3,301

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A ci co nie dają na WOŚP to jaką mają łatkę? :)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,302

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

i przysypiacza na historii ;)

3,303

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Bartosz
Zawsze dziwiłem się jaki jest sens w publikowaniu   linkow kotrych sie nie czytalo ?
Liczenie na fakt iż nikomu nie bedzie się chciało  przeczytać ? Bo przcież link jest do strony żądowej ?

Tak czy siak Bartoszu dziękuje iż przyznałeś mi racje :-) . Dla tych ktorym sie nie chce czytac co w linku

UWAGA BĘDZIE OSTRA JAZDA :-)
PYTANIE skad sie wzioł smog siedzicie?, gotowi ? to ognia :-)

"Główną przyczyną zanieczyszczenia powietrza w Polsce jest spalanie słabej jakości paliw oraz odpadów w domowych, często przestarzałych piecach. Problem wzrasta, gdy występują niesprzyjające warunki atmosferyczne. Normy stężenia zanieczyszczeń w powietrzu przekraczane są w wielu polskich miastach m.in. w Krakowie, Kielcach, Zabrzu, Rybniku, Żywcu oraz Lublinie."

Eh ja tz wczoraj wyprodukowałem smog paierochami i  grochowka która jadłem na obiad

Baartoszu w tym linku ktory przysłąłes  jest jednak odpowiedz dlaczego 1 listopada o smogu byla cisza a 1 stycznia był "TEMAT"

1)"Są w przygotowaniu dwa rozporządzenia mające wprowadzić normy jakości na kotły i paliwa stałe"
2)"Pieniędzy na walkę ze smogiem jest więcej niż złożonych do tej pory wniosków – powiedział prezes zarządu Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Kazimierz Kujda.
3)"Dzięki temu możemy finansować wszystkie inwestycje, które służą likwidacji emisji zanieczyszczeń do atmosfery, w tym również likwidacji tzw. smogu. NFOŚiGW ma również dostępne kolejne 5 mld zł, które będą przeznaczone na dotacje i pożyczki dla beneficjentów" – zaznaczył."
4)„Można składać wnioski i dostać dofinansowanie na modernizację i rozbudowę systemów ciepłowniczych, w tym również węzłów.
5)"Dlaczego marszałkowie czy zarządy województw, którzy mają poważne instrumenty finansowe w postaci możliwości finansowania z WFOŚiGW np. w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych działań "

NAPRAWDE NIEMOZLIWE IZ KTOS NA TYM KRECI DUZE LODY  przeciez to chodzi o zdrowie spoleczenstwa ;-)

Idziemy dalej - bedzie teraz dramatycznie

"Ponadto, warto podkreślić, że w ramach znowelizowanej ustawy – Prawo ochrony środowiska (tzw. ustawa antysmogowa) władze samorządu województwa mogą określać  m.in. rodzaj lub jakość paliw dopuszczonych do stosowania na danym terenie."

Czyli CO  IDA PODWYZKI PRĄDU ? CZY TAK NIE PISAŁEM  ? BEDZIECIE ZA KAWUSIE WIECEJ PLACILI ?  TAK NIE PISAŁEM?

Co tam mi odpowiedziałeś Bartoszu ? Zacytujesz siebie ?

to teraz masz potwierdzenie tego co mowilem

http://www.money.pl/gospodarka/wiadomos … 38694.html

W skrocie
1.Do końca marca resort energii chce określić normy dla jakości paliw stałych, czyli głównie dla węgla
2.Do obrotu nie będzie można wprowadzać niesortowanego węgla oraz takiego, który nie spełnia norm jakościowych.
3. Przepisy zawierają kryteria klasyfikujące węgiel do poszczególnych grup sortymentowych, także ze względu na właściwości chemiczne, tj. m.in. zawartość siarki, kaloryczność, zawartość części lotnych

(CZY NIE PISALEM O TYM :-) MIELI TYLKO DODAC JESCZE SKAZENIE RADIOLOGICZNE - ALE SPOKOJNIE TO TEZ ZORBIA  JAK SPOLECZENSTWO SIE BEDZIE OPIERALO)

4)Resort dodawał, że nowe przepisy mają ograniczyć napływ niesortowanego rosyjskiego węgla do Polski

Czyli kupujemy  LPESZY ZROWSZY NIEMIECKI - na pewno drozszy

N i najlepsze na koniec NIEMIASZKI beda  wegiel ktory od nich kupimy wydobywali GDZIE ? NO GDZIE ?
ZA GAZETA WYBIORCZA
http://wyborcza.biz/biznes/1,147747,203 … rects=true




Tak sie robi LODY . A pozniej placza  ceny poszly w gore . ZLY PIS ,  O PATRZCIE DOBRA ZMIANA NIKT NIE PAMIETA iz to jest efekt  jego wlasnych decyzji





ciesze sie ze jestes przeciwko "Tylko proszę nie wycinać Puszczy Białowieskiej aby przewietrzyć Polskę. Szkoda żubrów."
Specjalnie dla ciebie
https://youtu.be/qoCbCVFApng?t=279


