4,951

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tylko ten tego, temat aborcji to juz dwa razy użyli jako zasłone dymna do przeciągania ustaw pod nie uwage motłochu :D

https://www.youtube.com/watch?v=EUStdrHtdVI

Ostatnio edytowany przez drygol (2021-03-26 05:54:50)

4,952

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

BartoszP napisał/a:

@jedynymentos

Widzę, że tym bardziej idziesz w inwektywy im bardziej nie chcesz przyjąć pewnych faktów i powiązań.

Sam fakt jaka masz treść "stopki" świadczy o twoim nastawieniu i kulturze wobec innych. Ja nie jestem z kręgu tej kultury.

A teraz "kawa na ławę"

Polak-Katolik, który co tydzień chodzi do kościoła się pomodlić ... im "bardziej chodzi", tym bardziej czuje się władny decydować o życiu innych bo on wierzy w Boga .... i wycierając sobie gębę tym Bogiem  twierdzi, że aborcja to jest "samo zło". Jednocześnie jednak akceptuje i nie potępia wieluset lat "krzewienia wiary" mieczem i ogniem, akceptuje to, że wojsko ma kapelanów ... wojsko, które wysyłane jest zabijać ludzi ... nie czujesz sprzeczności?
Jak może negować prawo innych do tego co przez lata było robione przez własna wspólnotę. Kiedyś eutanazja społeczna odbywała się inaczej ... bieda zabijała ... no ale wtedy Bóg tak chciał .. tak to ci co mieli szczęście nie mieszkać w czworakach ze świniami i bydłem w jednym pomieszczeniu tłumaczyli biedocie ... taka eutanazja była OK? Zagłodzić, pozwolić umrzeć z powodu błahych chorób ... cudowne czasy do lat 20-tych 20 wieku.

Teraz ludzie to nie zbiorowisko tępej biedoty i Panów. Myślą. Są bardziej wykształceni ... ale niektórym to nie w smak ... zamordyzm i czarno-białe pojmowanie świata ... cóż ... może tobie to pasuje ... innym nie musi ... pośrodku jest dużo "szarości". Ale to wymaga szerszego spojrzenia na świat i innych.

Co do tych haseł typu "****.**" ..... wiesz, że to tylko folklor i szermowanie tym jako argumentem jest bez sensu. Im bardziej ludzi się ogranicza tym bardziej widać, słychać ich protesty. I tym więcej policji się na nich wysyła ... czekam na sprawdzone ścieżki zdrowia ... już tyle z tamtych czasów wróciło więc trzeba publice serwować coraz nowsze "hity z dawnych lat".

Gdyby słowa Prawo i Sprawiedliwość znaczyły to co znaczą, to mielibyśmy kraj prawy i sprawiedliwy a nie kraj zaleceń i rozporządzeń.

P.S.
Tak jak pisałem wcześniej @andy ... gdy ktoś nie chce/nie potrafi porozmawiać na "wyższym poziomie abstrakcji" tylko czepia się każdego sformułowania i trzeba mu tłumaczyć, to z rozmową "wyżej nerek nie podskoczysz, sam pan wisz".


Chłopie, powiedz mi co ty palisz? Co ty z tą aborcją, bogiem, katolikami, historią, krzyżowcami itp? Jestem wierzący ale nie chodzę do kościoła i gdyby mi córka powiedziała, że mi kalekiego wnuka urodzi sam bym pojechał do Czech czy gdzie tam to tak dla ścisłości. Ale co to ma kuźwa do rzeczy w dyskusji o protestach i roznoszeniu jej przez durne lemingi mające gęby pełne haseł o tolerancji, miłości, poszanowaniu innych a jednocześnie zarazę roznosząc na dodatek drąc się "wyp....ać", "je...ać" itp - tu rozumiem nie ma sprzeczności, genialne, to jest ten twój wzór kultury, gratuluję! Weź się człowieku lepiej ogarnij, prześpij i jutro pomyśl bo widzę jakieś skrajnie lewackie zacietrzewienie z ciebie wyłazi. W ogóle to może mam ci mówić ono by cię nie obrazić ? Koniec, "amen". Sorry, "awomen" jak to te twoje niebinarne "wzory nieabsurdalne" potrafią nawet wymyślić.

