1

Temat: Kwietniowy sztab Warszawa

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać  :D

gep/lamers^dial

2

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

E, idź stąd!!! :P Normalnie zazdrość Ciebie zjada :D

3

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

LOL, brawo Gep :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Gep,
Przecież dzisiaj mamy sztab domowy z falconami u Pitera ...

5

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

No dobra, data ustalona odgórnie przeze mnie na sobotę, 9 kwietnia - skoro już jest temat, nie ma co mnożyć (od)bytów. Gdzie ustali sie na marcowym sztabie i już ;P

Sikor umarł...

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Będę 7 kwietnia w Wawie. Ale będę się "odchamiał" więc nie zmieniajcie dla mnie terminu :(

7

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

To może zaplanujmy już do grudnia 2011r;) co tam, zawsze będzie więcj czasu, żeby przygotować się na jesienne sztaby, jak ktoś z nas teraz nie może się pojawić
Buziaczki krasnoludki;)

Ostatnio edytowany przez cobra.c64 (2011-02-15 13:42:32)

8 bit rulez!!!

8

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

To jest dobry pomysł :P
-Też bym chętnie przybył na takiego sztaba ....

Tylko muszę więdzieć o tym wcześniej aby dobrze zaplanować przelot gdynia-wawa :P

9

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

AS, Ty to miałeś być na sztabie w lutym.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Nie pisałem że będę :( 
-chciałem być, ale za późno wyjechałem z 3city i do wawy dojechałem ok.22giej :P

Ostatnio edytowany przez AS... (2011-02-15 14:49:35)

11

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Byś się załapał na sztab jeszcze ;)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

12

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

.

Ostatnio edytowany przez Vasco/Tristesse (2011-02-15 19:17:44)

13

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

i to jest nawet sobota :P

14

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

gepard napisał/a:

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać  :D

Rozumiem, że będziesz, zapraszamy, jak coś (skoro już zwołujesz, minimum przyzwoitości nakazuje chociaż na chwilę pojawić się, chyba że działasz w AS mode) :P

I Ty zostaniesz big endianem...

15

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

W poście 31i 32 dotyczącym marcowego sztabu są propozycje lokalizacji, (od Draco i z moim błogosławieństwem), dlatego opinie co do lokalizacji należy wyrażać nie czekając na marcowy sztab.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

16

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Czas biegnie wielkimi krokami, pytam się więc wszem i wobec, jakowe miejsce żeście ludki ustalili, azaliż ja byłem na niejakim weselisku podczas marcowych hulanek, a trza by się powoli zbierać, coby na kwietniowyją imprezę przybyć?

Sikor umarł...

17

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Znaczy się sztabu w kwietniu nie ma? Czy każdy organizuje sam we własnym gronie? Bo widzę miejsca nie ma?

Sikor umarł...

18

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

gepard napisał/a:

Przepraszam, ale nie mogłem sie powstrzymać  :D

Powstrzymywanie niezdrowe może powodować przepuklinę, rozumiem że jeśli zarzucasz kwietniowy sztab to masz jakieś propozycje co do lokalizacji.

Sikor'ku zawsze możemy zajrzeć do Galicji, (co prawda tylko Tyskie, ale polskie jadło [może Inn by znalazła coś dla siebie?]) ale to jak nie będzie innych propozycji.

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

19

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

@Bouli: cycat: piwo lubię od kołyski, a najbardziej browar Tyski ;P A poza tym: nie robię kroku bez Brok-u (notabene: jest jeszcze ten browar??)
Ja się dostosuje, tylko coś wybierzcie ;)

Sikor umarł...

20

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Ostatnio w jakimś hiper ultra super Markecie widziałem, ale czy nadal? Osobiście uważam że Brok robi najlepsze piwo (woda jest oprócz chmielu podstawą sukcesu), ale Ciebie jeśli wychowałeś się na tym napoju (piwie) od kołyski przekonywać nie muszę.

Ostanio (tydzień - dwa temu) trafiłem lokalny browar z ekstra napitkiem - nazywa się Żywe Piwo i robi je Amber, browar zbliżony do Heweliusza a smakuje że aż trudno opisać (Kasia i Mlody smakowali i też się zachwycali), no trzeba spróbować aby ocenić.

Ostatnio edytowany przez Bouli_23 (2011-03-27 21:29:40)

Dzieci (dzisiaj prawie 20 letnie) wychowałem na Atari 65XE i LDW2000, teraz po latach wracamy, typowa nostalgia.

21

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Mieliśmy 100 litrów "Żywego" Ambera na SV. Poszło bardzo szybko, więc domniemam że wszystkim smakowało ;)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Smakowało bo było za free ;)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

23

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

grey, smakowało :) Było miłą odskocznią od Tyskiego, którego nie cierpię.
Z innych propozycji miejscowych, to proponuję Ramę. Blisko metra (metro Służew), miły wystrój, ceny ok, miła obsługa.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

24

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Tyskie jest dobre, ale Żywe jest lepsze. :)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: Kwietniowy sztab Warszawa

Dobra, macie czas na ustalenie miejsca do 2 kwietnia. Potem jak nie będzie ustalone miejsce idę się nachlać w konkurencyjnym miejscu niedaleko domu ;P

Sikor umarł...