3,876

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

grzybson napisał/a:

...Tylko, że to będzie najgłębsze jezioro w Polsce.

Ja na CNN znalazłem informację o najgłębszym basenie na świecie:
https://edition.cnn.com/travel/article/ … index.html

3,877

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Cześć,

(3) in the case of heirless property, the provision of
        property or compensation to assist needy Holocaust survivors, to
        support Holocaust education, and for other purposes;

i właśnie te -> heirless property stwarza poważny problem, ponieważ heirless property w PAŃSTWIE PRAWA przechodzi na własność tegoż państwa, którego obywatel nie pozostawił spadkobierców bądź dyspozycji spadkowych (testament) a nie na "rekompensaty" jakichś enigmatycznych "needy Holocaust survivors"

To co się dzieje jest szalenie niebezpieczne ponieważ uderza w prawo i je ma zamiar przekręcać według widzimisię koczowników i jakichś "praw" plemiennych.

Tego już się nie da nawet określić przymiotnikiem >falandyzacja<. To zwykły bandytyzm.

edit: a końcówka punktu 3 jest po prostu zaj...ta, bo do wora z napisem OTHER PURPOSES można wrzucić dosłownie wszystko włącznie z kasą na produkcję nowych atomówek przez Izrael.

Ostatnio edytowany przez tOri (2019-05-14 19:24:56)

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

3,878

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

Bzdura. Ustawa 447 obliguje jedynie rząd USA do przedstawienia raportu na temat realizacji deklaracji Terezińskiej (której Polska jest sygnatariuszem)

Deklaracja Terezińska, zobowiązuje sygnatariuszy do użycia mienia bezspadkowego po ofiarach holocaustu (przejętego przez państwo) do pomocy będącym w potrzebie, żyjącym ofiarom holocastu, jego upamiętnienia oraz edukacji na ten temat. Nie ma mowy o oddawaniu tego mienia komukolwiek.

Co do części pierwszej to pełna zgoda natomiast w wypadku drugiej oznacza de facto przekazanie niemałych sum na organizacje amerykańskie takie jak np. Liga Przeciwko Zniesławieniu.

3,879

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pomocy będącym w potrzebie, żyjącym jeszcze ofiarom holokaustu, zwanym niegdyś w samym Izraelu pogardliwie „niedopałkami”, powinni udzielić nowojorscy grandziarze z WJC, którzy na ich konto jeszcze niedawno wyłudzili 1,5 miliarda dolarów od szwajcarskich banków. Ofiary nie powąchały tych pieniędzy.

Ostatnio edytowany przez Simius (2019-05-14 21:26:13)

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,880

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@ Simius - pamiętam tamte "akcje" Tak się uczepili Szwajcarii, że ta "zmiękła"

Survivors to są już ostatki, a 447 powinna dotyczyć właśnie tych szmaciarzy z WJC, ADL, ZSRR, NKWD i całego "mendelejewa" koczowniczych organizacji jawnych i ukrytych.

Mało co mnie tak wkurza jak jawne bezprawie!

Jakaś swołocz w UK w parliamencie ichnim wywaliła, że Polska BEZPRAWNIE korzysta z mienia 3 milionów zamordowanych rzydów. Masakra. Po prostu.

Moim zdaniem - wypadałoby się jak najszybciej wymiksować z tego amerykańsko-rzydowsko-niemiecko-angolsko-europejskiego towarzystwa. To jest niezła szajba...

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

3,881

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

toriman1 napisał/a:

.....
Jakaś swołocz w UK w parliamencie ichnim wywaliła, że Polska BEZPRAWNIE korzysta z mienia 3 milionów zamordowanych rzydów. Masakra. Po prostu.

Moim zdaniem - wypadałoby się jak najszybciej wymiksować z tego amerykańsko-rzydowsko-niemiecko-angolsko-europejskiego towarzystwa. To jest niezła szajba...

Żyd, Żydów, żydowski ..... inaczej to masakra.

3,882

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Tu nic nie uderza w prawo.  Skoro państwo i tak przejmuje mienie bezspadkowe, to może je wykorzystać na różne cele prawda? Deklaracja Terezińska określa tylko jak to mienie powinno być wykorzystane w określonych przypadkach. I nie, nie oznacza to przekazywania pięniędzy nikomu konkretnemu, bo to sama Polska określa jak będzie realizować deklarację, do której sama przystąpiła.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3,883

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP - celowo

@Adam Klobukowski - dziwna logika. Niech więc państwo wykorzystuje te mienie dla dobra narodu swojego, prawda?

