26

Odp: Lutowy sztab Warszawa

innuendo napisał/a:

O, mnie może jednak na sztabie nie być. Na początku lutego mam mieć obronę.

Ale to Ty ustalałaś termin (wiadomo pod kogo), i tyle mogłabyś się poświęcić, ja dołożyłem duuuuuuuuuuużo starań (a może nie dokładałem, tylko się tak złożyło) aby być na styczniowym.
Dlatego stosownie do koleżanek/ kolegów napi* się abyś zajrzała chociaż na jeden browarek ( nie mylić z dzbankiem).

Jak przyjdziesz to będziemy negocjować skrzydełka (tylko nie mów/ pisz że Cię szczuję).

Zdjęcia wspaniałe, (odpowiednie już sobie zapisałem), Wiewiórka się śmiała z sytuacji na zdjęciach, " klimat uchwycony znakomicie".

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

27

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Bouli_23 napisał/a:

Ale to Ty ustalałaś termin (wiadomo pod kogo), i tyle mogłabyś się poświęcić, ja dołożyłem duuuuuuuuuuużo starań (a może nie dokładałem, tylko się tak złożyło) aby być na styczniowym.

Yyyy, sorki że się wpiep* między Wasze ustalenia, ale, Bouli_23, ustalenia, usraleniami, są sytuacje w życiu które zmieniają ustalenia, nawet te NAJWIĘKSZE. Mam nadzieję, że zaraz nie zaczniesz innuendo lecieć od niesłownej i takich tam. Krucjaty były fajne, ale w czasach w których ludzie myśleli że ziemia jest płaska :P :D

Ostatnio edytowany przez jury (2011-01-20 08:56:02)

28

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Pozdrów Kasię. Dziś będę zapewne znać termin. Miło, że zdjęcia się podobają :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

Odp: Lutowy sztab Warszawa

jury napisał/a:

Bouli_23, ustalenia, usraleniami,


O, to celne.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

30

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Kawałki wypowiedzi wyrwane z kontekstu prawie zawsze zmieniają znaczenie, więc powtórzę siebie jeszcze raz w pełnym zdaniu: :P

"ustalenia, usraleniami, są sytuacje w życiu które zmieniają ustalenia, nawet te NAJWIĘKSZE"

Co oznacza że chyba taka obrona pracy magisterskiej jest trochę ważniejsza niż ustalenie przybycia na sztab v2.5?
Ale może to tylko mi się tak wydaje.

Ostatnio edytowany przez jury (2011-01-20 10:58:16)

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Nic lepiej nie przygotowuje do egzaminu magisterskiego niż dobra impreza :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

32

Odp: Lutowy sztab Warszawa

innuendo napisał/a:

Kasiu, sęk w tym, że jeśli będę mieć obronę dnia następnego lub któryś następny, to jednak będę wypoczywać i przygotowywać do egzaminu magisterskiego.

Moniko nie ma jak wypoczynek i relaks w doborowym towarzystwie;) ale zrozumiemy Twoją nieobecność.

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2011-01-20 12:33:17)

8 bit rulez!!!

33

Odp: Lutowy sztab Warszawa

monika, masz być, to rozkaz

34

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Gorgh, a Ty co? Też miałeś byc ostatnio i nie było Cię ;P

Sikor umarł...

35

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Innuendo:

Przede wszystkim
nie masz być, .......... tylko zrób wszystko aby być,
nie najeżdżam na Ciebie (jak sugeruje Kolega ...) tylko sugeruję wszystkie za abyś była.

A tak w ogóle...im nas więcej tym fajniej,
zawsze można wymienić więcej pogłądów,
a i mr. S. będzie miał mniej słodyczy, (oczywiście Pawełku nie żałuję Ci tych smakołyków,
jutro jestem w piernikowie i pewnie coś Ci podwiozę abyś wyrównał poziom cukru).

Jak jakieś inne propozycje z Torunia to piszcie abym zdążył z zakupami.

Ewentualny odbiór na sztabie, lub według uzgodnień an priv.