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2021-03-26 00:20:42)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

4,953

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

drygol napisał/a:

tylko ten tego, temat aborcji to juz dwa razy użyli jako zasłone dymna do przeciągania ustaw pod nie uwage motłochu

No ale przecież mamy czujną opozycję, która może bić na alarm i sprawę nagłaśniać? Czy może zajmowała się akurat konstruktywnym motywowaniem "motłochu" do wychodzenia na ulice? ;)

A swoją drogą, kojarzysz co wtedy niby przepchnęli?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-03-26 10:21:27)

4,954

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

https://www.youtube.com/watch?v=PZbGMiGjvII


hehe

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,955

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Bardzo rzetelny materiał, gdzie nie potrafią nawet nazwisk przytaczanych osób poprawnie zapisać....

Może jakieś źródła tej tezy? Nie wiem, np. na wyniki badań opublikowane na stronie WHO?

grzybson/SSG^NG

4,956

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

:D

https://www.youtube.com/watch?v=ndF3PfOoBvM

:D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,957

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

:)

https://www.youtube.com/watch?v=PUToqK-J5uM

Onizuka róla ! :)

4,958

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Co do maseczek to jak wspominałem - trzeba wiedzieć czego i jak używać. Ktoś się tu pytał jakiś czas temu, że skąd niby wiem że coś mi to daje. No to po wczorajszym badaniu wiem: IgG=0.04, IgM=0.06. ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,959

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

mam brudne auto, musze umyc ale boje sie ze dostane mandat za korzystanie z myjni samochodowej...



:D

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,960

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

1. Nie przyjmujesz mandatu i latasz po sądach.
2. Liczysz koszt mandatu jako podwyższoną cenę mycia samochodu i wliczasz w koszty* :)

*) Żartuję, nie można wliczać mandatów w koszty :(

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

4,961

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Maseczki dużo dają "nosaczom" w sile wieku chodzącym po sklepach z odkrytym nosem, bo trudno się zastosować na pół godziny. Emocje pewnie porównywalne do jazdy z CB radio 100 km/h przez zabudowany, przecież zrobili w ch... tych co się "wloką". A za granicą grzeczniutko, grzeczniutko.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-04-09 10:24:39)

4,962

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

tak tak, dziel ludzi na plaskoziemców, którzy nie noszą maseczek, na nosowców i na porządnych, odpowiedzialnych obywateli którzy noszą po dwie na raz i zmieniają je co 20 minut jak książka każe i odkładając je na pobliskie drzewa

przechodze na tumiwisizm

4,963

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Nie ma co dzielić. Nosaczom winni prewencyjnie z miejsca po pincet wydzielać i tyle ;) bydło się ostatecznie nauczy jak działa elektryczny pastuch :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,964

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Pin napisał/a:

Nie ma co dzielić. Nosaczom winni prewencyjnie z miejsca po pincet wydzielać i tyle ;) bydło się ostatecznie nauczy jak działa elektryczny pastuch :D

dokladnie, trza bydlo nauczyc chodzic w maseczkach


normalni ludzie znajda obejscie

Ostatnio edytowany przez xxl (2021-04-09 10:51:42)

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4,965

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

tak tak, dziel ludzi na plaskoziemców, którzy nie noszą maseczek, na nosowców i na porządnych, odpowiedzialnych obywateli którzy noszą po dwie na raz i zmieniają je co 20 minut jak książka każe i odkładając je na pobliskie drzewa

A to już Twoja radosna twórczość, nie dorabiaj ideologii, której nie ma, ja skomentowałem tylko fikcyjne noszenie masek pod nosem, równie dobrze mogą sobie założyć na tyłek, zadowoleni, że zrobili kogoś w ..., bo to taka cwaniacka mentalność (nie chodzi o osoby starsze, gdzie jeszcze można by to zrozumieć).
Niestety w naszym kraju jak nie ma realnego egzekwowania przepisów (choćby mandatami), to zawsze znajduje się liczne grono takich, które przegina badając na ile sobie może pozwolić. A za granicą grzecznie jak pieski na smyczy, bo trzeba by wybulić karę w EUR.