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

3,884

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Toriman1 ... czyli MASAKRA.

3,885

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

Tu nic nie uderza w prawo.  Skoro państwo i tak przejmuje mienie bezspadkowe, to może je wykorzystać na różne cele prawda? Deklaracja Terezińska określa tylko jak to mienie powinno być wykorzystane w określonych przypadkach. I nie, nie oznacza to przekazywania pięniędzy nikomu konkretnemu, bo to sama Polska określa jak będzie realizować deklarację, do której sama przystąpiła.

Ależ uderza. Deklaracja Terezińska to jedno, a to, co sobie po niej obiecują grandziarze z WJC to drugie. I chodzi im własnie o to, co w przypadku Szwajcarii - żeby IM przekazać ten majątek. Oczywiście suma 300 miliardów jest celowo przesadzona, po to, żeby opinia publiczna w Polsce odetchnęła z ulgą, kiedy skończy się na 60 i uznała to za sukces.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,886

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

ale to jest genialny moment na przekret... godzimy sie na zaplate haraczu, neocjujemy pozyczke od banku potomkow Judasza na 300 baniek, zabieram kase i jak prawdziwe socjalistyczne panstwo ktorym jestesmy robimy polroczne rozdawnictwo na wszystko co sie tylko da, po negocjacjach oddajemy 60 i oglaszamy bankructwo.

zalety:
- mamy zerowe zadluzenie
- zaplacone wymuszenie
- skonczy sie socjalizm
- wylecimy z unii

Ostatnio edytowany przez xxl (2019-05-15 10:02:48)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3,887

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@toriman1: po prostu wydarzenia zwiazane z holocaustem sa na tyle szczegolne ze zdecydowano sie na taka deklaracje. Nikt Polski do niej nie przymuszal, sami do niej przystapilismy. Poza tym, wiekszosc (w sensie, najwieksza grupa) zydow ktorzy zgineli w holocauscie byli obywatele Polscy.

@Simius: sprawa ze Szwajcaria jest zupelnie inna, tam chodzilo glownie o mienie ktore mialo spadkobiercow, tylko spadkobiercom brakowalo informacji gdzie konkretnie ich pieniadze sie znajduja (nazwy bankow, kwoty, numery rachunkow - po prostu w zawirowaniach wojennych dokumenty poginely), a banki odmawialy wspolpracy. Zreszta mienie bezspadkowe pozostawione w bankach, tez nie powinno w nich pozostac, bo to nie banki (nawet w Szwajcarii) maja do niego prawo.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2019-05-15 14:08:53)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3,888

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Adam

Część pieniędzy z martwych kont zapewne miała spadkobierców, a część nie miała. Nie ulega wątpliwości, że ta druga część także nie powinna pozostać w bankach. Problem w tym, że grandziarze z WJC nie byli ani spadkobiercami pierwszej części, ani państwowością, której obywatelami byliby zmarli właściciele drugiej części. Krótko pisząc - nie mieli do tych pieniędzy żadnego tytułu prawnego ani moralnego. W dodatku doliczono się tych martwych kont na 150 milionów dolarów razem z odsetkami. A grandziarze wymusili dziesięć razy więcej. Na grandę.

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,889

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@BartoszP - mógłbyś się łaskawie odczepić ode mnie?

Dlaczego niby mam pisać żyd wielka literą? Śpieszę Cię na koniec uświadomić. Owszem - obywatele Izraela to - Izraelczyk albo Izraelka  (nie Izraelita ani Izraelitka bo to pochodzi od ludu Izraela z którym obecni hebrajczycy raczej niewiele mają wspólnego) - to piszemy Wielką literą. Żyd - to określenie wyznawcy judaizmu, a nie narodowości jak to jest przez marksizm kulturowy narzucane narodom całego świata. Jeżeli piszemy katolik, muzułmanin, hindus, i tak dalej małą literą to nie róbmy wyjątku dla jednej - widać wyjątkowo uprzywilejowanej grupy wyznaniowej. Jeżeli zaś na siłę chcesz sobie uważać, że pochodzenie słowa żyd to od pokolenia Judy - Twoje prawo. Co więcej żyd nie musi być obywatelem Izraela, a także Izraelczyk nie musi być żydem.