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-01-20 19:24:44)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

36

Odp: Lutowy sztab Warszawa

gorgh, nie życzę sobie tego typu odzywek, także zapamiętaj na przyszłość.
Inni, chciałabym z Wami być. Może uda mi się przybyć, ale nie znam ciągle dnia obrony. Jak coś, to trzymajcie mocno kciuki :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

37

Odp: Lutowy sztab Warszawa

INNUENDO napisała:
"Może uda mi się przybyć, ale nie znam ciągle dnia obrony. Jak coś, to trzymajcie mocno kciuki."


Oczywiście jesteśmy z Tobą, i oczekujemy że do nas zajrzysz chociaż by po to aby zobaczyć te trzymane kciuki za Twoją obronę (oczywiście piszę na wyrost, ale mam nadzieję że reszta się do tej opcji dołączy).

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-01-20 19:38:57)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

38

Odp: Lutowy sztab Warszawa

A ja uważam, żeby termin sztabu jeszcze przemyśleć. Niech Innuendo wpierw upora się ze swoimi sprawami, a potem, mam nadzieję będzie co oblewać. Ale róbta co chceta.

I Ty zostaniesz big endianem...

39

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Miker
sztab w tym terminie nie jest jakimś wymysłem, tylko w pierwszej wypowiedzi Innuendo napisała dlaczego ten termin (" Dlatego, że w Warszawie będzie Epi" ), a wiedząc o tym, oboje ustaliliśmy miejsce, bo termin jest nejako bardzo "SZTYWNY".

I czy M. będzie czy nie, to nie ma znaczenia ważniejszy w tej sytuacji jest Epi, i to dla niego ten termin i lokalizacja.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

40

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Tak, to termin pod konkretną osobę.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

41

Odp: Lutowy sztab Warszawa

No dzięki za poparcie, bo w pewnym momencie poczułem się zaszczuty.


Nie będę Cię znowu kusił łakociami (skrzydełka) bo reraz Wiewiórka ........................................................... itd itp.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

42

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Bouli_23 napisał/a:

Jak jakieś inne propozycje z Torunia to piszcie abym zdążył z zakupami.

Eee, skoro sam się zgłaszasz :D to poprosiłbym o 4 sztuki tego:

http://piernikowysklep.pl/PL/produkt/51 … OWE_SERCE/

Co do odbioru i płatności to się dogadamy jak uda się je znaleźć i wrócisz z nienadgryzionymi :)

43

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Bouli_23: zaszczuty, daj spokój. ;)

No rozumiem, że termin pod kogoś, tylko dałem pewną (kontr)propozycję, ale spoko.

Postaram się zajrzeć na sztaba, ale pewnie za długo nie pobędę (cóż, w tygodniu czasu jakby nieco mniej).

I Ty zostaniesz big endianem...

44

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Jury masz na 99.9% załatwione, ale na wszelki wypadek numer fona na PRIV.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

45

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Ja postaram się również przybyć. Liczę na to, że tym razem nic mi nie przeszkodzi.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

46

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Bouli, pamiętaj o piernikach dla mnie :)

Edit: Obronę mam właśnie 3 lutego (info od promotora), także...

Ostatnio edytowany przez innuendo (2011-01-21 05:42:20)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

47

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Także będziesz po i będziemy oblewać ;D Powodzonka ;)

Sikor umarł...

48

Odp: Lutowy sztab Warszawa

cobra.c64 napisał/a:

Z tego co pamiętam to obrona nie trwa tyle godzin, więc dasz radę, a sztabowcy na pewno poczekają.
Nie wiem jak teraz, ale kiedyś (As, Fox na pewno pamiętają;), że sztaby  kończyły się nad ranem, a w najgorszym wypadku około północy, więc na pewno Moniko zdąrzysz.

Niestety sztaby w środku tygodnia mają wiele minusów;)

Potrójna racja. :)

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

49

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Sikor, ano :) Mam nadzieję, że będę i w stanie i w odpowiednim nastroju. W zasadzie 3 to będzie taki dzień, gdzie nikt mi nie wypomni ewentualnego skucia się ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

50

Odp: Lutowy sztab Warszawa

Czemu masz w sygnaturce 3,142857?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.