Temat: nagrobek do wwp

Taki mały bonusik który zrobiłem dla siebie ale podobał się wielu ludziom na wormnecie. 8)
Jesli grasz w Worms Armagedon lub Worms World Party to z mojej stronki mozesz sciągnąć sobie nagrobek z logiem ATARI.
No ostatecznie możesz zapisac obrazek który tu widzisz. ;)
http://www.republika.pl/atari8bit/atari.BMP
nagrobek
Zapisz go w katologu gry w podkatalogu ...Usergraves
Oczywiście czerń robi się w gierce przeźroczysta tak że widać tylko logo.

PS. Mam nadzieje ze wybralem dobra kategorie... najbardziej mi pasowała  :)

2

Odp: nagrobek do wwp

No to najwyższy czas zdradzić wormneta z Ornetą...  :lol:
www.quast.orneta.net

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: nagrobek do wwp

he he  ...  no ..tak ...   ale   ... nagrobek i logo atari ...  to ... nienajlepiej się kojarzy...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: nagrobek do wwp

Przeciez kazdy z nas wie, ze atari i tak nie umrze :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

5

Odp: nagrobek do wwp

he he  ...  no ..tak ...   ale   ... nagrobek i logo atari ...  to ... nienajlepiej się kojarzy...

Wiedzialem ze ktos to powie ! Po prostu wiedzialem !
Ale w gierce chodzi o to zeby twoich grobó było jak najmniej albo wcale !  8) Jednym słowem walczysz o uratowanie Atari przed zagładą  :D

6

Odp: nagrobek do wwp

No to trzeba walczyc! I zadnych nagrobkow z logiem ATARI ma nie byc widac :D
Do boju...

7

Odp: nagrobek do wwp

Tkacz jak grał  w Wormsy to miał drużynę Syzygy - same atarowskie xywy. Potem drużynę Tristesse - a ja przejąłem ten zwyczaj...

A propos, miałem kiedyś pomysł zrobić mapę do Unreal Tournament z Opalenickim MDKiem... Czujecie - przebiegasz przez główną salę, a na big screenie lecą atarowskie demka...

NIestety edytor do UT to dla mnie czarna magia.

Może ktoś pokusiłby się o coś takiego? Chętnie bym pomógł.