Jeżeli zaś nie wiesz dlaczego słowo żyd pisze się często np. używając rz zamiast ż - odpowiadam - nowoczesna cenzura działa wyszukując automatycznie słowa dlatego też ludzie używają często dziwacznych określeń ludu przebranego. Weźmy choćby eskimosów.

Powiem krótko - tkwimy w głębokim szambie, a z tego faktu niewielu sobie zdaje sprawę... Przecież za krytykę sadzają obecnie do więzień. PRL...

"By dowiedzieć się, kto rządzi, wystarczy sprawdzić, kogo nie można krytykować" Voltaire

@Adam Klobukowski

Nie są szczególne - wcale, a wiesz dlaczego? Ilość żydów (biednych zresztą i głównie chasydów) jest ułamkiem liczby ofiar tej strasznej wojny i nic ani nikt nie uprawnia do wywyższania jednych a poniżania drugich. Niemcy utworzyli kilka obozów koncentracyjnych na terenie Polski ze względów praktycznych - po co wozić niewolników do Austrii czy Niemiec skoro mogą zapieprzać dla  III Rzeszy na miejscu?

My wszyscy od lat łożyliśmy i łożymy niemałe pieniądze na utrzymanie muzeów-obozów, łożyliśmy i łożymy niemałe pieniądze choćby na cmentarze żydowskie. Co więcej - powstało wiele koszmarnych "instytucji" takich jak "muzeum" "Polin" i inne. Cały czas dochodzą sygnały o niewiarygodnym hejcie płynącym w polską stronę.

Kiedyś się może dowiemy prawdy gdy zostaną otwarte tajne rosyjskie archiwa (może) - oni zagarnęli masę dokumentacji niemieckiej. Cała reszta ma spory interes w tym aby cały czas było tak jak teraz. To wygodne bo można okradać "na ocalałego" do końca świata...

Podejrzewam jedną straszną w sumie grandę. Taką mianowicie, że ta cała historia z holokaustem i wykorzystywaniem tego wątku przez określone grupy >po wojnie< została wymyślona i wprowadzona w życie jako "ostateczne rozwiązanie kwestii żydowskiej". To wygląda jak teoria spiskowa ale mi coraz bardziej się to wszystko składa w całość.

Cui bono [fuerit]?

Ostatnio edytowany przez tOri (2019-05-15 18:30:07)

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

3,890

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

toriman1 napisał/a:

Dlaczego niby mam pisać żyd wielka literą?

Bo piszesz w tym wątku w kontekście narodowości.

toriman1 napisał/a:

Żyd - to określenie wyznawcy judaizmu, a nie narodowości jak to jest przez marksizm kulturowy narzucane narodom całego świata.

Rada Języka Polskiego twierdzi inaczej. Jeśli masz lepsze, bardziej wiarygodne źródło, to bardzo chętnie je poznam. No chyba, że RJP również należy do marksizmu kulturowego.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3,891

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

żyd jako narodowość?

OK - wyluzowuję.
Proszę na zakończenie  mojej obecności w tym wątku rzucić okiem choćby na to: https://www.tvp.info/1464608/czarnoskor … i-z-afryki.

Tytuł jest ok. Podpis pod zdjęciem manipuluje.

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

3,892

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

A tak abstrahując od tej kuriozalnej ustawy czy wielkości litery w słowie żyd, to zastanawiałem się zawsze dlaczego jak do PL przyjeżdżają różni oficjele zabiera się ich obowiązkowo do Oświęcimia? Co oni wówczas widzą i z czym PL kojarzą? Zapewne widzą lotnisko, hotel, paskudną stulicę z tym pomnikiem stalina z doczepionym zegarem na jej środku, zamek który wygląda jak kamienica, hajwej no i obóz. Nie moglibyśmy im pokazywać w Polsce czegoś ładnego z czego można być dumnym? Nie wiem, Grunwaldu, Wawelu, Gdańska, Wieliczki, Tatr, Mazur, pięknej Pomeranii, itepeitede? No i jak już Oświęcim to taki musowy punkt dla gości to ja bym ich odsyłał do Niemców by oprowadzali. No albo bym ich wziął i stanął z nimi na granicy nad Odrą i się wydzierał tak: "ej Makrela, masz gości do zwiedzania waszego obozu, możesz ich oprowadzić i opowiedzieć o waszych niemieckich (nie żadnych nazistowskich!!!) zbrodniach? ;-) Kuźwa, naziści, pradawna wymarła nacja niewiadomego pochodzenia, pochodząca prawdopodobnie gdzieś z kosmosu.