JAK PO CHCIALO ZMIENIC KONSTYTUCJE
"18 grudnia o godzinie 0:45 obecna koalicja rządząca razem ze swoimi "odnogami" próbowała bez konsultacji ze społeczeństwem zmienić Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej"


BartoszP napisał/a:

Fakt - bo mamy dyskutować o faktach.
Od wczoraj oficjalnie wiemy skąd się wziął smog: https://www.mos.gov.pl/aktualnosci/szcz … samorzadu/
Na szczęście Minister Szyszko również twierdzi, że jedną z przyczyn smogu jest zablokowanie "klinów napowietrzających" w miastach. Dziękuje Panie Ministrze (http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic … 32#p226432) za wsparcie.
Tylko proszę nie wycinać Puszczy Białowieskiej aby przewietrzyć Polskę. Szkoda żubrów.

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-19 21:29:07)

3,304

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

A ci co nie dają na WOŚP to jaką mają łatkę? :)

Pewnie "fanatyków Rydzyka" ;)

3,305

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

@Bartosz
Zawsze dziwiłem się jaki jest sens w publikowaniu   linkow kotrych sie nie czytalo ?

Jak by to napisać aby nie użyć słowa "kła...wo" ... po raz kolejny mijasz się z prawdą. Trudno zacytować fragment nie czytając treści. Powinieneś rozumieć taką implikację. Ty jednak wolisz wpierać innym swoje konfabulacje.

kosa0 napisał/a:

Tak czy siak Bartoszu dziękuje iż przyznałeś mi racje

Racji Ci nie przyznałem ... wskaż te słowa ... kolejne mijanie się z prawdą.

kosa0 napisał/a:

TAK NIE PISAŁEM?  ... Co tam mi odpowiedziałeś Bartoszu ? Zacytujesz siebie ?

Zacytuj. Wskaż konkretne zdania. Z chęcią się dowiem. Strać czas. Dyskutujmy o faktach.

kosa0 napisał/a:

1.Do końca marca resort energii chce określić normy dla jakości paliw stałych, czyli głównie dla węgla
2.Do obrotu nie będzie można wprowadzać niesortowanego węgla oraz takiego, który nie spełnia norm jakościowych.
3. Przepisy zawierają kryteria klasyfikujące węgiel do poszczególnych grup sortymentowych, także ze względu na właściwości chemiczne, tj. m.in. zawartość siarki, kaloryczność, zawartość części lotnych

(CZY NIE PISALEM O TYM :-) MIELI TYLKO DODAC JESCZE SKAZENIE RADIOLOGICZNE - ALE SPOKOJNIE TO TEZ ZORBIA  JAK SPOLECZENSTWO SIE BEDZIE OPIERALO)

4)Resort dodawał, że nowe przepisy mają ograniczyć napływ niesortowanego rosyjskiego węgla do Polski

Czyli kupujemy  LPESZY ZROWSZY NIEMIECKI - na pewno drozszy

Wygląda na to, że się zapętliłeś we własnych dywagacjach.
Bo skoro obecny resort chce wprowadzić drogie paliwa i "kręcić na tym lody", to chyba nie jest to dobra zmiana? Musisz się zdecydować czy dobra zmiana jest dobra czy zła a może jednak poprzednia zmiana była lepsza niż się wydaje. Czy głos oddany na obezna władzę był dobrym posunięciem czy jednak okazuje sie złym ? Na wydobycie kopalin trzeba mieć koncesję więc to obecna władza musi ja wydać czyli to obecna władza "kręci lody". A może chce kolejnych Misiewiczów obsadzić na bogatych synekurach. Trzeba się nachapać. Ot i wyborcy obecnej władzy doświadczają wzorcowego pokazania przez ta władzę gdzie owa władza ich ma. Obiecywali jedno a robią drugie.

Tak czy inaczej Minister Szyszko przyznaje, że problemem jest zablokowanie "klinów napowietrzających" o czym pisałem tydzień wcześniej tłumacząc Ci skąd jest wzrost ilości smogu. I to mnie cieszy, że obecna władza zaczyna podzielać moje opinie. Chyba jednak może będzie normalniej w kraju.

A specjalnie dla Ciebie informacja co teraz w puszczy PiSzczeć będzie o ile będzie jeszcze puszcza https://oko.press/wycinka-bez-kontroli- … a-szyszki/

3,306

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Przepraszm czy tu jest MODERATOR  ? Znow zaczynaja sie prywatne wycieczki czy ta osoba  bBartoszP moze ublizać każdemy tylko dlatego iż przedstawia  inna opcje polityczna od pozostałych ?( CZY MOŻE TESTUJE inteligencje moderatora  na zasadziw  postawie pierwsza itere .... ostatnia i  nie bedzie tematu )

Znow pojawia sie słowo Kłamstwo  do tego Konfabulacja -  czy w odpowiedzi moge  użyć określenia  ktorego już kilka razy wcześniej użyłem ?

A teraz Baroszu do ciebie :-)

Przyznałeś przyznałeś
Podesłałeś linka w kotrym
1)Napisane jest wyrażnie iż chodzi o $$$ a nie o żdne zdrowie
2)Nie ma slowa dlaczego 1  listopad anie bylo tematu o smogu a 1 styczni juz jest

Sprawa jest prosta naprawde :-)
TU SA KRECONE lody I TO GRUBE  .Teraz wiesz dlaczego  PIS czysci  koryto - wlasnie dlatego :-)

Tak to jest wlasnie dobra zmiana :-).  Problem polega na tym iż zrzucasz  odpowiedzialnosc za swje czyny na innych .

Chesz ekologicznego  NIEMIECKIEGO wungla made in ŚLĄSK ? to nie placz  ze ceny pradu wpojda w gore- a za nimi wszytko inne . Sm za tym glosujesz

KTOS pamieta afere z brakiem cukru w PL kotra byla 3 lata temo ( mniej wiecej ? )

Nie stac mnie na marnowanie czasu na ciebie - to bylo twoje zadanie miales zacytowac siebie.

Głos oddany na PIS był najlepszym  w danej sytuacji :-) NA ŻALAZKO BYM ZAGLOSOWAL  predzej niz na pło , kłodziży czy nowoczenych
Tak chce wiecej Misiewiczów - wole isiewicza niż Alimenciarza i  bankstera :-)

Tak Pło własnie te kliny chciało zrobić -wycinke puszczy :-)  filmik z poprzedniego posta - jednoczesnie o 04:45 w nocy zmieniajac konstytucje :-) Brawo DEMOKRACJA :-)

A czytałeś tą ustawe( czy tylko ten artykól ) ? :-) To przeczytaj  i zeedytuj swoj  post - Nie dziekuj .PROSZE !!! :-)
cpecjalnie dla ciebie ( http://dziennikbulwarowy.pl/148/kolega- … :S29zYTA=)

Zly Pis miedzy  innymi pozwoli na wyciecie drzewa na swojej dzilce bez zezwolenia !!! SKANDAL - AGDZIE PRACA DLA URZEDNIKA ?

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-19 23:01:47)

3,307

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Bartosz
Uwarzaj tu masz neews !!!
http://dziennikbulwarowy.pl/119/skandal … 8gQXRhcmk=

Bardzo wiarygodne zrodlo informacji ;-)

3,308

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Co do paliw stałych powiem tylko tyle, że:

Tylko KOKS. Palę tym i co widzę:

* w ch**j energii, niewspółmiernie więcej od węgla. Niby drożej, a znacznie mniej tego włazi w piec
* zero benzoapirenów.
* totalne zero dymu. Z komina nie unosi się nic, co było by widoczne. Wnioskuję więc, iż cząstek stałych jest raczej niewiele.
* Nie odwiedza nas nawet straż miejska :D

Tyle w temacie ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3,309

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Pin A tak sie spytam Ile placisz za ten koksik ? Drozszy jest niz gas ?

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-19 23:57:40)

3,310

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Podesłałeś linka w kotrym
1)Napisane jest wyrażnie iż chodzi o $$$ a nie o żdne zdrowie
2)Nie ma slowa dlaczego 1  listopad anie bylo tematu o smogu a 1 styczni juz jest

kosa0 napisał/a:

Chesz ekologicznego  NIEMIECKIEGO wungla made in ŚLĄSK ? to nie placz  ze ceny pradu wpojda w gore- a za nimi wszytko inne . Sm za tym glosujesz

Z pełna odpowiedzialnością za moje słowa: Kłamiesz publicznie.
Jeśli twierdzisz, że podesłanie linka jest jednoznaczne ze zgadzaniem się z jego zawartością, to z tego wynika, że jako podsyłający linki do TVN i GW a zwłaszcza jakieś bulwarówki jesteś zwolennikiem KOD, TVN, GW, PO, WOŚP. Krótko mówiąc jesteś LEWAKIEM bo to przecież lewackie media jak sam twierdzisz.

kosa0 napisał/a:

Przepraszm czy tu jest MODERATOR  ?

Chusteczkę ? Bo chyba się zaraz popłaczesz ....
Kosa0 jak dziecko skarży się Moderatorowi. Na pewno wszystkie złe siły sprzysięgły się przeciwko tobie. Nie musisz wzywać moderacji na pomoc. Moderacja czyta wątek i sama potrafi ocenić.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2017-01-20 06:37:24)

3,311

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Ponieważ nie utożsamiam się ani z PIS, ani z KOD, napiszę jak widzę to, o co spór toczą Bartosz z kosa:

1) Wybór PIS nie jest najszczęśliwszym wyborem dla naszego kraju - szczególnie niedobra jest polityka gospodarcza, kształtowana w głównej mierze przez ministra Morawieckiego - zamiast oddłużać Państwo, to zadłuża jeszcze bardziej. Za mało sprzyja rozwojowi gospodarczemu, za bardzo wprowadza do gospodarki "elementy socjalizmu". Jedno PISowi trzeba oddać, że spełniają obietnice sprzed wyborów: 500+, dotacje do mieszkań - chyba, żadna partia nie była taka konsekwentna w spełnianiu obietnic wyborczych. Oczywiście, nie są to korzystne rozwiązania dla gospodarki, szczególnie w momencie dużego zadłużenia.

2) KOD to nie jest nic dobrego:

a) PO i PSL? To oni tak naprawdę przyczynili się do tego, że wygrał PIS - polityka imigracyjna pani Merkel, którą popierały rządy PO i PSL - życie pokazało, jak bolesny to był błąd (bolesny dla ludzi, którzy zginęli w zamachach, polityków oderwanych od koryta mi nie szkoda). Ludzie już nie pamiętają albo zeszło to na dalszy plan, ale PO i PSL zrobiło jeszcze 2 złe ważne rzeczy: zabrało nam kasę z OFE i zwiększyło VAT z 22% do 23% (mimo obietnic wyborczych, że nie podwyższą podatków).

b) Nowoczesna? Rzekomo partia z liberalnym podejściem do gospodarki - przyznam, że nawet przez chwilę zastanawiałem się nad nimi przed wyborami 2015 (propozycja 16% PIT, 16% CIT, 16% VAT to był ciekawy pomysł i korzystny dla gospodarki) - ale tutaj szydło wyszło z worka - Nowoczesna to hybryda UW i byłych działaczy PO, którzy pokazali swoje oblicze po wyborach: obiecują, że jak przyjdą do władzy, to pozostawią 500+, dodatkowo wspierają akcję typu: darmowe leki dla seniorów - ja tu czegoś nie rozumiem - z jednej strony krzyczą, że PIS zwiększa zadłużenie, a jako liberałowie gospodarczy chcą lansować rozwiązania socjalistyczne. Niekonsekwencja podważa ich wiarygodność.

3) Podział na lewicę i prawicę - media nazywają PIS prawicą... a przecież tak socjalistycznych rządów (500+, dotacje na mieszkania itp), to jeszcze w historii III RP nie było. Prawica na świecie to np. partia republikańska w USA, czy konserwatyści w Wielkiej Brytanii, Fidesz na Węgrzech itp, czyli partie które stawiają na wolny rynek, mniejsze podatki i mniejsze świadczenia socjalne. Teoretycznie przed wyborami prawicowe to były hasła PO (2007) czy Nowoczesnej (wspomniane wcześniej 3x16%), a tych ugrupowań nikt nie nazywa prawicą.

4) Wojna o stołki, trybunał, grudniowa zadyma w sejmie - PIS, PO, Nowoczesna - oni tak naprawdę niewiele się różnią mentalnie, gdy zdobywają władzę, to obsadzają stołki swoimi ludźmi, a jako opozycja wytykają to rządzącym - zerknijcie w historię, od lat tak było. Np. były prezydent Komorowski, który nawołuje do "rewolty" sam kilka lat temu się burzył, gdy demonstranci zakłócali obrady sejmu. Przypomnijcie sobie jak Samoobrona blokowała mównice i wypowiedzi obecnych posłów PO, którzy to potępiali. PIS teraz mówi o targowicy, gdy "kapusie" skarżą się w Brukseli na nich, ale też do Brukseli zgłaszali swoje zastrzeżenia, gdy nie podobało im się coś w rządach PO.

5) Wplątanie WOŚP do polityki, to najgorsza rzecz - idea jest szlachetna, a zdecydowanie dominująca ilość środków idzie realnie na pomoc. WOŚP nie narusza prawa, zgodnie ze statusem fundacji ileś środków idzie na obsługę jej działalności, ale to chyba normalne, że Owsiak i ekipa wykonuje jakąś pracę i muszą z czegoś żyć i raczej utrzymanie na poziomie "minimalnej krajowej" raczej nie dałoby możliwości organizacji tego wszystko choćby z ze względów logistycznych. Jak ktoś nie ma do tego zaufania, to po prostu nie musi dawać na to kasy, WOŚP nie jest dotowana z budżetu, każdy kto chce może ze swoją kasą robić co mu się podoba: dawać na WOŚP, Radio Maryja, schroniska dla zwierząt, dotować zloty atarowskie ;)