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-04-09 11:03:43)

4,966

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

xxl napisał/a:
Pin napisał/a:

Nie ma co dzielić. Nosaczom winni prewencyjnie z miejsca po pincet wydzielać i tyle ;) bydło się ostatecznie nauczy jak działa elektryczny pastuch :D

dokladnie, trza bydlo nauczyc chodzic w maseczkach


normalni ludzie znajda obejscie


Właśnie. A co dopiero napisałem, że "bydło", długo nie czekałem :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4,967

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jacques napisał/a:
Candle napisał/a:

tak tak, dziel ludzi na plaskoziemców, którzy nie noszą maseczek, na nosowców i na porządnych, odpowiedzialnych obywateli którzy noszą po dwie na raz i zmieniają je co 20 minut jak książka każe i odkładając je na pobliskie drzewa

A to już Twoja radosna twórczość, nie dorabiaj ideologii, której nie ma, ja skomentowałem tylko fikcyjne noszenie masek pod nosem, równie dobrze mogą sobie założyć na tyłek, zadowoleni, że zrobili kogoś w ..., bo to taka cwaniacka mentalność (nie chodzi o osoby starsze, gdzie jeszcze można by to zrozumieć).
Niestety w naszym kraju jak nie ma realnego egzekwowania przepisów (choćby mandatami), to zawsze znajduje się liczne grono takich, które przegina badając na ile sobie może pozwolić. A za granicą grzecznie jak pieski na smyczy, bo trzeba by wybulić karę w EUR.

a to ciekawe co piszesz, bo co widzę materiał z tej wyedukowanej światłej zachodniej zagranicy to dokłądnie takie same widoki z "nosowcami" jak u nas, zresztą podobnie z tymi bez masek. Łomatko, nawet Urszulę przyłapałem ostatnio w tefałenach gdzieś jak miała szmatę pod nosem, nie może być, nie może być, dowód twardy jest, wpie--rdzielić jej 500EUR opłaty aktywacyjnej mózgu, trochę finansowej tresury i się nauczy :D :D :D

Ostatnio edytowany przez jedynymentos (2021-04-09 11:45:56)

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

4,968

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Jak się nie nauczyła po kopnięciu w kalendarz kolegi po fachu, to się nie nauczy ;)

4,969

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

kolega zdążył wyjść ze szpitala po kowidzie, bo już był zdrów, po czym zdążył wraz zemrzeć na tego kowida, co go one wyleczyły... łykaj papkę dalej, smacznego

przechodze na tumiwisizm

4,970

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

No to albo nie był zdrów, albo zmarł nie na covid. Wybierz wersję właściwą. Albo był po prostu stary. Nie umiera się ot tak, bez powodu. Chyba, że ktoś ci pomoże.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4,971

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

dlaczego miałbym cokolwiek wybierać? przecież te wszystkie informacje są z tych samych mediów
sensu w bełkocie szukać? a po co?

przechodze na tumiwisizm

4,972

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

kolega zdążył wyjść ze szpitala po kowidzie, bo już był zdrów, po czym zdążył wraz zemrzeć na tego kowida, co go one wyleczyły... łykaj papkę dalej, smacznego

To raczej tribute to covid i śladu jaki zostawia w organizmie po cięższym przejściu, widać w wieku Krawczyka dla organizmu to było już zbyt dużo.. Ale powikłania po covidzie to nie covid, test miał negatywny na koniec, więc umarł ze starości z czystego zbiegu okoliczności, OK!
Może skorzystaj z rady o niełykaniu papki sam ;)

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-04-09 12:34:48)

4,973

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Candle napisał/a:

dlaczego miałbym cokolwiek wybierać? przecież te wszystkie informacje są z tych samych mediów
sensu w bełkocie szukać? a po co?

To dlaczego umarł.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4,974

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

już przed zabójczym virusem wyglądał szczerze mówiąc słabo

30 lat temu moje poglądy nazywane były normalnymi, 20 lat temu konserwatywnymi, 10 lat temu skrajnie konserwatywnymi, dzisiaj jestem nazywany faszystą. Ja nie zmieniłem poglądów, tylko idioci zmienili wartości!

4,975

Odp: Kiepska sytuacja w kraju a będzie gorzej.

Szkoda, że już nie może tak słabo wyglądać i teraz wygląda jeszcze "słabiej" po Covid-19.

Wydawałoby się, że trudno o większą bagatelizację niż skutków ubocznych Astry przez rządowych medyków, a jednak! ;)
Wszystko zależy od przekonań i tematu. Najwyraźniej Krawczyk chciał przebić "Piaska" udającego zadyszkę we wkręcaniu ludzi w wyimaginowaną przecież chorobę?

Ostatnio edytowany przez Jacques (2021-04-09 15:48:45)