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2019-05-15 22:47:11)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,893

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@Simius, bzdury piszesz, bo WJC nie wziął tej kasy dla siebie, tylko została ona rozdana ofiarom.

@toriman holocaust jest szczególny, bo jest to jedna z niewielu w historii prób całkowitego wymordowania narodu/wyznania. I nie, to nie jest historia wymyślona, obrzydliwe, nieludzkie i parszywe jest sugerowanie takiego czegoś.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3,894

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

bo jest to jedna z niewielu w historii prób całkowitego wymordowania narodu


e tam niewielu...

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

3,895

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie wiem czy już ktoś tu w tym wątku o tym wspominał ale funkcjonuje taki termin jak
"Przedsiębiorstwo Holocaust":
https://pl.wikipedia.org/wiki/Przedsi%C … _Holocaust

Co mnie szczególnie z tego artykułu zaciekawiło to wypowiedź byłego sekretarza Światowego Kongresu Żydów, Izraela Singera:
"w razie nie spełnienia tych żądań, Polska będzie upokarzana na arenie międzynarodowej"

Ostatnio edytowany przez Pawex (2019-05-16 09:40:27)

3,896

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie jest to nic odkrywczego przecież. Choć wiem, że lemingi to tak se mają o tym pojęcie, pewnie kojarzą hasło Przedsiębiorstwo Holocaust tylko z jednym, antysemityzmem. Oni tak mają, hasło, reakcja bez zastanowienia się. Szkoda że nie wiedzą, iż to w sumie konstatacja ich zioma ;-). A tak na marginesie Belgowie o swoim ludobójstwie w Kongo i to jeszcze w większej skali niż Holocaust  i z takim samym zezwierzęceniem siedzą cichutko, a pomnik ludobójcy który kazał polować na ludzi jakoś stoi dumnie w Brukseli  ;-). No ale zachód musi nas pouczać. "Polscy naziści" - co to kuźwa za oksymoron? Kilku polskich debili chowając się po lesie hajluje Adolfowi ze sfastyką z wafelków i obiektywny TVN robi z tego chryję na cały świat. A neonaziści spacerują sobie tysiącami po Berlinie hajlując i drąc japę i jakoś nikogo to specjalnie nie oburza. Zakłamane gnoje.

Taka ciekawostka odnośnie tego pomnika belgijskiego zbrodniarza. Poniżej link. Siedzi cchhuj dumnie na koniu w reprezentacyjnym miejscu i żadnego mieszkańca to nie oburza. Nikt go farbą nie obrzuca, nikt nie obala po nocach. I to wszystko w stulicy EU gdzie mamy nowego króla uuropy ;-) Gdzie wojujący lewacy, gdzie feminazistki, gdzie timermansy i inne owczarki niemieckie, no gdzie? Ale spróbujcie sobie podjechać pod niego bliżej na street view - zamazany jest ;-)

https://www.google.pl/maps/@50.8409236, … authuser=0

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2019-05-16 09:51:34)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,897

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

@RTG23, @jedynymentos: Przedsiebiorstwo holocaust, jest o tyle marnym konstruktem, ze te same argumenty mozna odniesc sie do ofiar wszelkich strasznych wydarzen domagajacych sie odszkodowan po fakcie. Tylko ze w tym konkretnym przypadku nikt nie domaga sie odszkodowan, tylko po prostu zada zwrotu swoich wlasnych pieniedzy.

@jednynmentos: Po czym wnosisz ze 'nikogo to nie oburza'? Bo ja twierdze ze oburza, jak najbardziej. Tak samo tez mnie oburza argumentacja ze gdzie indziej tez bija murzynow.

Jak masz problem z Leopoldem, to nie dyktuj innym przeciwko czemu maja protestowac i co demonstrowac, tylko sam tam pojedz i zorganizuj demonstracje.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3,898