Polecam lekturę w temacie: WOŚP a Caritas

6) Ekologia, smogi itp - niestety, w dobie poprawności politycznej, płynącej z Brukseli wypacza się wszystko. Największego wroga robi się z dwutlenku węgla, który sam w sobie nie jest toksyczny i jest gazem obecnym w naturze i jest bardzo ważny dla roślin. Bruksela potrafi wydawać zakazy np. na sprzedaż żarówek o mocy powyżej 60W, gdyż większość energii elektrycznej produkowanej w UE przyczynia się do powstawania CO2. Za to koncerny produkują świetlówki energooszczędne, które zawierają rtęć, ale to jest rzekomo zgodne z ekologią. Każdy "niezmanipulowany" biolog potwierdzi Wam, że dla organizmów żywych o wiele groźniejsze są ułamki gramów związków rtęci niż miliony litrów dwutlenku węgla. Normy ekologiczne dla silników spalinowych - kolejne normy EURO stawiają rygory dla emisji CO2 przede wszystkim, tymczasem producenci silników żyłują silniki, aby spełniały normy, kosztem wprowadzania technologii, które rzeczywiście emitują mniej CO2, za to więcej związków azotu, które są rakotwórcze. Okazuje się, że najbardziej ekologiczne są auta z instalacjami LPG, bo mają najczystsze spaliny - i co z tego, że nowe diesele spełniające normę EURO6, produkują nieco mniej CO2 niż np. auto 15-to letnie z instalacją LPG, skoro te stare auto, które spełniało normę EURO4 sprzed iluś lat, emituje mniej szkodliwych substancji typu związki azotu czy pył sadzy?
Sęk w tym, że w Brukseli mają dużą siłę przebicia Ci, którzy pod przykrywką rzekomej ekologii i dlatego głównego wroga zrobili sobie z CO2, a nie z pyłów, które znajdują się m.in. w smogach. Oczywiście, do smogów przyczynia się wiele czynników, m.in. palenie w piecach "plastikami" i ludzi, którzy to robią należy ścigać.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2017-01-22 18:59:53)

3,312

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

dobre podsumowanie Macgyver
jeśli chodzi o "propozycja 16% PIT, 16% CIT, 16% VAT" to już w 2005 ktoś obiecywał 3x 15%
skończyło się jak zwykle na 24% :)

czyli jest to zwykły populizm

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3,313

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Macgywer i Cyprian ... to nie jest spór o to o czym piszesz.
To jest trudna praca organiczna u podstaw aby takie osoby jak np. Koas0 publicznie nie mijały się z prawdą.
Może jemu i innym też to odpowiada takie coś ale moim zdaniem takie zachowanie należy piętnować. Bo przez takie naginanie prawdy mamy w Polsce co mamy.

Kosa0 ma swoje wyimaginowane tezy ... ot choćby, że do 1 stycznia 2017 nie było w Polsce problemu smogu.
I usilnie naginając swoje wypowiedzi do coraz bardziej karkołomnych wniosków oraz wpierając innym, że to jednak ich słowa, przy okazji najczęściej mijając się z prawdą czego jest w oczywisty sposób świadom, wysnuwa kolejne fantastyczne teorie. Nie raczy udowadniać swych słów, choć uznaje, że inni muszą, używa obraźliwych określeń gdy już nie ma wyjścia albo tak po prostu bo taki ma styl. Pomiędzy kilkoma postami potrafi zmienić zdanie o 180 stopni i jeszcze uważa, że trzeba mu to udowodnić. Raz zarzuca i wyśmiewa publicznie osoby, które jego zdaniem proszą o pomoc moderatorów a teraz sam usilnie prosi o pomoc. I nie czuje, że jest to co najmniej żenujące w kontekście jego własnych wypowiedzi.

Cóż .... mnie nie pasuje takie podejście jak Kosy0. A ponieważ Kosa0 wybrał sobie mnie jako cel swoich dziwnych teorii i notorycznie wmawia mi (i innym także) coś czego ani nie zrobiłem ani nie napisałem, to po prostu wyrażam swoje zdanie o jego sposobie zakłamywania rzeczywistości. Ja takiego czegoś co Kosa0 robi nie akceptuję. A wskazanie, że kłamie w oczywisty sposób nie jest dla mnie problemem, jako, że nie rzucam słów na wiatr i biorę za nie odpowiedzialność. I jeśli ktoś oceni, że to ja nie mam jednak racji i mam mieć z tego powodu urlop od forum, to trudno.

P.S.
Tak ... masz rację ... to jest spór o pryncypia.

P.P.S.
Podsumowanie trafne ale to nie jest oś sporu.

3,314

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP
Hahaaah
Bartosz nie napinaj sie tak bo  ci  zylka pieldzaca  pojdzie .
Popierwsze to
1) Prezentujesz poziom intelektualny osób dorosłych charakterystyczny dla 12. roku życia :-) ( jestes podobno inteligentny - przynajmnieh gdzies  tutaj tak sam o sobie twierdziles wiec sie domysl o czym do ciebie mowie)
( nie uzywlem wolgaryzmow ale skoro Bartosz nie potrafi inaczej rozmawiac to klade sie na podlodze  aby zrownac sie z jego poziomem)


Twierdze kategorycznie  ze musisz sie zdecydowac  wkleiles tego  linka bo ( test wyboru jak dla gimmnazjalisty )
a)jestes przeciwny  temu co powiedzialem
b) popierasz to co powiedzialem

jesli  wybrales A - to dlaczego w artykule sa stwierdzenia ktore potwierdzja to co mowie .

Jest jeszcze opcja ze nie zrozumiales tego co przeczytales  i ku tej sie sklaniam

HAHAHAH ROZGRYZLES MNIE JESTEM LEWAKIEM  bum bum bum :-) hahahahah
A ty jestes PRAWAKIEM hahahahahahahh

twoje poglady jednoznacznie na to wskazuja - hahahahahah

Pisalem ci  juz napisze jeszcze raz za 10 razym moze  zrozumiesz (albo i nie :-)
Informacje czerpie z wielu zrodel - jak moglbym  sie wypowiadac o GW jej nie czytajc wczensiej ?

A momment ty nam powiedz bo sie wypowiadasz o przeciwnej stronie nawet nie czytajc zrodel hahahahah

Pooprosze dwie chusteczki :-) Tak jak dziecko sie skarze moderatorowi - STRASZNE HAHAHAHA.
Przynajmniej robie to na forum publicznie  A NIE KNOWAM JAK TO KOSIE DAC BANA hahahah

I caly misterny plan w pi*.* - ze zacytuje klasyka :-)

To ze potrafi ocenic to akurat nie watpie :-)dlatego  obydwj jeszcze tutaj piszemy

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-20 14:45:48)

3,315

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@bartosz P

Matko ale sie wzroszylm - "wziolem sobie za cel , zaklamuje zeczywistosc " LUHAHAHAHAHAHAHA

Pan ktory mowi  ludziach ktOrzy biora 500+ "MARGINES"

Pan ktoremu pokazuje ze niemiaszki otwieraja kopalnie na SLONSKU a on to neguje :-)

Bo Niemcy  i Ruscy sa wielkimi przjaciolami naszymi ( hahahah pisownia specjalna)

Masz w jednym racje bartosz publicznie wysmiewam cie  tak to prawda bawie sie przy tym przednie :-)
CHCESZ MNIE PIETNOWAC - HAHAHAHAHAAHAH

Pan ktory ma problem z otworzenim linka do portalu upadlego rezimu  tvnwarszawa gdzie ma SLUPKI STATYSTYKI odnosnie smogu HALO MATEMATYKA SIE KLANIA, Pan kotry ma problem z odpowedzia na pytanie dlaczego do  grudnia tematu smogu nie bylo  a od 1 stycznia cala Polsa ma  sie martwic

I gdzie widac ze od  kilku lat smog w pl spada :-)
HAHAHAHAH

DALEJ dawaj pietnuj :-)
Nie pasuje ci podejscie pana kosy  a wiesz gdzie ja to mam ? Nie powiem przez szacunek  do innych. Pan kosa nie jest od tego aby  go wszyscy lubili . Nie jestem czekolada :-)
Pan kosa jest od tego aby mowic jak jest - panie pieniadze biora sie z bankomatu

PS. Kazdy moze sie cofnac  nawet 30 stron wstecz i poczytac  to co pisales :-)  i sprawdzic czy pan kosa klamie czy  ty mijasz sie z prawda . Ale tu masz racje nikomu nie bedzie sie chcialo szukac jednej twojej wypowiedzi  :-) sposrod  setek komentarzy

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-20 15:10:07)

3,316

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Widzisz macgyver
Najsmieszniejsze jest to ze ja nie utozsamiam sie z PIS  :-). Ja jestem prawakiem. Aczkolwiek  widze ze zmiany jakie zaprowadza PIS w czesci mi odpowiadaja i te zmiany  popieram  :-)

Morawiecki w mojej ocenie prywatnej ( Bartosz daruj sobie to nie jest skierowane do ciebie i tak nie zrozumiesz ) jest  wtyczka finansjery zgodnie z zasada  Niewazne  kto jest u wladzy my musimy miec swoich ludzi

Nie popieram jego decyzji

Co do  stolkow -  tak musi byc - zaproponuj inne rozwiazanie ? Wyobraz sobie ze zdobywasz wladze  i ? I musisz wspolpracowac z ludzmi  kotrzy sa tobie oficjaanie  wrodzy ? Zmiana stanowisk to norma  rowniez w Biznesie -  Jelsi chcesz zadzic musisz miec ludzi ktorzy podzielaja twoja wizje  . inaczej nic nie zdzialasz .

