1

Temat: Akcesoria SCSI

Mam pytanie do ludzi z W-wy i do szanownych uzytkownikow  Atari, chcialbym w niedalekiej przyszlosci zakupic niewielkie akcesoria do scsi w firmie meditronik, problem polega na tym ze sa hurtownia i wysylaja albo odbior osobisty w W-wie tylko firmom, czyli prowadzacym dzialalnosc gospodarcza. Stad moje pytanie czy wsrod uzytkownikow atari bylby ktos w stanie mi pomoc, poszukiwalem jeszcze gdzie indziej mozliwosc ich kupna ale na razie bez rezultatu.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

2

Odp: Akcesoria SCSI

Kroll, daj namiary

postaram sie cos zrobic, kupie na moja dzialalnosc  poprosze o wysylke do Krakowa ...

jesli nie - bedziesz musial wpasc po to na nastepnego sztaba ;))))

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

3

Odp: Akcesoria SCSI

a co to za akcesoria ? nie wierzę, że nie ma na allegro/ebay-u.

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

4

Odp: Akcesoria SCSI

Terminator 50 pin, na tasme oraz adapter umozliwiajace podlaczenie z tylu do obudowy od grzyba kabla 50 pinowego waskiego jak w falconie na tasme 50 pinowa
Lub cos podobnego.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

5

Odp: Akcesoria SCSI

czyli potrzebujesz kartę scsi do peceta i terminator ? kupiłem ostatnio taką kartę na ebayu za 20zł, a terminatorów jest pełno. To taka sugestja tylko - są inne źródła niż jakaś lipna hurtownia w wawie :P

What can be asserted without proof can be dismissed without proof.

6

Odp: Akcesoria SCSI

Nie potrzebuje karte scsii, ale mam wszystkie urzadzenia w obudowie od peceta czyli 2 dyski CDRW i CDRa chwili obecnej mam ta laczene swojsko zrobiona przejsciowka ktora jest niestabilna i czesto nie widzi zwlaszcza jak ja rusze. Ma od falcona poprowadzony kabel ktory konczy sie 50 pinowym zlacze typu centronics, potem przez siebie zrobiona przejsciowke na tasme i pokolei do wszystkich urzadzen

A chce to zrobic profesjonalnie, czyli kupie na allegro nowy kabe z waskim zlaczem 50 pinowy z obu stron nastepnie wykorzystujac
http://www.meditronik.com.pl/doc/mini/14590.jpg

mam wyprowadzona tasme i nie ma mowy zeby sie cos odlaczalo i itp, do tego porzadny terminator i powinno byc wszystko OK,

jelsi masz jakies lepsze rozwiazanie to bardzo prosze o uwagi.

Pozdrawiam
Kroll

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE