1

Temat: 1 kalendarz na zbyciu

Jak w temacie - jeden był zamówiony, potem się osoba wycofała (kalendarz Greyowy, SV2010 - na rok 2011). Tylko odbiór osobisty w Wawie lub przedpłata i przekazanie przez kogoś na Forevera lub inne party. Po kosztach - 30 złociszy. Jak ktoś chętny - proszę się wpisać. Kto pierwszy, ten lepszy - brak wpłaty oznacza rezygnację. Dodrukowywać raczej mi się już nie chce, ale jak ktoś mnie zmusi - to możemy ponegocjować.

Sikor umarł...

2

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Sikor - jeśli możesz mi to wysłać - to biorę. I to nawet chętnie :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Tylko jak to zapakować, aby sensownie wysłać? Oki, jak wymyślisz sposób wysyłki i pokrywasz koszty - jest Twój (jak zaklepiesz na 100% - podaję namiary na konto) ;)

Sikor umarł...

4

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

puszka do wyborowej 0,7 w takiej wersji http://img52.imageshack.us/img52/4898/01wy07002050.jpg miesci zrolowany format A3 - sprawdzone, dziala doskonale!
kurierzy tez powinni miec tuby do transportu dokumentow.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Hehe, nie mam puszki po wyborowej, dla mnie dowolny sposób o.k., aby poczta/kurier dostarczył - Pin mus wybrać sposób 9o ile zaklepie), coś się zawsze wymyśli, a głupio by było płacić za wysyłkę drożej niż za kalendarz ;)

Sikor umarł...

6

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Dobra, inne rozwiązanie jest. Mono będzie na sztabie w Warszawie, będzie tam też Draco. Jeśli nie będziesz na sztabie, to przekaż kalendarz Dracowi, ten go da Mono, a on przekaże mi w Krakowie w czasie przesiadki na Rzeszów. Przelew puszczę jutro. Może tak być?? :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

pewnie - dla mnie na rękę.

Sikor umarł...

8

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Ej, ja też zamawiałem, i co?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

9

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

epi: zostałeś dyskretnie wyautowany ? i wymazany z listy zamówień ? ;-)

10

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Dobra, ponieważ i tak mam jeszcze jeden dorobić - ostatecznie zamykam listę w sobotę. Zapisy do jutra, do godziny 18-tej. Potem na priva wysyłam numer konta - jak w poniedziałek po 17-tej nie ma pieniążków na koncie - zamawiający wyautowany.
Przypominam, tylko odbiór osobisty lub przekazanie przez kogoś z Warszawy na jakimś sztabie/party - dla Pina ma na przykład odebrać jedna osoba (oczywiście, jak Pin wpłaci). Nie chce mi się po raz n-ty jeździć za free do znajomych, więc prosze o szybką decyzję - i ostateczną.

Sikor umarł...

11

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

jakbym chciał też taki kalendarz to gdzie mam się zapisać? w tym wątku? Ile kosztuje sztuka?

Ostatnio edytowany przez seban (2011-01-07 10:47:24)

12

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

30 złociszy/sztukę, poproszę wiadomość ile sztuk w wątku - wysyam wtedy na priv z atariarea numer konta i dopisuję do listy po wpłynięciu pieniążków.

Sikor umarł...

13

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

jestem zainteresowany dwoma sztukami :)

14

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Seban: prywatna wiadomość poszła ;)

Sikor umarł...

15

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

1 sztuka. Odbiorę osobiście w lutym w Warszawie.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

16

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Epi: PW wysłana ;)

Sikor umarł...

17

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

@sikor: kurcze, jakaś lipa chyba :( nie dostałem żadnego e-mail ani PW :(

chyba jestem niedorozwojem :( Właśnie odkryłem nową funkcjonalność na forum :( Okazało się nie PW nie przychodzą jako e-maile jak kiedyś, a widoczne są jako "nowe wiadomości" na stronie forum... Ludzie którzy pisali do mnie PW, sorki dopiero teraz widzę że parę osób pisało do mnie :( to się nazywa spostrzegawczość :(

Ostatnio edytowany przez seban (2011-01-07 16:22:14)

18

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Nabylbym 2 sztuki. Odbior osobisty.

19

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

A Muni dostaje tantiemy ? :P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

20

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

sqward: nie, bo ja na tym nie zarabiam tym razem
Mazi: o.k., ale najpierw przelew - musę mieć na odbiór. Wysyłam PW z numerem konta.

Sikor umarł...

21

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Jutro około 17 będę odbierał Dać znać (osobnicy z Wawy) jak odbiorą - w razie czego na priv wyślę numer fona (komu brak). Jak ktoś chce na sztabie (pewnie 18-stycznia)  - poproszę o wpisanie w komentach.

Sikor umarł...

22

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Wezmę na sztabie.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

23

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

inn: u Ciebie to już ustaliliśmy wcześniej ;)

Sikor umarł...

24

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Czy właściciele raczą się zgłosić po swoje rzeczy ;) Vasco - proszę umów się z kimś, kto jedzie na Forevera, abym mógł przekazać. Chyba, że na Grzybsoniadzie odbierzesz ;)

Sikor umarł...

25

Odp: 1 kalendarz na zbyciu

Sikor, przekaż nam, jak coś, na marcowym sztabie.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już