WOSP ja bym nie mial nic przeciwko  jesli by owsiak wstal ipowiedzial  wyplacam sobie pensje  100 tysiecy miesiecznie . Wszytko byloby FAIR. A tak  kilka roznych malych fndacji jakies dziwne  powiazania finansowe - mi to smierdzi

Jak nie wiadomo o co  chodzi chodzi zawsze o $$$$$

a na zarowkach energooszczednych najwiecej zarobily ? :-) Firmy energetyczne :-)

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-20 15:07:29)

3,317

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kosa0 napisał/a:

Pan ktory mowi  ludziach ktOrzy biora 500+ "MARGINES"

Kłamstwo ... ale możesz wskazać konkretne słowa.

kosa0 napisał/a:

Pan ktoremu pokazuje ze niemiaszki otwieraja kopalnie na SLONSKU a on to neguje :-)

Kłamstwo. Nie neguję.

kosa0 napisał/a:

Pan ktory ma problem z otworzenim linka do portalu upadlego rezimu  tvnwarszawa gdzie ma SLUPKI STATYSTYKI odnosnie smogu HALO MATEMATYKA SIE KLANIA, Pan kotry ma problem z odpowedzia na pytanie dlaczego do  grudnia tematu smogu nie bylo  a od 1 stycznia cala Polsa ma  sie martwic

Kłamstwo ... temat był ... a jak zwykle masz kolejną konfabulacje na ten temat.

kosa0 napisał/a:

I gdzie widac ze od  kilku lat smog w pl spada :-)

Kolejna nowa fantastyczna teoria ...

Krótko mówiąc ... oficjalnie, czarno na białym ... jesteś KŁAMCĄ. Faktów nie zmienisz.

Z czym tu dyskutować? ... w poziomie medialnego chamstwa nikt Ci nie dorówna ... moderator może mieć swoje zdanie o tych słowach ... jakieś "wycieczki" co do poziomu intelektualnego ... znowu brak argumentów maskujesz obrażaniem.

EDIT:
Ale musi cie cisnąć ... aż trzy posty bluzgów, kłamstw, półprawd i nieprawd kosy .... szacunek dla Ciebie ....
Jesteś tak przewidywalny w tym swoim zachowaniu .... kłamstwo, kłamstwem musisz podpierać.

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2017-01-20 15:35:15)

3,318

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

Krótko mówiąc ... oficjalnie, czarno na białym ... jesteś KŁAMCĄ. Faktów nie zmienisz.

Ciekawe czy  moderacja wywiąże się ze zobowiązania...

dely napisał/a:

Kolejne przypadki wyzywania od debili i kłamców będą penalizowane za pomocą banów

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,319

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Moderacja prosiła także o fakty.
Z drugiej strony aż mnie ciekawi, że tylko ten cytat dałeś ... chyba dość wybiórczo?
Coś się nie zgadza w moim mailu skąd to wyciąłeś? Zarzucasz mi kłamstwo bądź wyzywanie?

Ostatnio edytowany przez BartoszP (2017-01-20 17:06:32)

3,320

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

macgyver napisał/a:

5) Wplątanie WOŚP do polityki, to najgorsza rzecz - idea jest szlachetna, a zdecydowanie dominująca ilość środków idzie realnie na pomoc. WOŚP nie narusza prawa, zgodnie ze statusem fundacji ileś środków idzie na obsługę jej działalności, ale to chyba normalne, że Owsiak i ekipa wykonuje jakąś pracę i muszą z czegoś żyć i raczej utrzymanie na poziomie "minimalnej krajowej" raczej nie dałoby możliwości organizacji tego wszystko choćby z ze względów logistycznych.

No bardzo ładnie, tylko sęk w tym, że Owsiak wraz ze swoją małżonką, rok w rok, przytulają kwoty nieco większe niż minimalna krajowa. Przy czym określenie „nieco” należy traktować jako eufemizm. Jest taki bloger – Piotr Wielgucki, znany jako Matka Kurka, który jako jedyny w Polsce zadał sobie trud i prześwietlił „charytatywną” działalność Owsiaka. Oczywiście zrobił to na ile mógł, bo Owsiak za nic nie chce pokazać wszystkich kwitów, nawet przed sądem RP. Poniżej linka do specjalnej wersji dla mało czytających – czyli spore uproszczenia i dużo obrazków.

http://kontrowersje.net/przez_12_lat_ow … ne_luksusy

Dla tych, którzy mają awersję do czytania nawet prostych tekstów (a są tu tacy) proponuję wersja wideło. Jeżeli kogoś nie interesuje historia życia Owsiaka, to proszę przewinąć do 12:23.

https://www.youtube.com/watch?v=DnQdcG1Q5i8

Ostatnio edytowany przez atari classic (2017-01-20 17:38:12)

Dziękuję za wspólnie spędzone chwile... Na szczęście, póki co odejście z forum uważam za niemożliwe do realizacji. Jeszcze długo tak będzie... Witam.