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

O jakim problemie z Leopoldem mnie mówisz? Ja mam mieć z tym problem, ja mam demonstrować? Jaki problem, czemu ja mam demonstrować? Ja się tylko dziwię, że oni nie mają z tym problemu? A osobiście mam w d, że se zbrodniarza stawiają na pomnikach. To tylko o ich ch zakłamaniu i hipokryzji świadczy. Osobiście w życiu bym się na zachód nie przeprowadził, zachód pod rządami tej chorej lewackiej ideologii upada totalnie. Ale jak bezczelne gnoje wciskają te oksymoronowe głupoty o polskich nazistach, polskich obozach, polskim antysemityzmie, podczas gdy większość antyżydowskich napadów ma miejsce u nich to mnie to wkurza. Ja wiem, że to ustawka właśnie pod kątem tego Przedsiębiorstwa Holocaust by wymusić jakieś płacenie za zbrodnie Niemców, no bo Ci już skończyli z płaceniem. Ale pamiętajmy, że oni bez przymusu wysyłali swoich żydów do gazu a o tym sza. Widziałem też fragmenty ich programów TV o Polsce, które mi znajomy tłumaczył. Kurestwo, chamstwo i kłamstwo totalne. A jak ich obywatele do nas przyjeżdżają to zdziw jak wygląda podróż metrem, jak bezpiecznie się czuja na ulicy, jak ładnie, jak czysto w marketach itp. Sam mam osobiście styczność z takimi ze Szwecji to się czują u nas wolni także dlatego, że przy piwie mogą szczerze mówić o tym co się w ich kraju dzieje. U siebie nie pisną słowa, bo zaraz ktoś ich zakabluje, najazd różnych lewackich ideologów potem służb, wylecą z roboty itp. Tam już wolnośś słowa i demokracja dawno umarła a nam mowią o jej łamaniu, kuźwa szopka. Równie dobrze Ci plugawi lewaccy propagandyści moga mówić o żydowskich nazistach, przecież byli tacy, co własnych ziomów wydawali. Mogą też o barbarzyńskich muzłumanach traktujących kobiety jak zwierzęta a goszczą ich przecież milionami na swej ziemi. No ale nie, Polska, Węgry i tam Czechy, Rumunia to nazistowskie kraje łamiące demokrację bo nie chcą oddać za mienie bezspadkowe żydom, którzy mieli tyle wspólnego z naszymi wymordowanymi obywatelami co łysy z czesaniem no i opierają się wdrażaniu tej ich chorej marksistowskiej ideologii. Notabene czy Marks też nie ma ponika gdzieś koło eurokołchozowego parlamentu?

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

3,899

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Adam Klobukowski napisał/a:

@Simius, bzdury piszesz, bo WJC nie wziął tej kasy dla siebie, tylko została ona rozdana ofiarom.

Aha, rozdana ofiarom? To pozwól, że zacytuję fragment wywiadu J.M Fijora z Normanem Finkelsteinem, autorem książki "Przedsiębiorstwo holocaust".
- Czy WJC działa z upoważnienia ofiar holokaustu?
- Skądże! To jest czysta uzurpacja! Hucpa! Gdyby Kongres reprezentował ofiary holokaustu, odzyskane mienie czy odszkodowania zostałyby przekazane właśnie im. Tymczasem wiadomo, że do ofiar holokaustu dociera zaledwie ułamek tego, co Kongres Żydowski dotychczas uzyskał.
- Kilka dni temu prasa doniosła jednak, że sąd federalny w Nowym Jorku zatwierdził sposób wypłaty odszkodowań dla tych wszystkich, którzy ucierpieli z powodu przymusowej pracy w niemieckich fabrykach, będących własnością Szwajcarów, lub zostali oszukani przez szwajcarskich bankierów. Wynika z niego, że gros funduszy z odszkodowań przekazanych zostanie jednak ofiarom holokaustu…
- To nieprawda! Posiadam dokumenty świadczace o tym, że do ofiar holokaustu dotrze, w najlepszym razie, może 3 do 5 proc. z wymuszonych na Szwajcarach, prawie 1,5 mld dol. Ponadto pieniądze te wypłaca się w takim tempie, że wielu ich adresatów do wypłaty nie dożyje. Przecież to są w większosci ludzie w podeszłym wieku.
- A pozostałe 95 proc., co się stanie z resztą pieniędzy?
- Znajdą się na dziwnych kontach dziwnych fundacji, czyli praktycznie w kieszeniach aktywistów Kongresu Żydowskiego. Ta cała akcja odszkodowań dla Żydow to jeden wielki rabunek!

https://www.salon24.pl/u/macgregor/2056 … kelsteinem

Ceterum censeo Unionem Europaeam delendam esse.

3,900

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jestem zdruzgotany ... ci chorzy lewacy, kimkolwiek oni są, od lat tęczowe mentosy robią .. co za świat, co za świat .... https://youtu.be/RShxnoKUdUU?t=12