesiemy sie do kuchni - cieplej bedzie ;)

Cos nie moge znalezc watku o kompotach (byl taki czy mi sie wydaje???), wiec pisze tu, bo poniekad jest to zgodne.

Dely zaproponowal, zeby w regulaminie do Intro 16KB byl zapis o powrocie do Dosu (zeby, jak sie ma SDX+HDD nie trzeba bylo wylaczac kompa). Co Wy na to?

----
Yeah! To moj 400. post. (jakby sie Kierownik czepial, ze takie posty sa be, to chcialem powiedziec, ze ma za duzy "emblemacik"  8) ) - teraz to sobie narobilem...

125

Odp: LAST 2003

Do kuchni ??? W tyle osob ? Bez sensu :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.