3,321

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP: Bez spinki - Cytat twoj - bo z ostatniego posta, nie chcialo mi sie przewijac wyzej. Co do faktow - to ja z tym nie dyskutuje, po prostu zauwazylem jak durne zastrzezenie zrobila moderacja - bo nazywanie kogos debilem powiedzmy ze rozumiem - ale ze klamca (i to w obliczu faktow) to juz nie :)

Ostatnio edytowany przez syscall (2017-01-20 17:25:13)

"Was powinny uzbrojone służby wyciągać z domów do punktów szczepień, a potem zamykać do pi* za rozpowszechnianie zagrożenia epidemicznego" - Epi 2021
"Powinno się pałować tylko tych co tego nie rozumieją. No i nie szmatki i nie chirurgiczne tylko min FFP3, to by miało jakiś sens. U mnie we firmie, to jak przychodzi bezmaskowiec, to stoi w deszczu przed firmą" - Pin 2021

3,322

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Apropos Owsiaka: za to co zrobił, kwoty znacznie powyżej minimalnej krajowej najzwyczajniej w świecie mu się należą. Zasłużył na to żeby żyć na poziomie i nie przejmować się, że jak dwudziestego wypłatę dostaje, to może do pierwszego starczy. Znacznie bardziej na to zasłużył niż jeden, drugi "manager" który zarabia znacznie więcej niż Owsiak i wydaje to potem w luksusowych knajpach i burdelach, nie mówiąc już o panach piłkę kopiących.

Więc nie ma co się czepiać Owsiaka, że coś tam sobie "przytula". Są takie fundacje gdzie na rozkurz idzie nawet 40% przychodu.

Ostatnio edytowany przez pik33 (2017-01-20 19:45:50)

3,323

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

syscall napisał/a:

po prostu zauwazylem jak durne zastrzezenie zrobila moderacja - bo nazywanie kogos debilem powiedzmy ze rozumiem - ale ze klamca (i to w obliczu faktow) to juz nie

Za nazywanie kogoś kłamcą, jeśli przedstawiono fakty potwierdzające tezę, banów nie ma. Niemniej fajnie by było, gdyby kosa0 mniej emocjonalnie reagował na BartoszaP, a BartoszP mniej emocjonalnie na kosę0 :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3,324

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A ja bym chcial abyśmy w koncu pomyśleli o sobie tak po prostu  taj jak trumph tylko my tera zPolska
Naprawde nie rozumiem  myślenia  z wolnosć wasza i nasza nie panowie za woność NASZA i  ewentualnie wasza.
Inaczej zawsze bedziecie popychlami - pisze bedziecie bo ja jestm emigrant :-(
Bartosz daruj sobie  komentowanie tego ok ? To nie jest skierowane do ciebie.

Problem Polakow (pisze to jako imiggrantv:-( ) Polega na tym iz Politykujemy , myslimy emocjonalnie ( bartosz prosilem  olej tego emaila  )  Nie myslimy we wlasnym interesie zawsze interes a to niemiaszkow a to ruskich a to  USA niestety
Kochamy jak ktos nas okrada :-( Nie potrafimy wyciagac wnioskow i uczyc sie na bledach

Po prostu te 6 rozbiorow - 3  historyczne + 2 wojna swiatowa+ komunizm +  25 lecie  heheheh demokracji (okuaccja niemieccka)-tym razem ekonomiczna)swiadcza o czyms
tak po prostu zasluzyliscie na wasz los ( ja nie bo wyemigrowalem ;-)

"Ale musi cie cisnąć ... aż trzy posty bluzgów, kłamstw, półprawd i nieprawd kosy"
Bartosz - nie napinaj sie tak :-) Tobie zalezy na opini mnie absolutnie nie :-) bluzgoe -Polprawd - :-) Hahahahahaha

Lawactwo= klamstwo ,falsz i zaklmanie  to reprezentujesz
Ja sie nie zapieram zadnego slowa ktore powiedzialem tak jest miedzy nami roznica :-)
Dorosniesz to wrocimy do rozmowy

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-21 21:27:37)

3,325

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

(SMog w Pl spada) :-) na przykladzie warszwy
link do grafu wedlug tvn :-) oczywiscie Bartoszu Klamie  :-) czyste klamstwo :-)  tylko kto klamie ja czy ty :-) ( linkk z linku kotry zamiescilem kilka postow wyzej :-) )
Tez cie kocham moj zlosniku -) (cmok)

Teraz czekam na twoje opinie iz zkalamuje  jak to nazwales ? RZECZYWISTOS ŁUHAHAHAHAHAH

http://r-scale-7c.dcs.redcdn.pl/scale/o … p;dsth=768

Ostatnio edytowany przez kosa0 (2017-01-21 21:39:34)