76

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Popieram Pinka, Sparta i już! :)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

77

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Jako kolekcjoner poprosze 1 szt.


Cart fakycznie inexpensive ale niestety wątpię czy wygra z podobną niemiecką konstrukcją, bo ta, choc znacznie drozsza,  powala własnie softwarem autorstwa min. Stefana Dorndorfa:
http://www.atariage.com/forums/topic/17 … -megacart/
http://www.abbuc.de/~bernd/selfmade-har … index.html

Jesli dobrze zrozumialem opis, to tamten cart ma multiloader, przerobionego dosa pozwalającego widziec cart jako dowolną stacje dyskow, oraz mozna ladowac na niego ATRy i odpalac wybrany jak ze stacji.

Trudno bedzie to przebic...

Ostatnio edytowany przez nosty (2011-03-04 22:11:03)

78

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Pin: jak nazwa sama wskazuje DYSKOWY OS, a nie CARTRIDGE-owy OS ;P Sparta mi osobiście nie pasi, ale nie denerwuje mnie, jak ktoś używa. Osobiście wolę MyDOSa i do moich potrzeb to wystarcza.

Sikor umarł...

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

to moze czas na super sparta ???
a jak bedzie taka naprawde super dostanie nazwe Ultra ;)

Ostatnio edytowany przez Bitman'Resurrection (2011-03-05 07:12:52)

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

80

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

I dla mnie jedną sztukę poproszę !!!!

81

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

... owa dywagacja do niczego nie zmierza ;)- każdy używa soft, który odpowiada mu optymalnie. Osobiście po prostu nie wyobrażam sobie pracy bez szybkiego dysku i względnie dużych pojemności nośnika. Jedynym dosem, który radzi sobie z tym bardzo dobrze jest SDX. Np. Stosowanie MyDOS'a już przy pojemności 16MB jest o tyle uciążliwe, że uniemożliwia to normalną pracę - szczególnie mając na względzie ograniczenie do 64 wpisów na katalog, oraz mizerną obsługę systemu plików, oraz jeden średnio skuteczny util do eliminacji problemów FS (vtocfix) :)

Co do Carta - szkoda, że to tak mało pojemne będzie.. cóż, ale będzie :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

82

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

1. Kto to będzie lutował, że tak ośmielę się zapytać? ;)
2. O niemieckim wynalazku nie piszą, że dziabie spartę, więc na moje ojra się nie załapią.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

83

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

zastanawiam się :-)
kiedy będzie termin realizacji zamówienia na carta? i ile czasu zajmie wyprodukowanie takiej ilości kartów ? :-)

Pin : co do pojemności to tak mi się zderzyły dwie komórki i może jakby pokompresować co nieco to może by się więcej upchało :) jakieś delikatne pakowanie ? ;-)

84

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Jakby komu była potrzebna specyfikacja Carta... to jest pod tym linkiem: http://www.ibi.uw.edu.pl/~draco/siccart-register.pdf

"wszystko się kiedyś kończy......."

85

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Co będzie w chwili przypadkowego i nieszczęśliwego zapisu rejestrów carta przez jakiś tam program?

Czy będzie możliwość dorobienia do carta przełącznika blokującego zapis rejestrów? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

86

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

poproszę 3 sztuki

87

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Pin napisał/a:

Co będzie w chwili przypadkowego i nieszczęśliwego zapisu rejestrów carta przez jakiś tam program?

Przypadkiem będzie nieszczęście.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

88

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Ja też poproszę 1 sztukę

89

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Biere to - dopiszta mnie do listy

The problem is not the problem; the problem is your attitude about the problem

90

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

wersja finalna carta:

http://spiflash.org/stryker/SIC!.jpg

przechodze na tumiwisizm

91

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Candle napisał/a:

wersja finalna carta:

To ja poproszę taką - w przezroczystej obudowie, z dokładnymi kolorami jak na załączonym zdjęciu (na przykład szare nóżki scalaków) ;P Bo zasadniczo można to nazwać "finalną wizualizacją", a nie wersją finalną.Popraw mnie, jak się mylę ;)

Sikor umarł...

92

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

ja sie na 2 sztuki zapisze w takim razie. moze utula moj zal zwiazany z brakiem turbofreezera na rynku. ;)

--
= krap.pl =

93

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Sikor: w przezroczystej obudowie nie ma sprawy (konkretnie szarej przezroczystej obudowie), wtedy i nozki scalakow beda wygladaly szaro, ale jeden warunek - musisz zamowic 500 sztuk, inaczej producent obudow nie wykona takiej obudowy
ergo - nie troluj

przechodze na tumiwisizm

94

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Finalna...., a co z U1 ? ;)

Ostatnio edytowany przez axg (2011-03-08 22:29:06)

Atari 65/130XE + SDrive + SIO2SD +xc12 ; AMIGA 600 2Mb + CF IDE+HxC SD ; AMIGA 500 +512Kb; C64 + 1541 +mag; klon A2600

95

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

To ja też poproszę 1 sztukę. Ale wersję z flaszem osadzonym na podstawce - tak na wszelki wypadek. Czy obudowę da się w miarę kulturalnie otwierać?

96

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

axg - U1 ? toc jest ;>
bobik - Candle poprawil plytke i z tego co mi gwarantuje bedzie tam mozna wladowac podstawke precyzyjna .... ktora po wlutowaniu ... na rusynku widac wieksze otworki pod niozki... bedzie niższa od zwyklej podstawki uniwersalnej i plytka powinna sie zamknac normalnie w obudowie KM-20 ...bedzie przykrecana na śrubkę? ;>

"wszystko się kiedyś kończy......."

97

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

Candle: czyli czekamy wszyscy na temat preorder SIC! :-) czy tutaj się wpisujemy ? ;-)

98

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

antek: ja to tylko zaprojektowalem, jesli ktos bedzie robil preorder, to napewno nie ja

przechodze na tumiwisizm

99

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

antek: przeczytaj watek od poczatku - do stryjka z modlami.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

100

Odp: SIC! (Super Inexpensive Cart)

jellonek: ale to aż cztery strony a dokładnie 99 postów :-) hihihi
ale przyznaję rację i posypuję głowę popiołem i idę się ukarać - katując się kolejnym levelem river raida :-)